Selin Şekerci, sevgilisi İbrahim Selim'in doğum gününde aşka geldi! Romantik paylaşım beğeni topladı - Son Dakika

Selin Şekerci, sevgilisi İbrahim Selim'in doğum gününde aşka geldi! Romantik paylaşım beğeni topladı

06.10.2021 11:56

Kendisi gibi oyuncu İbrahim Selim ile kısa bir süre önce aşk yaşamaya başlayan Selin Şekerci, sosyal medya hesabından sevgilisinin doğum gününü kutladı. Selim ile samimi bir fotoğrafını paylaşan Şekerci, "İyi ki doğdunuz İbrahim Bey! Seni çok seviyorum" notunu yazdı.

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla adından söz ettiren Selin Şekerci, bir süredir meslektaşı İbrahim Selim ile aşk yaşıyor. Şekerci, 42 yaşına basan sevgilisinin doğum gününü de romantik bir paylaşım ile kutlamayı ihmal etmedi.

"UMARIM UZUN YILLARIMIZ OLUR"

Kendisinden 10 yaş büyük olan İbrahim Selim'in omzuna başını koyduğu bir kareyi paylaşan Selin Şekerci, "İyi ki doğdunuz İbrahim Bey! Benim erkek versiyonumu bana gönderip, çevremdekilere neler çektirdiğimi anlamamı sağlayan karmaya teşekkürler... Umarım uzun yıllarımız olur da bana laf yetiştiremeyeceğin günleri de görürüm. Umarım konuşulacak şeylerimiz şimdiki gibi hiç bitmez ve tek derdimiz vır vır susmamaktan geçirdiğimiz uykusuz gecelerimiz olur. Aman, hayat zaten çok yorucu. Dinleneceğimiz, korktuğumuzda kaçıp, saklanacağımız yer tam bu fotoğraftaki gibi olsun, amin" notunu yazdı.

İbrahim Selim'in doğum gününde aşka gelen Selin Şekerci'den romantik paylaşım
YORUMLAR
500
Özge Ulusoy kural bozdu! Sevgilisiyle fotoğrafını paylaştı: Diğer yarım Özge Ulusoy kural bozdu! Sevgilisiyle fotoğrafını paylaştı: Diğer yarım Ünlü Çiftin Çocukları Büyüdü! Son Hali Şaşırttı Ünlü Çiftin Çocukları Büyüdü! Son Hali Şaşırttı LASTİK BOTTA DOĞUM YAPAN KAMERUNLU KADIN O ANLARI ANLATTI LASTİK BOTTA DOĞUM YAPAN KAMERUNLU KADIN O ANLARI ANLATTI

Son Dakika Magazin Selin Şekerci, sevgilisi İbrahim Selim'in doğum gününde aşka geldi! Romantik paylaşım beğeni topladı - Son Dakika


Advertisement