"Senin Annen Bir Melekti Yavrum" - Son Dakika

"Senin Annen Bir Melekti Yavrum"

06.04.2021 08:46
"Senin Annen Bir Melekti Yavrum"

Kezban Arca Batıbeki'nin "Senin Annen Bir Melekti Yavrum" isimli sergisi 6 Mayıs'ta Merdiven Art Space'de açılıyor.

Kezban Arca Batıbeki'nin "Senin Annen Bir Melekti Yavrum" isimli sergisi 6 Mayıs'ta Merdiven Art Space'de açılıyor. Kişisel sergi Batıbeki'nin annesinin sinema fotoğraflarından yola çıkarak hazırladığı ve çeşitli sanat pratiklerini bir araya getirdiği eserlerden oluşuyor.

Sanatçı, Türk sinema tarihinde önemli yeri olan yönetmen babası Atıf Yılmaz ve oyuncu annesi Nurhan Nur'la anılarını, tuval resim, foto-kolaj, enstalasyon, kısa film gibi birçok sanat alanıyla dile getiriyor. Sergide ayrıca Nurhan Nur'un fotoromanlara yaptığı çekimler de yer alıyor.

YORUMLAR
500
KAMYONETİN ÇARPTIĞI OTOMOBİLDEKİ YOLCU YARALANDI KAMYONETİN ÇARPTIĞI OTOMOBİLDEKİ YOLCU YARALANDI Bilecik'teki trafik kazasında 3 kişi yaralandı Bilecik'teki trafik kazasında 3 kişi yaralandı Acı Haberi Böyle Duyurdular Acı Haberi Böyle Duyurdular
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin 'Senin Annen Bir Melekti Yavrum' - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement