Berrak Tüzünataç, 8 yaş küçük sevgilisi ile Yunan adalarında tatiline devam ediyor - Son Dakika

Berrak Tüzünataç, 8 yaş küçük sevgilisi ile Yunan adalarında tatiline devam ediyor

16.10.2021 17:24

Uraz Kaygılaroğlu'ndan ayrılan oyuncu 36 yaşındaki Berrak Tüzünataç, yeni bir aşka yelken açtı. Güzel oyuncu, kendisinden 8 yaş küçük yapımcı Rafael Cemo Çetin ile aşk yaşıyor.

Geçmişte Uraz Kaygılaroğlu, Birkan Sokullu, Berk Suyabatmaz ve Ali Yörenç gibi ünlü isimlerle birliktelik yaşayan Berrak Tüzünataç, Sinan Çetin'in oğlu Rafael Cemo Çetin ile yeni bir aşka yelken açtı.

YUNAN ADALARINDA TATİL YAPIYORLAR

Yunan adalarında tatil yapan ikili, yaptıkları romantik paylaşımlarla aşklarını ilan etti. 29 yaşındaki Rafael Cemo Çetin, "Benim yaz mevsimim Aralık'ta bitiyor" yorumunu yaparken Tüzünataç ise sevgilisine kalp emojisiyle yanıt verdi.

İşte Berrak Tüzünataç'ın 8 yaş küçük sevgilisi

"AŞK HAYATIM ÇOK İYİ"

Berrak Tüzünataç geçtiğimiz haftalarda "Aşk hayatım çok iyi" açıklamasını yapmıştı.

İşte Berrak Tüzünataç'ın 8 yaş küçük sevgilisi
İşte Berrak Tüzünataç'ın 8 yaş küçük sevgilisi
Berrak Tüzünataç, 8 yaş küçük sevgilisi ile Yunan adalarında tatiline devam ediyor
Berrak Tüzünataç, 8 yaş küçük sevgilisi ile Yunan adalarında tatiline devam ediyor

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Berrak Tüzünataç, 8 yaş küçük sevgilisi ile Yunan adalarında tatiline devam ediyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

Uyuşturucudan kurtulmak için taktırdığı çipin sahte olduğu iddiasıyla gündeme gelen genç yaşamını yitirdi 22:13 Uyuşturucudan kurtulmak için taktırdığı çipin sahte olduğu iddiasıyla gündeme gelen genç yaşamını yitirdi İzmir'de suya yüzde 18 zam yapıldı 21:37 İzmir'de suya yüzde 18 zam yapıldı Babasını öldüren amcasından şikayetçi olmadı! Sözleri yaşanan olaydan daha vahim 17:39 Babasını öldüren amcasından şikayetçi olmadı! Sözleri yaşanan olaydan daha vahim Kılıçdaroğlu: Bu 5 maddeyi yerine getir, her türlü desteği vereceğiz 14:51 Kılıçdaroğlu: Bu 5 maddeyi yerine getir, her türlü desteği vereceğiz Ballon d'Or'da Cristiano Ronaldo için bir ilk yaşandı 14:28 Ballon d'Or'da Cristiano Ronaldo için bir ilk yaşandı Zorla uyuşturucu içirdiği çocukları istismar etti! Kalabalıktan dayak yedi 14:01 Zorla uyuşturucu içirdiği çocukları istismar etti! Kalabalıktan dayak yedi
MÜSİAD: Kurdaki ani hareketliliğin 10-15 gün içinde sona ereceğini düşünüyoruz 12:24 MÜSİAD: Kurdaki ani hareketliliğin 10-15 gün içinde sona ereceğini düşünüyoruz Türk-İş, Hak-İş ve DİSK'ten ortak asgari ücret açıklaması! 11:13 Türk-İş, Hak-İş ve DİSK'ten ortak asgari ücret açıklaması!
Advertisement