Yargı son bölüm yayınlandı! Ceylin ve Ilgaz arasında neler oldu? - Son Dakika

Yargı son bölüm yayınlandı! Ceylin ve Ilgaz arasında neler oldu?

24.01.2022 10:09
Yargı son bölüm yayınlandı! Ceylin ve Ilgaz arasında neler oldu?

Yargı'nın 23 Ocak tarihinde ekranlara gelen son bölümünde Engin'in öldüğü geceye ait detayları hatırlamaya başlayan Ceylin için Ilgaz'ın ipuçlarını ortaya çıkarması dikkat çekti. Dizinin son sahnesinde Ilgaz ve Ceylin arasındaki sürpriz yakınlaşma ekranlara damga vurdu.

Her pazar ekranların en çok izlenen dizisi olan Yargı 23 Ocak akşamı yine nefesleri kesti. Seda'nın, Merdan'ın verdiği görevi yerine getirmek için Yekta'yı baştan çıkarmak için harekete geçtiği son bölümde Ilgaz ile Ceylin'in yakınlaşması gecenin en çok konuşulan konularından oldu.

YARGI 17. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yargı'nın 23 Ocak Pazar günü yayınlanan 17. Bölümde Ceylin'in verdiği ifade sonrasında önemli delillere ulaşılıyor!

Ilgaz'ın yönlendirmeleriyle, Engin'in öldüğü geceye ait detayları hatırlamaya başlayan Ceylin için artık bazı şeyler netleşmeye başlamıştır. Şüpheleri Ceylin üzerinden kaldıracak ipuçları ortaya çıktıkça Ilgaz, Ceylin'in masumiyetine giden yola kendinden emin adımlarla çıkmak ister; ancak, onu büyük engeller beklemektedir.

Oğlunun dosyasını gittikçe karıştıran ve Ceylin lehine olan deliller, Yekta'nın iyice saldırganlaşmasına sebep olur. Seda, Merdan'ın verdiği görevi yerine getirmek için Yekta'ya yakın dururken, Çınar ise yine risk alarak Serdar'la hareket etmeyi kabul eder ve tehlikeli bir plana dahil olur. Üstelik bu sefer yalnız değildir.

Ne zaman düşseler daha güçlü kalkabilmek için birbirlerine ihtiyaç duyduklarını fark eden Ilgaz ile Ceylin için ufukta yeni bir yol görünmektedir. Ancak bu sefer daha büyük kararların gölgesinde uzanan bu yol, onları yeni bir eşiğe taşımak üzeredir.

YORUMLAR
500
Başkan Demir: 'Meydan projesinde yıkım ve kamulaştırma işlemleri devam ediyor' Başkan Demir: 'Meydan projesinde yıkım ve kamulaştırma işlemleri devam ediyor' Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun eğlenceli dans figürleri sosyal medyada paylaşıldı Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun eğlenceli dans figürleri sosyal medyada paylaşıldı Yargı'da dün akşam neler oldu? Yekta'nın arabasında görülen Serdar ne yapacak? Yargı'da dün akşam neler oldu? Yekta'nın arabasında görülen Serdar ne yapacak?

Son Dakika Magazin Yargı son bölüm yayınlandı! Ceylin ve Ilgaz arasında neler oldu? - Son Dakika


Advertisement