Selin Şekerci'nin eski sevgilisi bakın kim çıktı - Son Dakika

Selin Şekerci'nin eski sevgilisi bakın kim çıktı

28.06.2021 12:05
Selin Şekerci'nin eski sevgilisi bakın kim çıktı

Oyuncu Selin Şekerci, programcı ve oyuncu İbrahim Selim ile aşk yaşamaya başladı. Özel hayatıyla çok fazla gündeme gelmeyen Selin Şekerci'nin eski aşkını görenler gözlerine inanamadı. İşte detaylar...

Oyuncu Selin Şekerci ile İbrahim Selim'in, yaklaşık iki aydır birlikte olduğu iddia edildi. Selim, 'İbrahim Selim ile Bu Gece' adlı programına nisan ayında Selin Şekerci'yi konuk etmiş ve ikilinin samimi halleri dikkat çekmişti.

Bu gelişmenin ardından özel hayatıyla çok fazla gündeme gelmeyen Selin Şekerci'nin eski aşkının bir hayli ünlü bir isim olduğu ortaya çıktı.

Şekerci, İbrahim Selim'den önce Sadakatsiz dizisiyle ekranlarda fırtınalar estiren Caner Cindoruk ile aşk yaşamıştı.

Selin Şekerci ile Caner Cindoruk neden ayrılmıştı? İşte merak edilenler...

Caner Cindoruk, Nisan 2018'de meslektaşı Selin Şekerci ile aşk yaşamaya başladı.

Her türlü etkinliğe ve organizasyona el ele katılan Cindoruk ve Şekerci, Eylül 2019'da ilişkilerini noktaladı.

Caner Cindoruk'un kıskançlıklarından bıkan Selin Şekerci'nin ilişkiye nokta koyduğu öne sürülmüştü. Selin Şekerci'nin yakın çevresinde 'Caner'i bir daha görmek istemiyorum' dediği de o dönem gelen bilgiler arasındaydı.

YORUMLAR
500
Böyle Görüntülendi! O Detay Dikkat Çekti Böyle Görüntülendi! O Detay Dikkat Çekti 25 Haziran 2022 Fox Yayın Akışı 25 Haziran 2022 Fox Yayın Akışı Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesine ilişkin dava düşürüldü Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesine ilişkin dava düşürüldü
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Selin Şekerci'nin eski sevgilisi bakın kim çıktı - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement