Yasemin Allen ve sevgilisi Jonny Grant ayrıldı - Son Dakika

Yasemin Allen ve sevgilisi Jonny Grant ayrıldı

11.08.2020 10:41
Yasemin Allen ve sevgilisi Jonny Grant ayrıldı

Snob Magazin sitesinin haberine göre ünlü oyuncu, bu kararı Grant ile hem pandemi nedeniyle görüşemediği hem de işine konstantre olmak için aldı.

Snob Magazin sitesinin haberine göre ünlü oyuncu, bu kararı Grant ile hem pandemi nedeniyle görüşemediği hem de işine konstantre olmak için aldı. "Strike Back" adlı Amerikan dizisinde iki sezon başrol oynayan, rolü bitince haziranda Londra'dan İstanbul'a dönen Yasemin Allen, ayrıldığı sevgilisiyle evde besledikleri piton yılanıyla da gündeme gelmişti.

Yasemin Allen ve sevgilisi Jonny Grant ayrıldı
Yasemin Allen ve sevgilisi Jonny Grant ayrıldı

YORUMLAR
500
MKE Ankaragücü bayrakları, İstanbul'daki boğaz köprülerine asıldı MKE Ankaragücü bayrakları, İstanbul'daki boğaz köprülerine asıldı Kocaeli ve İstanbul'da 'düşük fiyatlı konteyner' vaadiyle dolandırıcılıkla suçlanan 17 şüpheli yakalandı Kocaeli ve İstanbul'da 'düşük fiyatlı konteyner' vaadiyle dolandırıcılıkla suçlanan 17 şüpheli yakalandı DEVA Parti'li Yeneroğlu: 'KHK mağduriyetleri eylem planımız, haksızlıklar konusunda mihenk taşı olacak' DEVA Parti'li Yeneroğlu: 'KHK mağduriyetleri eylem planımız, haksızlıklar konusunda mihenk taşı olacak'
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Yasemin Allen ve sevgilisi Jonny Grant ayrıldı - Son Dakika


Advertisement