Hazar Ergüçlü'nün yeni dizisindeki sevişme sahnesi gündem oldu - Son Dakika

Hazar Ergüçlü'nün yeni dizisindeki sevişme sahnesi gündem oldu

13.10.2021 18:12

BluTV 'nin yayınlanacak Saklı dizisi başlamadan fragmanı ile ortalığı karıştırdı. Dizinin fragmanına ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü'nün sevişme sahnesi damga vurdu.

BluTV'nin iddialı yapımları arasında yer alan Saklı dizisi kısa süre sonra başlayacak. Dizinin fragmanı da yayınlandı. İlk görüntülere ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü'nün sevişme sahneleri damga vurdu.

OYUNCU KADROSU ZENGİN

The Affair dizisinden uyarlanan dizinin başrollerini Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar yer alırken oyuncu kadrosunda Zuhal Olcay, Nur Sürer, Yekta Kopan, Erdal Küçükkömürcü, Janset gibi değerli oyuncular yer alıyor.

SIRADAN İHANET HİKAYESİNİN ÖTESİNDE

İki evli insanın yasak aşkını karakterlerin farklı bakış açıları üzerinden ele alan dizi, sıradan bir ihanet hikayesinin ötesine geçerek çarpıcı bir ilişki hikayesi sunuyor.

HAZAR ERGÜÇLÜ DAMGA VURDU

Dizinin fragmanında en çok konuşulan detay Hazar Ergüçlü'nün sevişme sahnesi oldu. Ergüçlü'nün oyunculuğu hayranları tarafından tam not aldı.

Hazar Ergüçlü'nün yeni dizisindeki sevişme sahnesi gündem oldu

Son Dakika Magazin Hazar Ergüçlü'nün yeni dizisindeki sevişme sahnesi gündem oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)
500

Son Dakika

Kılıçdaroğlu'nun 15:38 Kılıçdaroğlu'nun "bürokrat" açıklamasına Fuat Oktay'dan tepki: Vatandaşlarımızı tehdit edenler hakkında suç duyurusunda bulunuyorum 5 öğrencinin öldüğü servis kazası sonrası ilçe milli eğitim ile okul müdürü görevden alındı 15:30 5 öğrencinin öldüğü servis kazası sonrası ilçe milli eğitim ile okul müdürü görevden alındı İhanet iddialarıyla gündemde olan Icardi ve Wanda çifti bir araya geldi 15:26 İhanet iddialarıyla gündemde olan Icardi ve Wanda çifti bir araya geldi
Son Dakika: Eski ABD Dışişleri Bakanı Colin Powell, koronavirüs sebebiyle yaşamını yitirdi 15:22 Son Dakika: Eski ABD Dışişleri Bakanı Colin Powell, koronavirüs sebebiyle yaşamını yitirdi Mısır üreticisi bayram ediyor! Ton fiyatı 1.500'den 2.600 liraya yükseldi 14:53 Mısır üreticisi bayram ediyor! Ton fiyatı 1.500'den 2.600 liraya yükseldi Başka hastanın iğnesi yapılan kadın, yaşamını yitirdi! Doktor hemşireyi, hemşire ise doktoru suçladı 14:33 Başka hastanın iğnesi yapılan kadın, yaşamını yitirdi! Doktor hemşireyi, hemşire ise doktoru suçladı
Son dakika magazin haberleri! Güncel magazin olayları 14:23 Son dakika magazin haberleri! Güncel magazin olayları Selçuk Bayraktar babası Özdemir Bayraktar'ı böyle anlatmıştı: Annem ve babam hala fabrikada yaşıyor 14:06 Selçuk Bayraktar babası Özdemir Bayraktar'ı böyle anlatmıştı: Annem ve babam hala fabrikada yaşıyor
Advertisement