Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Simge Tertemiz, Eda Taşpınar'a Ateş Püskürdü - Son Dakika

Simge Tertemiz, Eda Taşpınar'a Ateş Püskürdü

Simge Tertemiz, Eda Taşpınar'ın yeni çıkardığı güneş yağını denedikten sonra her yerinin isilik ve yara olmasına isyan etti. Snapchat'ten "Yazıklar olsun" diyerek ateş püskürdü.

06.07.2016 - 15:21,

Simge Tertemiz, Eda Taşpınar'ın 'bomba' adıyla çıkardığı yeni güneş yağını Çeşme tatilinde kullandı. Yağ yüzünden her yeri isilik olan güzel manken, sosyetik ikoncana ateş püskürdü.
Eda Taşpınar'ın güneş yağını kullanınca vücudunda yaralar çıktı

UYANDIĞINDA HER YERİ YARA OLMUŞTU

Oğluyla Çeşme'de tatilde olan Simge Tertemiz, bronzlaşmak için Eda Taşpınar'ın adını taşıyan ve 70 lira olan güneş yağını kullandı. Ancak güzel manken ertesi gün uyandığında boyundan aşağısı isilik ve yara içerisindeydi. Hemen bir eczaneye giden Simge Tertemiz'in iddiasına göre eczacı, güzel modele "Eda Taşpınar'ın güneş yağını kullandınız mı?" diye sordu.

''YAZIKLAR OLSUN''

Tertemiz, başına gelenlerin ardından Snapchat'te bir video paylaşıp ikoncana şöyle ateş püskürdü: "Eda Taşpınar'ın 'bomba' dediği ürünü denedim, test ettim. Kesinlikle bu ürünü kullanmayın, berbat. Bu yağları kullandıktan hemen sonra tüm vücudumu isilik bastı. Edacığım paraya ihtiyacın da yok, niye bu ürünü çıkardın anlamadım! Gerçekten yazıklar olsun.

Simge Tertemiz, Eda Taşpınar\'a Ateş Püskürdü
Kaynak: Haberler.Com
YORUMLAR

Son Dakika Magazin Simge Tertemiz, Eda Taşpınar'a Ateş Püskürdü - Son Dakika


Advertisement