Mehmet Dinçerler...KAYIP SÜPÜRGE HAKKINDA KONUŞMADI - Son Dakika

Mehmet Dinçerler...KAYIP SÜPÜRGE HAKKINDA KONUŞMADI

08.10.2022 10:43
Mehmet Dinçerler...KAYIP SÜPÜRGE HAKKINDA KONUŞMADI

Şarkıcı Hadise ile 5 aylık evliliğini tek celsede bitiren iş insanı Mehmet Dinçerler, önceki akşam Bebek'te bir mekan çıkışı görüntülendi. Şarkıcıyla yaşadığı evden ayrılırken robot süpürge ve gümüş tepsi aldığı ileri sürülen Dinçerler, soruları yanıtsız bıraktı.

Bir yıllık ilişkilerini 30 Nisan'da nikah masasına taşıyan Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti, özel hayatlarıyla bir süredir gündemden düşmüyor. Hadise'nin eski ilişkisinin her daim gündeme gelmesi ve Mehmet Dinçerler'in aile şirketlerinin borçlarından dolayı yaşanan sorunlarla uğraşan ikili, 30 Eylül 2022'de Beykoz 2. Aile Mahkemesi'nde görülen dava sonrası boşandı.

Şarkıcı Hadise'den boşanan iş insanı Mehmet Dinçerler, önceki akşam Bebek'te bir mekan çıkışı görüntülendi. Düğünde takılan takılar ve son olarak boşandıktan sonra sadece evdeki robot süpürge ve Hadise'yi isteme törenindeki gümüş tepsiyi aldığı haberlerini soran muhabirlere cevap vermeyen Dinçerler, arkadaşı ile beraber mekanın önüne sıfır yanaştırdıkları arabasına binerek gözlerden kayboldu.

Hadise ile boşanan Mehmet Dinçerler, hakkındaki iddiaları sessiz bıraktı

Kaynak: Magazinkolik
YORUMLAR
500
Bayraklı'da Çocuklar Hem Eğleniyor Hem Öğreniyor Bayraklı'da Çocuklar Hem Eğleniyor Hem Öğreniyor Konteyner kentte kalan depremzede çift nişanlandı Konteyner kentte kalan depremzede çift nişanlandı Kameralara veda eden Selin Demiratar'a Seda Bakan ve Hadise'den sürpriz ziyaret! Son hali görenleri şaşırttı Kameralara veda eden Selin Demiratar'a Seda Bakan ve Hadise'den sürpriz ziyaret! Son hali görenleri şaşırttı

Son Dakika Magazin Mehmet Dinçerler...KAYIP SÜPÜRGE HAKKINDA KONUŞMADI - Son Dakika


Advertisement