Melek Baykal: Takipçi uğruna beni öldürüyorlar - Son Dakika

Melek Baykal: Takipçi uğruna beni öldürüyorlar

08.06.2021 07:58
Melek Baykal: Takipçi uğruna beni öldürüyorlar

Sosyal medya platformlarında hakkında sahte ölüm haberi çıkan oyuncular kervanına Melek Baykal da katıldı.

Sosyal medya platformlarında hakkında sahte ölüm haberi çıkan oyuncular kervanına Melek Baykal da katıldı. Usta oyuncu, sevenlerini korkutan bu haberleri yayınlayanlara dava açma kararı aldı.

Baykal, kararını takipçilerine şu mesajla duyurdu: "Sevgili takipçilerim, 'Melek Baykal vefat etti' haberiyle kanalına abone toplamaya çalışan vicdansız, insanlıktan uzak birçok YouTube sayfası mevcut. Avukatım Bilal Küçükşengün asılsız haber yapan mecralarla alakalı hukuki süreci başlatacak. Sağlığım çok şükür çok iyi. Sizleri çok seviyorum."

YORUMLAR
500
Kendisini tehlikede hisseden Armadillo'dan müthiş tepki Kendisini tehlikede hisseden Armadillo'dan müthiş tepki Evindeki buzdolabında annesinin ruhu olduğuna inanıp, satmaya karar verdi Evindeki buzdolabında annesinin ruhu olduğuna inanıp, satmaya karar verdi
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Melek Baykal: Takipçi uğruna beni öldürüyorlar - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement