Sarp Bozkurt'un doğum günü eğlencesi - Son Dakika

Sarp Bozkurt'un doğum günü eğlencesi

06.10.2021 18:35
Sarp Bozkurt'un doğum günü eğlencesi

Komedyen Sarp Bozkurt önceki akşam doğum gününü oyuncu dostlarıyla Kozyatağı Hilton Otel'in içindeki Efrouz'da kutladı.

Komedyen Sarp Bozkurt önceki akşam doğum gününü oyuncu dostlarıyla Kozyatağı Hilton Otel'in içindeki Efrouz'da kutladı. Bozkurt, "İyi ki varsın be Sarp" yazan pastasının mumlarını sevdikleriyle birlikte söndürdü. Hatıra fotoğrafı çektikleri sırada oyuncu arkadaşları ünlü komedyenin yüzüne pasta sürdü. Bozkurt, Anıl İlter ile de oryantal eşliğinde dans edip eğlendi.

Sarp Bozkurt'un doğum günü eğlencesi

Bozkurt, 3 saat boyunca oryantal ve darbuka şovlarına eşlik etti. Geceye Başak Gümülcinelioğlu, Elçin Afacan, Alican Aytekin, Anıl İlter, Emre Bahadır Çırakoğlu, Saki Çimen gibi isimler katıldı.

YORUMLAR
500
Zararlı kimyasal PFAS'ler, düşük maliyetli yeni bir yöntemle yok edilebilir Zararlı kimyasal PFAS'ler, düşük maliyetli yeni bir yöntemle yok edilebilir Kablosuz İnternet Şifresi Atatürk'ün Doğum ve Ölüm Yılı Olan Bilecikli Kıraathaneci: 'Bazı Vatandaşlarımız Bilmiyor. Ben de Şifreyi Vermiyorum' Kablosuz İnternet Şifresi Atatürk'ün Doğum ve Ölüm Yılı Olan Bilecikli Kıraathaneci: 'Bazı Vatandaşlarımız Bilmiyor. Ben de Şifreyi Vermiyorum' Buzağıyı sırtında taşıdığı anlar izleyenleri duygulandırdı Buzağıyı sırtında taşıdığı anlar izleyenleri duygulandırdı
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Sarp Bozkurt'un doğum günü eğlencesi - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement