Ebru Gündeş'in boşanma davasına yayın yasağı getirildi - Son Dakika

Ebru Gündeş'in boşanma davasına yayın yasağı getirildi

16.04.2021 18:20
Ebru Gündeş'in boşanma davasına yayın yasağı getirildi

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş'in, eşi Rıza Sarraf ile boşanma davasına yayın yasağı getirildi. Kararın, gizlilik kararına rağmen hukuka aykırı olarak yapılan haberlerin önüne geçilmesi amacıyla alındığı öğrenildi.

Ebru Güneş, Rıza Sarraf ile boşanma haberlerinin medyaya detaylı bir şekilde düşmesinin ardından dava ile ilgili yayın yasağı getirtti. Dava dosyasındaki içeriklere yayın yasağı getirildiğini Gündeş'in avukatları Av. Mehtap Çelikbilek ve Av. Erkan Koşaran yazılı bir açıklama ile bildirdi.

HABERLERİN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN YASAK KARARI ALDIRDI

Ebru Gündeş'in boşanma davasına yayın yasağı geldiğini ifade eden Çelikbilek ve Koşaran, "16/04/2021 günlü bir kısım ulusal ve yerel basında müvekkilimiz Ebru Gündeş'in açtığı boşanma davasına ilişkin haberler yer almıştır. Mahkemece alınan karar doğrultusunda yargılama işlemleri gizli olarak yürütülmekte olup gizlilik kararına rağmen hukuka aykırı olarak yapılan haberlerin önüne geçilmesi amacıyla Bodrum Aile Mahkemesi tarafından boşanma davası ile ilgili haberlere yayın yasağı getirilmiştir" açıklamasında bulundu.

YORUMLAR (26)
  • Adnan Kulu: ABD HALKBANK'IN HESABI DÜRÜLDÜ TABİ RAZA ZARRABİNDA EH BAŞINA GELECEKLERİ ANLADI SENELERDİR DOĞRU DÜZGÜN İSMİ ÇIKIP İŞ YAPMIYORDU HAZIRDAN YİYİYORDU REZANİN PARALARI BOMBA PATLAMADAN SIYRİLMAK İSTEDİ BEN O ŞAHSI SEVMİYORUM TC İHANET EDEN KİMOLURSA OLSUN VATANHAİNİDİR SEVMEM BİLEREK YAPILMIŞTIR BU GÜNE KADAR AKLI NEREDEYDİ TAMDA SONUÇ BELLİ OLACAKKEN BOŞANMAK MANİDAR Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Galatasaray'da bir ayrılık daha! Yardımcı antrenör Albert Riera, takıma veda etti Galatasaray'da bir ayrılık daha! Yardımcı antrenör Albert Riera, takıma veda etti Zelenskiy, Kremençuk kentindeki alışveriş merkezinin vurulma anını paylaştı Zelenskiy, Kremençuk kentindeki alışveriş merkezinin vurulma anını paylaştı Kılıçdaroğlu: 'Ecevit'le Erbakan Bağırdılar mı? Çağırdılar mı? Geliyoruz Dediler mi Hayır, Gereğini Yaptılar. Kılıçdaroğlu: 'Ecevit'le Erbakan Bağırdılar mı? Çağırdılar mı? Geliyoruz Dediler mi Hayır, Gereğini Yaptılar.
Kaynak: İHA

Son Dakika Magazin Ebru Gündeş'in boşanma davasına yayın yasağı getirildi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement