Huysuz Virjin'in hayatı beyaz perdeye taşınıyor - Son Dakika

Huysuz Virjin'in hayatı beyaz perdeye taşınıyor

22.02.2021 08:24
Huysuz Virjin'in hayatı beyaz perdeye taşınıyor

Huysuz Virjin karakteriyle sanat dünyasına adını altın harflerle yazdıran usta sanatçı Seyfi Dursunoğlu'nun hayatı, beyaz perdeye taşınıyor. Filme, sanatçının en yakınındaki isimlerden olan Armağan Çağlayan danışmanlık yapacak.

Devlet memurluğunu bırakarak 1970'lerde sanat dünyasına adım atan Seyfi Dursunoğlu, geçtiğimiz temmuz ayında hayatını kaybetmişti. Huysuz Virjin karakteriyle adını altın harflerle sanat dünyasına yazdıran ve bir televizyon fenomenine dönüşen usta sanatçıyı, gelecek nesillerin de hatırlaması için adım atıldı.

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN YOL GÖSTERECEK

Genç-yaşlı şovuyla tüm Türkiye'nin beğenisini kazanan Seyfi Dursunoğlu'nun renkli yaşamı filme konu olacak. Usta sanatçının televizyon serüveni boyunca yapımcılığını üstlenen ve en yakınındaki isimlerden olan Armağan Çağlayan ise film çekimlerine danışmanlık yapacak. Usta sanatçıyı kimin canlandıracağı ve hikayenin nasıl işleneceği ise henüz netlik kazanmadı.

Huysuz Virjin'in hayatı beyaz perdeye taşınıyor

"HUYSUZ BANA DAHA FAZLA ŞEY ÖĞRETTİ"

Seyfi Dursunoğlu ile birlikte 350 bölüm "Huysuz Şovu" çeken Armağan Çağlayan, usta sanatçının ölümü sonrası duygulandıran bir açıklama yapmıştı. Çağlayan, "Kusura bakmayın ama hayat bana biraz torpil geçti. 'Huysuz' bana hepinizden biraz daha fazla şey öğretti. Hepsi için sevgi, saygı, minnet ve hayranlıkla..." sözleriyle veda etmişti.

Huysuz Virjin'in hayatı beyaz perdeye taşınıyor
YORUMLAR
500
'Sahte' servis aracının çarptığı Yiğitalp, yaşamını yitirdi 'Sahte' servis aracının çarptığı Yiğitalp, yaşamını yitirdi Servis aracının çarptığı 3 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti Servis aracının çarptığı 3 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti Erzincan'da turistlerin en uğrak yeri Girlevik Şelalesi'nin yolu ve kırık dökük tahta köprüleri tepki topluyor Erzincan'da turistlerin en uğrak yeri Girlevik Şelalesi'nin yolu ve kırık dökük tahta köprüleri tepki topluyor

Son Dakika Magazin Huysuz Virjin'in hayatı beyaz perdeye taşınıyor - Son Dakika


Advertisement