Cemre Baysel: Duygularımla hareket ederim - Son Dakika

Cemre Baysel: Duygularımla hareket ederim

05.10.2021 08:08
Cemre Baysel: Duygularımla hareket ederim

"Mantık insanı mısındır, yoksa duygularınla mı hareket edersin?

"Mantık insanı mısındır, yoksa duygularınla mı hareket edersin?" sorusuna oyuncu, "Duygularımla hareket ederim. Kalbimin değil de, mantığımın sesini dinlemek çok isterdim. Duygusal olmak bazen yoruyor" yanıtını verdi. Sıkı bir hayvansever olan Baysel, kırmızı çizgisinin hayvanlar olduğunu söyledi ve hayatta tahammül edemediği noktaları ise şöyle sıraladı: "Haksızlığa uğramaya tahammül edemiyorum. Bu konuda çok dobrayım."

 <a class='keyword-sd' href='/cemre-baysel/' title='Cemre Baysel'>Cemre Baysel</a>: Duygularımla hareket ederim

YORUMLAR
500
Vefat eden Cüneyt Arkın için dostları duygularını dile getirdi Vefat eden Cüneyt Arkın için dostları duygularını dile getirdi AKUT Eskişehir ekibi Kastamonu'daki afet bölgesine hareket etti AKUT Eskişehir ekibi Kastamonu'daki afet bölgesine hareket etti Ali Erbaş: Çocukları söz ve hareketlerinizle incitmemenizi rica ediyorum Ali Erbaş: Çocukları söz ve hareketlerinizle incitmemenizi rica ediyorum
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Cemre Baysel: Duygularımla hareket ederim - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement