Ünlü sanatçı Metin Şentürk Karabük'te öğrencilerle buluştu - Son Dakika

Ünlü sanatçı Metin Şentürk Karabük'te öğrencilerle buluştu

25.01.2023 01:04
Ünlü sanatçı Metin Şentürk Karabük'te öğrencilerle buluştu

Ünlü sanatçı Metin Şentürk, Karabük'te üniversite öğrencileri ve Gençlik ve Spor Bakanlığı yurtlarında kalan gençlerle buluştu.

Ünlü sanatçı Metin Şentürk, Karabük'te üniversite öğrencileri ve Gençlik ve Spor Bakanlığı yurtlarında kalan gençlerle buluştu.

Şentürk, Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün "Genç Bakış Açısı Programı" çerçevesinde Karabük'te yurtlarda barınan üniversite öğrencileri ve sporcularla bir araya geldi. 100. Yıl Kültür Merkezi'nde düzenlenen programda öğrencilere söyleşi ve konser düzenleyen Metin Şentürk, gençleri hem eğlendirdi hem de onlarla hayat tecrübelerini paylaştı. Gençlerin kendisi hakkında merak ettiği soruları yanıtlayan Şentürk, onları sahneye çağırarak şarkılar söyletti.

Programa Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu da telefon bağlantısı ile katıldı. Burada gençlere seslenen Bakan Kasapoğlu, "Genç arkadaşlarımı gönülden selamlıyorum. Metin Bey sağ olsun, illerde gençlerimizle buluşuyor. Sevgili gençler, yeter ki siz mutlu olun, biz sizler için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerin eğitim hayatlarınızda başarılar diliyorum" dedi.

Program sonunda sahneye çıkan Karabük Valisi Fuat Gürel keyifli gece için sanatçı Metin Şentürk'e teşekkür ederek hediye takdim etti. - KARABÜK

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Milas'ta 1 kişinin öldüğü silahlı kavgada 3 tutuklama Milas'ta 1 kişinin öldüğü silahlı kavgada 3 tutuklama Milas'ta 1 kişinin öldüğü silahlı kavgada 3 tutuklama Milas'ta 1 kişinin öldüğü silahlı kavgada 3 tutuklama Aksu: 'Karabük'te 947 cami ve 100 Kur'an Kursu var' Aksu: 'Karabük'te 947 cami ve 100 Kur'an Kursu var'

Son Dakika Magazin Ünlü sanatçı Metin Şentürk Karabük'te öğrencilerle buluştu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement