Kıpır Kıpır Bir Şarkı Geliyor - Son Dakika

Kıpır Kıpır Bir Şarkı Geliyor

13.05.2022 16:49
Kıpır Kıpır Bir Şarkı Geliyor

Sahnelerin başarılı ismi Sinan Güleryüz, geçtiğimiz gün kızı Luna ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. Güleryüz, yaz ayları öncesinde kıpır kıpır hareketli bir şarkı hazırlığında olduğunu söyledi.

Eşi Özge Özder'in sette olmasından dolayı alışverişe kızı Luna ile birlikte çıktığını söyleyen Sinan Güleryüz, yaz ayları öncesinde kıpır kıpır hareketli bir şarkı hazırlığında olduklarını ve bununda artık son aşamasına geldikleri müjdesini verdi.

Yaz ayı boyunca 3 tane single çalışması çıkaracağı müjdesini de veren Sinan Güleryüz, eşi Özge Özder ile birlikte yapacakları düet çalışması içinde, " Benim konser sezonu açıldı. Özge'nin yoğun set çalışmaları derken bizde bu çalışmamızı ekim, kasım aylarına erteledik." açıklamasında bulundu.

Kıpır Kıpır Bir Şarkı Geliyor
Kıpır Kıpır Bir Şarkı Geliyor

YORUMLAR
500
Yeni şarkısının sevilmesi Hülya Avşar'ı da şaşırtmış: Beklemiyordum Yeni şarkısının sevilmesi Hülya Avşar'ı da şaşırtmış: Beklemiyordum Rafet El Roman'dan şampiyon Trabzonspor'a şarkı! Rafet El Roman'dan şampiyon Trabzonspor'a şarkı! Bülent Ortaçgil 50. Sanat Yılını Kutluyor: 'Türkiye'de En Mutlu 10 Tane Adam Varsa Biri Benim' Bülent Ortaçgil 50. Sanat Yılını Kutluyor: 'Türkiye'de En Mutlu 10 Tane Adam Varsa Biri Benim'
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Kıpır Kıpır Bir Şarkı Geliyor - Son Dakika


Advertisement