Şarkıcı Sıla, İlker Kaleli ile evleneceği yönündeki iddiaları yalanladı: Yok öyle bir şey - Son Dakika

Şarkıcı Sıla, İlker Kaleli ile evleneceği yönündeki iddiaları yalanladı: Yok öyle bir şey

02.02.2022 23:52

Oyuncu İlker Kaleli ile mutlu bir ilişkisi yaşayan şarkıcı Sıla, ortaya atılan evlilik iddiaları hakkında net konuştu. Sıla, "Yok öyle bir şey" diyerek Kaleli ile evlilik hazırlığı yaptığı yönündeki iddiaları reddetti.

Oyuncu İlker Kaleli ile dolu dizgin aşk yaşamaya devam eden Sıla önceki gün Nişantaşı'nda bir modacı çıkışı objektiflere yansıdı. İçeride yaklaşık iki saat kalan ve özel minibüsünü beklediği sırada yanındaki arkadaşlarıyla kapı önünde görüntülenen şarkıcı, sevgilisi İlker Kaleli ile evlilik hazırlığı yaptığı iddialarının gerçeği yansıtmadığını "Yok öyle bir şey" diyerek açıkladı.

AHMET KURAL HAKKINDA KONUŞMADI

Sıla ayrıca aralarındaki darp davasında kendisini dövdüğü iddiasıyla eski sevgilisi Ahmet Kural'ın geçtiğimiz günlerde üç ayrı suçtan bir yıl 4 ay 20 gün hapis cezasının kesinleşmesi ile ilgili olarak ise sessizliğini korudu. Avukatı Rezan Epözdemir'in "Geç de olsa adalet tecelli ettiği için mutluyuz" açıklamasına karşın konuşmaktan kaçınan Sıla "Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum" ifadesini kullandı.

Ünlü şarkıcı Sıla, İlker Kaleli ile evleneceği yönündeki iddialara tek kelime ile yanıt verdi: Yok öyle bir şey
Ünlü şarkıcı Sıla, İlker Kaleli ile evleneceği yönündeki iddialara tek kelime ile yanıt verdi: Yok öyle bir şey
YORUMLAR
500
İstanbul'da pitbullu saldırı faillerinden 2'si serbest bırakıldı: Kardeşimin kulağını kaybetme ihtimali yüzde 90 İstanbul'da pitbullu saldırı faillerinden 2'si serbest bırakıldı: Kardeşimin kulağını kaybetme ihtimali yüzde 90 Gürkan: 'Gayemiz bu memleketin istikbalidir' Gürkan: 'Gayemiz bu memleketin istikbalidir' KÜÇÜKÇEKMECE'DEKİ PİTBULLU SALDIRI: KULAĞINI KAYBETME İHTİMALİ YÜZDE 90 KÜÇÜKÇEKMECE'DEKİ PİTBULLU SALDIRI: KULAĞINI KAYBETME İHTİMALİ YÜZDE 90
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Şarkıcı Sıla, İlker Kaleli ile evleneceği yönündeki iddiaları yalanladı: Yok öyle bir şey - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement