İrem Derici'den Cem Belevi açıklaması - Son Dakika

İrem Derici'den Cem Belevi açıklaması

23.10.2021 21:24
İrem Derici'den Cem Belevi açıklaması

İrem Derici, sosyal medyada takipleşmeyi bıraktığı ve ayrıldığı Cem Belevi hakkında ilk kez konuştu. Serdar Ortaç konserine giden şarkıcı, açıklamalarıyla şaşırttı. İşte detaylar...

Snob Magazin'in ortaya çıkardığı İrem Derici ve Cem Belevi ayrılık haberinden sonra Derici, ilk kez konuştu. Serdar Ortaç'ın konserine giden şarkıcı, Belevi hakkında soruları yanıtladı.

Belevi'yle ilgili sorulara, "Cevabı bende olan bir konu değil. Hiçbir zaman biriyle beraberim ve ilişkim olduğumu söylemedim. "Yalnızım ve hayatımda biri olursa sıtımda getireceğim" demiştim" açıklamasını yaptı. Derici, "Neden sosyal medyada takipleşmeyi bıraktınız?" sorusuna ise, "Takipleşmeyi bırakmadık. Şimdi Serdat Ortaç konserini izlemeye gidiyorum" cevabını verdi. Derici ile Belevi'nin sosyal medyadan takipleşmediği görüldü. Derici'nin Belevi tarafından aldatıldığı iddia edildi.

YORUMLAR
500
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin İrem Derici'den Cem Belevi açıklaması - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş