Yeşim Salkım'dan Eleştirilere Sert Cevap: Yormayın Fındık Beyninizi - Son Dakika

Yeşim Salkım'dan Eleştirilere Sert Cevap: Yormayın Fındık Beyninizi

19.04.2018 15:58

Eğreti Gelin Ladik filminin başrol oyuncusu Yeşim Salkım, film hakkında yapılan kötü yorumlara "Yormayın o fındık beyninizi" diyerek cevap verdi.

Oynadığı Eğreti Gelin Ladik filminin gişede istenilen ilgiyi görmemesinin ardından 'gişede çakıldı' yorumlarını okuyan Yeşim Salkım, eleştirilere sert dille yanıt verdi.

BEKLENEN İLGİYİ GÖRMEDİ

Başrollerinde Yeşim Salkım, Hakan Eren, Ali Ekberol, Sevinç Meşe, İlkay Kayku ve Şükran Kozalı gibi isimlerin yer aldığı Eğreti Gelin Ladik filmi 13 Nisan'da vizyona girdi. 34 salonda gösterime giren filmi ilk 3 günde sadece 796 kişi izledi, 10.745 TL'lik hasılat yaptı.

Yeşim Salkım'dan Eleştirilere Sert Cevap: Yormayın Fındık Beyninizi

'VARSIN FİLM GİŞEDE ÇAKILSIN, AHLAKTA AYAKTAYIZ'

'Biz festival filmi çektik' diyen Yeşim Salkım, sosyal medya hesabından yayınladığı videonun altına şunları yazdı: "Varsın gişede çakılsın ahlakta dimdik ayaktayız çok şükür. Sinema sanatı bilmeyen hadsizlere cevaben bu; siz kim film eleştirmeni olmak kim, gitseniz ne yazar?

Yeşim Salkım'dan Eleştirilere Sert Cevap: Yormayın Fındık Beyninizi

'YORMAYIN O FINDIK BEYNİNİZİ'

Sizin gibilerin bu konuda bilgisi uyduruk aşk dizilerinden öteye gitmeyeceğinden yormayın o fındık kıvamında beyninizi, yazık zaten işlevi yok haydi."

Öte yandan filmde rol alan Hakan Eren ile ilgili Yeşim Salkım, ''Hakan Eren'in performansı da şahane. 25 senelik arkadaşımla seviştim, bu kadar söyleyebilirim." demişti.

YORUMLAR (19)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Magazin Yeşim Salkım'dan Eleştirilere Sert Cevap: Yormayın Fındık Beyninizi - Son Dakika


Advertisement