Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Metin Oral haberleri, Metin Oral son dakika, son dakika Metin Oral

Son Dakika Metin Oral Haberleri

Son dakika Metin Oral haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son metin oral haberleri anında burada.


 • 14:41 Altınova Belediyesi, servis araçlarında yaş sınırlamasını güncelledi

  Altınova Belediyesi, servis araçlarında yaş sınırlamasını güncelledi Yalova Altınova Belediye Meclisi, Resmi Gazetede yayımlanan değişiklik üzerine servis araçlarında yaş sınırlamasında güncelleme yaptı. Personel servisi olarak kullanılan araçların 19 yaşından küçük olması gerektiği belirtildi.

 • 08.12.2023 08 Ara 11:07 Yalova Altınova Belediye Başkanı Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

  Yalova Altınova Belediye Başkanı Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçede esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Yapılan çalışmaları anlatarak, görüş alışverişinde bulunan Başkan Oral, tüm vatandaşları yerel işletmelere destek olmaya çağırdı.

 • 30.11.2023 30 Kas 15:30 Yalova'da sağanak yağış sonrası su baskını: 12 kişi kurtarıldı

  Yalova'da sağanak yağış sonrası su baskını: 12 kişi kurtarıldı Yalova'nın Altınova ilçesinde yaşanan sağanak yağışın ardından taşan derenin yol açtığı su baskınında araçlarında mahsur kalan 12 kişi ekiplerce kurtarıldı. Çamdibi Barajı'nın kapaklarının açılmasıyla Yalakdere taşarak çevredeki meyve bahçeleri ve seraları su altında bıraktı. Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, can kaybı yaşanmamasından teselli bulduklarını belirterek, zarar ziyanın telafi edilmesi için çalışmaların başlatıldığını söyledi.

 • 28.11.2023 28 Kas 09:20 Altınova Belediye Başkanı Esnaflarla Kahvaltıda Buluşuyor

  Altınova Belediye Başkanı Esnaflarla Kahvaltıda Buluşuyor Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, ilçedeki esnaflarla düzenlediği kahvaltı programlarında bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunuyor. Son olarak Mehmet Çelik ve Servet Çelik'in ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltı programında esnafın sorunlarını dinleyen Başkan Oral, esnafın Altınova'nın büyümesi ve gelişmesinde büyük katkısı olduğunu vurguladı.

 • 03.11.2023 03 Kas 11:51 Oral: "AK Parti, Türkiye'nin teminatıdır"

  Oral: 'AK Parti, Türkiye'nin teminatıdır' AK Parti'nin 21 yıldır tek başına iktidar olduğunu ve girdiği tüm seçimleri halkın desteğiyle açık ara kazandığını ifade eden Yalova Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, "İçten ve dıştan gelen her türlü saldırılara rağmen AK Parti, Türkiye'nin teminatıdır" diye konuştu.

 • 24.10.2023 24 Eki 16:53 Yalova Valisi Hülya Kaya, Hersek Lagünü Doğa Eğitim Merkezi'ni ziyaret etti

  Yalova Valisi Hülya Kaya, Hersek Lagünü Doğa Eğitim Merkezi'ni ziyaret etti Yalova Valisi Hülya Kaya, Altınova ilçesindeki Hersek Lagünü Doğa Eğitim Merkezi'ni ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Lagünün kuş türü çeşitliliği ve erişilebilirliği hakkında bilgi alan Vali Kaya, aynı zamanda Tıbbi Aromatik Bitkiler Bahçesi'ni de gezdi.

 • 15.09.2023 15 Eyl 13:59 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Zafer Sırakaya: Altınova'nın stratejik önemi artıyor

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Zafer Sırakaya: Altınova'nın stratejik önemi artıyor AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Zafer Sırakaya, Altınova'nın özel bir bölge olduğunu ve stratejik öneminin her geçen gün arttığını belirtti. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ise, Altınova'nın tarihi dokusu, doğal değerleri ve tarımsal ürünleriyle bölgenin önemli merkezlerinden biri olduğunu söyledi.

 • 10.09.2023 10 Eyl 14:18 Altınova Belediyesi Yatırımlara Devam Ediyor

  Altınova Belediyesi Yatırımlara Devam Ediyor Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçenin ihtiyaç duyduğu yatırımların tam gaz devam ettiğini belirtti. Sağlık alanında yapılan yatırımlar ve yol çalışmaları hakkında bilgi veren Oral, hayvanlara yönelik örnek bir proje hakkında da konuştu.

 • 07.09.2023 07 Eyl 14:13 Altınova'da "Her Eve Bir Bisiklet" dağıtımlar tamamlandı

  Altınova'da 'Her Eve Bir Bisiklet' dağıtımlar tamamlandı Altınova'da "Her Eve Bir Bisiklet" dağıtımlar tamamlandı Altınova Belediyesi ilçedeki yaklaşık 3 bin haneye bisikletlerini teslim etti Altınova Belediyesi'nin "Her Eve Bir Bisiklet" kampanyası çerçevesinde son bisiklet dağıtım programı 2 mahallede birden gerçekleşti.

 • 07.09.2023 07 Eyl 14:11 Altınova'da Her Eve Bir Bisiklet Kampanyası Tamamlandı

  Altınova'da Her Eve Bir Bisiklet Kampanyası Tamamlandı Altınova Belediyesi tarafından başlatılan 'Her Eve Bir Bisiklet Kampanyası' kapsamında 3 bin bisiklet dağıtımı tamamlandı. Belediye Başkanı Metin Oral, bisiklet kullanımının artmasıyla birlikte araç sürücülerine dikkatli olmaları çağrısında bulundu.

 • 07.09.2023 07 Eyl 13:47 Altınova Belediyesi Her Eve Bir Bisiklet Kampanyası Kapsamında 3 Bin Bisiklet Dağıttı

  Altınova Belediyesi Her Eve Bir Bisiklet Kampanyası Kapsamında 3 Bin Bisiklet Dağıttı Altınova Belediyesi'nin 'Her Eve Bir Bisiklet' kampanyası çerçevesinde son bisiklet dağıtım programı 2 mahallede birden gerçekleşti. Dağıtım programlarıyla yaklaşık 3 bin bisiklet ilçe halkına hediye edildi.

 • 06.09.2023 06 Eyl 14:01 Altınova Belediyesi'nde 3 aday memur yemin ederek göreve başladı

  Altınova Belediyesi'nde 3 aday memur yemin ederek göreve başladı Altınova Belediyesi'ne bağlı birimlerde çalışan 3 aday memur, Türk Bayrağı üzerine yemin ederek asaleten göreve başladı. Yemin töreninde konuşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, aday memurlara başarılar diledi.

 • 21.08.2023 21 Ağu 17:51 Altınova Belediye Başkanı: Altınova, kendi küçük standartları ile büyük bir şehir

  Altınova Belediye Başkanı: Altınova, kendi küçük standartları ile büyük bir şehir Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçenin adım adım büyüyen bir şehir olduğunu belirterek, yapılan çalışmaların Altınova'ya büyük bir değişim, dönüşüm ve gelişim getirdiğini söyledi. Başkan Oral, Altınova'nın doğal güzelliklerini, tarım kimliğini ve turizm değerlerini koruyarak geleceğe taşıdıklarını ifade etti. Ayrıca, kadınların el emeği ürünlerin pazarlanacağı bir merkezin açılışının yakın olduğunu ve engelliye uyumlu tıbbi aromatik bitkiler bahçesinde eğitimler verdiklerini de belirtti.

 • 19.08.2023 19 Ağu 15:25 Altınova'da Her Eve Bir Bisiklet Kampanyası

  Altınova'da Her Eve Bir Bisiklet Kampanyası Yalova'nın Altınova ilçesinde belediye tarafından sağlıklı yaşam için hareketli olmanın teşvik edilmesi için hayata geçirilen 'Her Eve Bir Bisiklet Kampanyası' kapsamında 3 binin üzerinde bisiklet düzenlenen törenlerle sahiplerine ulaştırılıyor. Altınova Belediyesi tarafından başlatılan kampanyada, ilçede yaşayanlar kimlik ve ikamet belgelerini göstererek bisikletlerini alıyor. Belediye Başkanı Metin Oral, dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, 2019 yılındaki yerel seçim sürecinde ilçedeki her eve bir bisiklet dağıtacaklarına dair söz verdiklerini hatırlattı. Oral, şimdilik 3 binden fazla bisikletin dağıtılacağı projenin bundan sonra ilçeye gelip yerleşenleri de kapsadığını, başvurmaları halinde Altınova'nın yeni sakinlerine de bisiklet vereceklerini söyledi. Kampanya ile sağlıklı bir nesle ön ayak olmayı ve insanların yaşamlarındaki hareketliliğe adım atmasını sağlamayı amaçladıklarını kaydeden Oral, 'Bildiğim kadarıyla Türkiye'de her eve, her haneye bisikletle ulaşan tek belediyeyiz şu anda.' dedi.

 • 09.08.2023 09 Ağu 23:31 Altınova'da 'Hoş Geldin Bebek Projesi' 15 yaşında

  Altınova'da 'Hoş Geldin Bebek Projesi' 15 yaşında Altınova Belediyesi tarafından 15 yıl önce başlatılan Hoş Geldin Bebek Projesi çerçevesinde yeni doğan bebeklerin evlerine ziyaretler devam ediyor. Başkan Metin Oral tarafından gerçekleştirilen ziyaretlerde Anne-Yenidoğan Bebek Destek Paketi'ni hediye ediyor. Ailelere destek olmaya devam edeceklerini ifade eden Başkan Oral, 'Rabbim tüm evlatlarımıza sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir gelecek, anne ve babalarımıza hayırlı evlatlar nasip etsin' dedi. Hoş Geldin Bebek Projesi'nin 15'inci yılına girmenin gururunu yaşadıklarını söyleyen Oral, bundan sonra da bebekleri dünyaya gelen ailelerin mutluluklarını paylaşmaya devam edeceklerini ifade etti.

 • 30.07.2023 30 Tem 18:16 Altınova'da festival coşkusu Emre Altuğ konseriyle zirveye çıktı

  Altınova'da festival coşkusu Emre Altuğ konseriyle zirveye çıktı Altınova Belediyesi 16. Kültür Festivali'nin ikinci gününde gerçekleşen Emre Altuğ ile Canbay ve Wolker Altuğ konserleriyle eğlence zirveye çıktı. Altınova'da yaşayan vatandaşların kendi kültürlerini tanıttıkları stantların ilgi gördüğü festivalin ikinci günü konserleri büyük ilgiyle takip edildi. Emre Altuğ, Altınovalılarla buluştu ve sahne performansıyla tam not aldı.

 • 25.07.2023 25 Tem 21:49 Altınova Belediyespor Yeni Sezon Çalışmalarına Başladı

  Altınova Belediyespor Yeni Sezon Çalışmalarına Başladı Altınova Belediyespor, Bölgesel Amatör Ligi'nde mücadele edecekleri yeni sezon için çalışmalara başladı. Yalova Altınova Belediye Başkanı ve yöneticilerin de katıldığı ilk antrenmanda takıma moral verildi. İlk etap çalışmaları Hersekzade Ahmetpaşa Stadyumu'nda gerçekleştirilecek olan takım, daha sonra Bolu'ya geçerek ikinci etap çalışmaları için kampa girecek. Abdurrahman Güneş'in raporu doğrultusunda eksik bölgelere transfer yapılması planlanıyor.

 • 24.07.2023 24 Tem 10:23 Altınova'da 3 Bin Eve 1 Bisiklet Kampanyası Başlatıldı

  Altınova'da 3 Bin Eve 1 Bisiklet Kampanyası Başlatıldı Altınova Belediyesi tarafından başlatılan '3 Bin Eve 1 Bisiklet' kampanyası kapsamında ilçedeki her haneye 1 bisiklet dağıtımı yapılacak. Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, bisikletin ekolojik, ekonomik ve sağlık açısından önemine değinerek, Altınova'nın bisikletle daha güzel ve sağlıklı bir ilçe olacağını belirtti. Ayrıca, bisiklet yollarının şehir içinden sahile kadar uzanacağı ve Altınova'nın gerçek bir bisiklet şehri olacağı vurgulandı.

 • 19.07.2023 19 Tem 12:16 Altınova Belediyespor Kulüp Başkanlığı'na Yüksel Kahriman seçildi

  Altınova Belediyespor Kulüp Başkanlığı'na Yüksel Kahriman seçildi Vetraco Altınova Belediyespor Kulüp Başkanlığı'na seçilen iş insanı Yüksel Kahriman, Sedat Ok'tan görevi devraldı. Kahriman ve Ok, hedeflerinin 3. Lig'e çıkmak olduğunu belirtti. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ise yeni yönetimi kutlayarak, Altınova Belediyespor'un Türkiye Kupası ve BAL'da başarılı bir şekilde temsil edileceğini söyledi. Törende sponsorluk anlaşması da imzalandı ve Vetraco Grup, Altınova Belediyespor'un sponsoru oldu. Altınova Belediye Başkanı, Sedat Ok'a teşekkür plaketi verdi ve yeni başkan Yüksel Kahriman'a başarılar diledi.

 • 29.06.2023 29 Haz 09:42 Hersek Lagünü'nde Kuş Türü Sayısı 10 Yılda 2,5 Kat Arttı

  Hersek Lagünü'nde Kuş Türü Sayısı 10 Yılda 2,5 Kat Arttı Yalova'nın Altınova ilçesinde bulunan Hersek Lagünü'nde kuş türü sayısı 10 yılda 2,5 kat arttı. Lagünde bulunan kuş türü sayısı 2004 yılında 104 iken şu anda 253'e yükseldi. Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, kuş sayısındaki artışın bölgenin korunduğunu ve kuşların kendilerini güvende hissettiğini gösterdiğini belirtti. Hersek Lagünü, pek çok su kuşu türüne ev sahipliği yapmakta olup, Avrupa ve Afrika kıtaları arasındaki göç yolu üzerinde bulunmaktadır. Lagünde bulunan kuş türleri her geçen gün artmaktadır.

 • 06.06.2023 06 Haz 10:23 Yalova Altınova Belediyesi 36 yaşında

  Yalova Altınova Belediyesi 36 yaşında Yalova Altınova Belediyesi, 7 Haziran 1987'de belediye statüsüne kavuşarak belde belediyesi oldu. 6 Haziran 1995'te de bakanlar kurulu kararıyla ilçe statüsüne yükselen belediye, 36. kuruluş yılını kutladı. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçenin büyüyüp gelişmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Başkan Oral, Altınova'nın tarihi, sanayiyi ve kültürleri bir arada barındıran önemli bir bölge olduğunu söyledi ve ilçenin 36 yılda çok önemli yerlere geldiğini ifade etti.

 • 01.06.2023 01 Haz 17:47 Yalova İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu'na Duygusal Veda

  Yalova İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu'na Duygusal Veda Yaş haddinden dolayı emekliliğe ayrılan Yalova İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu onuruna veda gecesi düzenlendi. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Topaloğlu'na yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti ve İznik çinisine çalışılmış Altınova Hersek Dilburnu Deniz Feneri ile Osman Gazi Köprüsü'nün yer aldığı tabloyu hediye etti.

 • 26.04.2023 26 Nis 10:01 "Kuş Oteli" Hersek Lagünü'nde tür sayısı 253'e çıktı

  'Kuş Oteli' Hersek Lagünü'nde tür sayısı 253'e çıktı "Kuş Oteli" Hersek Lagünü'nde tür sayısı 253'e çıktı YALOVA - Göçmen ve su kuşlarının uğrak noktasın olan ve "Kuş Oteli" olarak da adlandırılan Hersek Lagünü'nde son olarak gözlemlenen şah kartalıyla kuş tür sayısı 253'e çıktı.

 • 07.04.2023 07 Nis 10:40 Tekvando şampiyonasına Altınova damgası

  Tekvando şampiyonasına Altınova damgası Yalova Altınova Belediyespor Tekvando Takımı, Yalova Okullar Arası Minikler ve Küçükler Tekvando Şampiyonasında toplam 25 madalya alarak büyük bir başarıya imza attı.

 • 05.04.2023 05 Nis 14:04 Altınova Belediye Başkanı Oral, AA'nın 103'üncü kuruluş yıl dönümünü kutladı

  Altınova Belediye Başkanı Oral, AA'nın 103'üncü kuruluş yıl dönümünü kutladı Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, Anadolu Ajansının (AA) 103'üncü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

 • 31.03.2023 31 Mar 10:52 Yalovalı kadınların ürettiği yöresel ürünler dünya pazarına açılıyor

  Yalovalı kadınların ürettiği yöresel ürünler dünya pazarına açılıyor Yalovalı kadınların ürettiği yöresel ürünler dünya pazarına açılıyorYALOVA Yalova'nın Altınova ilçesinde kurulan Yöresel Ürünler Üretim Merkezi ile kadınlar ürünlerini dünya pazarına sunmaya hazırlanıyor.

 • 29.03.2023 29 Mar 11:08 Altınova'da Ramazan etkinliklerine yoğun ilgi

  Altınova'da Ramazan etkinliklerine yoğun ilgi Altınova'da Ramazan etkinliklerine yoğun ilgi Altınova Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinleri vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor.

 • 21.03.2023 21 Mar 09:02 Altınovalı Minik voleybolcular, namağlup şampiyon

  Altınovalı Minik voleybolcular, namağlup şampiyon Yalova Altınova Belediyespor Voleybol Mini Kız Takımı, Yalova İli Kulüpler Arası Mahalli Voleybol Ligde namağlup şampiyon oldu.

 • 02.03.2023 02 Mar 09:35 Başkan Oral: "Deprem ülke gerçeğimizdir"

  Başkan Oral: 'Deprem ülke gerçeğimizdir' Yalova Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, depremin Türkiye'nin gerçeği olduğunun hiç bir zaman unutulmaması gerektiğini söyledi.

 • 17.02.2023 17 Şub 16:01 Yalova Altınova'dan 10. yardım tırı Malatya'ya gitti

  Yalova Altınova'dan 10. yardım tırı Malatya'ya gitti Altınova Belediyesi'nin 30 bin yemek ve kuru gıda taşıyan 10'uncu tırı Malatya'ya ulaştı.

 • 17.02.2023 17 Şub 10:16 Altınova Belediyesi depremzedelere nakdi ve ayni yardım yapacak

  Altınova Belediyesi depremzedelere nakdi ve ayni yardım yapacak Yalova Altınova Belediyesi 6 ay süreyle ilçeye gelen depremzedelere aile başı bin 500 TL, çocuk başı da 500 TL nakdi yardım yapacak.

 • 14.02.2023 14 Şub 13:16 Başkan Oral'dan Altınovalı tersanecilere konut teşekkürü

  Başkan Oral'dan Altınovalı tersanecilere konut teşekkürü Yalova Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçede kurulu tersanelerin depremzedeler için yapacakları konut hamlesini duyurarak, "Tersanecilerimizle bir kez daha gururlandık.

 • 05.02.2023 05 Şub 18:04 Başkan Oral, polis olmak isteyen çocuğa anlamlı sürpriz

  Başkan Oral, polis olmak isteyen çocuğa anlamlı sürpriz Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, emniyet mensubu olmak isteyen miniğe polis üniforması hediye ederek sürpriz yaptı.

 • 20.12.2022 20 Ara 11:15 Altınova'da zincir marketlerde sıkı denetim

  Altınova'da zincir marketlerde sıkı denetim Altınova'da zincir marketlerde sıkı denetimYALOVA Altınova'da zincir marketlerde, temel ihtiyaç malzemelerine yönelik fahiş fiyat denetimi yapıldı.

 • 29.11.2022 29 Kas 18:53 Yalova'daki Hersek Lagünü'nde kuş türü 249'a yükseldi

  Yalova'daki Hersek Lagünü'nde kuş türü 249'a yükseldi Yalova'nın Altınova ilçesindeki Hersek Lagünü'nde, kara ördeğin tespitiyle kuş türü sayısı 249'a çıktı.

 • 24.11.2022 24 Kas 15:59 İpekyolu Belediyeleri Turizm Kalkınma Birliği Meclisi, Altınova'da toplandı

  İpekyolu Belediyeleri Turizm Kalkınma Birliği Meclisi, Altınova'da toplandı İpekyolu Belediyeleri Turizm Kalkınma Birliği Olağan Meclis Toplantısı, Altınova Belediyesi Hersek Lagünü Doğa Eğitim Merkezi ve Engelsiz Kuş Gözlem Kulesi Konferans Salonu'nda yapıldı.

 • 22.11.2022 22 Kas 16:40 Başkan Oral, belediye personeli çifttin nikahını kıydı

  Başkan Oral, belediye personeli çifttin nikahını kıydı Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, dünya evine giren basın birimi personeli Sinem Acıbadem ile Fen İşleri Müdürlüğünde görevli inşaat mühendisi Ali Ata'nın nikahını kıydı.

 • 20.11.2022 20 Kas 12:24 Hersek Lagününde kuş türü 248'e yükseldi

  Hersek Lagününde kuş türü 248'e yükseldi Hersek Lagününde kuş türü 248'e yükseldiYALOVA Yalova'nın Altınova ilçesindeki Hersek Lagünü'nde, son olarak bıyıklı baştankara ve yeşil papağan kuş türleri gözlemlendi.

 • 07.11.2022 07 Kas 15:16 Başkan Oral'dan berber çırağına ilk tıraş jesti

  Başkan Oral'dan berber çırağına ilk tıraş jesti Altınova Belediye Başkan Dr. Metin Oral, çırağın ilk tıraş tecrübesini için berber koltuğuna oturdu.

 • 28.10.2022 28 Eki 00:58 Altınova Belediyesi personeline 18 bin 200 lira maaş promosyonu

  Altınova Belediyesi personeline 18 bin 200 lira maaş promosyonu Yalova Altınova Belediyesi'nde çalışan 46 personele 18 bin 200 TL ile en yüksek maaş promosyonu teklif eden banka ile 3 yıllık anlaşma yaptı.

 • 27.10.2022 27 Eki 11:47 Altınova Belediyesi personeline 18 bin 200 lira maaş promosyonu verildi

  Altınova Belediyesi personeline 18 bin 200 lira maaş promosyonu verildi Altınova Belediyesi, 46 personeli için 18 bin 200 lira maaş promosyonu teklif eden banka ile 3 yıllık anlaşma yaptı.

 • 15.10.2022 15 Eki 16:32 Yalova haberleri... Altınova Belediyesi 15. Ulusal Satranç Turnuvası başladı

  Yalova haberleri... Altınova Belediyesi 15. Ulusal Satranç Turnuvası başladı Yalova haberlerine göre Yalova Altınova Belediyesi 15. Ulusal Satranç Turnuvası, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral'ın ilk hamlesiyle başladı.

 • 05.10.2022 05 Eki 16:38 Altınova Belediye Başkanı Oral ilk maçını kazanan futbolcularla antrenmana çıktı

  Altınova Belediye Başkanı Oral ilk maçını kazanan futbolcularla antrenmana çıktı Yalova'nın Altınova ilçe Belediye Başkanı Metin Oral, Bölgesel Amatör Lig (BAL) 14. Grup'taki ilk maçında Yalovaspor'u 3-1 yenen Altınova Belediyesporlu futbolcuların antrenmanına konuk oldu.

 • 07.09.2022 07 Eyl 17:16 "Altınova'mıza yine çok önemli eserleri kazandırmaya devam edeceğiz"

  'Altınova'mıza yine çok önemli eserleri kazandırmaya devam edeceğiz' Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, Altınova'mızı adına layık AltınŞehir yapmak için 2022-2023 yıllarında ilçemize yine çok önemli eserleri kazandırmaya devam edeceğiz" dedi.

 • 03.09.2022 03 Eyl 15:27 Şampiyonlardan Başkan Oral'a ziyaret

  Şampiyonlardan Başkan Oral'a ziyaret Ümitler Türkiye Tekvando Şampiyonasında 3. olan Altınova Belediyespor Kulübü Tekvandocusu Nisa Erdoğan ve Ümitler Avrupa Şampiyonası seçmelerine katılma hakkı kazanan Hüseyin Berk Emanetoğlu, Altınova belediye başkanı Dr. Metin Oral'ı makamında ziyaret etti.

 • 31.08.2022 31 Ağu 10:37 270 öğrencinin katıldığı yaz futbol okulu tamamlandı

  270 öğrencinin katıldığı yaz futbol okulu tamamlandı Yalova Altınova Belediyesi 14. Yaz Spor Akademisi Futbol Okulu tamamlandı.

 • 25.08.2022 25 Ağu 11:38 Başkan Oral, yeğenini nişanladı

  Başkan Oral, yeğenini nişanladı Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, geçtiğimiz hafta sonunda yeğeninin nişan törenine katılarak genç çiftin yüzüklerini taktı.

 • 23.08.2022 23 Ağu 16:18 Altınova'da tek hedef şampiyonluk

  Altınova'da tek hedef şampiyonluk Bu yıl Yalova'yı BAL Liginde temsil edecek olan Altınova Belediyespor Futbol Takımı, sezon hazırlıklarını yoğun bir tempoyla sürdürüyor.

 • 28.07.2022 28 Tem 10:04 Başkan Oral öğrencilerle futbol oynadı

  Başkan Oral öğrencilerle futbol oynadı Yalova Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, bu yıl 14'üncü kez açılan belediyenin Yaz Akademisi Futbol Okulu'nu ziyaret etti.

 • 24.07.2022 24 Tem 16:04 Altınova Yaz Spor Akademisi başladı

  Altınova Yaz Spor Akademisi başladı Yalova Altınova Belediyesi tarafından okulların kapanması ile birlikte Yaz Spor Akademisi bu yıl 14'üncü kez start aldı.

Advertisement