SON DAKİKA MÜMEYYİZ HABERLERİ

Son Dakika Mümeyyiz Haberleri

 • 05 Mayıs 2018 20:51 Kayseri Şehir Hastanesi Açılış Töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ülkenin ve milletin geleceği için tek bir proje dahi ortaya koyamayanlar, bakıyorsunuz seçimlerde eski Türkiye'yi geri getirmekten, eski sisteme geri dönmekten bahsediyorlar.
 • 05 Mayıs 2018 19:04 Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ülkenin ve Milletin Geleceği İçin Tek Bir Proje Dahi Ortaya Koyamayanlar,... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ülkenin ve milletin geleceği için tek bir proje dahi ortaya koyamayanlar, bakıyorsunuz seçimlerde eski Türkiye'yi geri getirmekten, eski sisteme geri dönmekten bahsediyorlar.
 • 17 Nisan 2018 12:44 Karabörklü Yeniden Tg-Hessen Başkanı Karabörklü Yeniden Tg-Hessen Başkanı Hessen Başkanı Atila Karabörklü'nün konuşmasıyla başlayan Genel Kurul'da onursal başkan Şener Sargut, eski genel başkan Erhan Songün ve Hessen Türk Veliler Birliği başkanı Hatice Kızıl, Divan Kurulu'na seçildi.
 • 26 Şubat 2018 13:57 Acil!!! Karaciğer Donörü Aranıyor! Son günlerde sosyal medyada "Karaciğer Nakli donörüne ihtiyaç vardır" duyurularına sıkça rastlanır oldu.
 • 21 Ocak 2018 22:02 Demokrat Parti Genel Başkanı Uysal - Zeytin Dalı Harekatı Demokrat Parti Genel Başkanı Uysal - Zeytin Dalı Harekatı Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, "Merkez sağ gelenek olarak, iki asırlık tarihi tecrübemiz ışığında mümeyyiz, bir numaralı vasfı millilik olan bir hareket olarak eğer memleket, millet, devlet meselesi varsa teferruat sayacağımız meseleleri bir kenara bırakarak dün olduğu...
 • 21 Ocak 2018 19:01 Uysal: Devlet, Hükümet ve Mehmetçiklerimizin Yanında Olma Mecburiyetimiz Vardır DEMOKRAT Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, "Merkez sağ gelenek olarak, 2 asırlık tarihi tecrübemiz ışığında mümeyyiz, 1 numaralı vasfı millilik olan hareket olarak;
 • 21 Ocak 2018 17:19 Demokrat Parti Genel Başkanı Uysal Açıklaması Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, "Merkez sağ gelenek olarak, iki asırlık tarihi tecrübemiz ışığında mümeyyiz, bir numaralı vasfı millilik olan bir hareket olarak eğer memleket, millet, devlet meselesi varsa teferruat sayacağımız meseleleri bir kenara bırakarak dün olduğu...
 • 05 Aralık 2017 12:01 CHP'ye Çok Sert Tepki CHP'ye Çok Sert Tepki MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "ABD'de kurulan tezgahın tamamlaycısı, selam mangası gibi hareket ederek, doğruluğu yanlışlığı belli olmayan belgeleri pervasızca sallayanlar, Türkiye'ye karşı yeni cephe açmaya çalışan namertlerdir" dedi.
 • 05 Aralık 2017 11:54 Bahçeli: Bahçeli: "Abd'de Kurulan Yanlı, Yaftalı ve Siyasi Mahkemelerde Türkiye Yargılanmaktadır. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "ABD’de kurulan yanlı, yaftalı ve siyasi mahkemelerde Türkiye yargılanmaktadır.
 • 05 Aralık 2017 11:51 MHP Lideri Bahçeli: MHP Lideri Bahçeli: "Abd'de Kurulan Yanlı, Yaftalı ve Siyasi Mahkemelerde Türkiye Yargılanmaktadır. MHP Lideri Bahçeli: "ABD'de kurulan yanlı, yaftalı ve siyasi mahkemelerde Türkiye yargılanmaktadır.
 • 02 Kasım 2017 16:59 3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası Kırklareli İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Fatih Selvi, organ yetmezliğinin önemli bir sağlık sorunu olarak gündemdeki yerini koruduğunu söyledi.
 • 19 Ekim 2017 23:40 Nüfus Hizmetleri Kanunu Tasarısı Genel Kurulda Kabul Edildi (2) Türk vatandaşlığını kaybedenler, milli güvenlik bakımından engel teşkil edecek hali bulunmaması durumunda ülkede ikamet etme şartı aranmaksızın yeniden vatandaşlığa alınabilecek.
 • 05 Ekim 2017 20:38 Nüfus Hizmetleri Kanunu'nda Değişiklik Yapılıyor (3) Türk vatandaşlığını kaybedenler, milli güvenlik bakımından engel teşkil edecek hali bulunmaması halinde, ülkede ikamet etme şartı aranmaksızın yeniden vatandaşlığa alınabilecek.
 • 29 Ağustos 2017 17:00 Bahçeli'den '30 Ağustos Zafer Bayramı' Açıklaması MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "30 Ağustos, Türk tarihinin kilit noktası, 29 Ekim 1923’ün habercisi, 1299 kuruluş onurunun tamamlayıcısı, Ötüken şuurunun taarruz halkasıdır.
 • 29 Ağustos 2017 16:56 Bahçeli: Dün Bizans, Haçlı... Bahçeli: Dün Bizans, Haçlı... MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Dün Bizans, Haçlı, yedi düvel olarak anılan ehl-i salibin şimdiki ismi FETÖ, PKK, PYD, YPG, IŞİD olmuş, canilik yeni bedenler bulmuştur" dedi.
 • 29 Ağustos 2017 16:46 MHP Genel Başkanı Bahçeli Açıklaması MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Gazi Mustafa Kemal, Sultan Alparslan'ın Malazgirt'te diktiği sancağı tutmuş kaldırmış, Anadolu'yu düştüğü yerden tekrar ayaklandırmıştır.
 • 29 Ağustos 2017 16:37 Dha Ankara - Bahçeli'den 'Zafer Bayramı' Mesajı: 15 Temmuz'da; 1071'in, Büyük Taarruz'un, 30... MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 29 Ağustos 2017 16:37 Bahçeli'den 'Zafer Bayramı' Mesajı: 15 Temmuz'da; 1071'in, Büyük Taarruz'un, 30 Ağustos'un Öcü... MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 25 Temmuz 2017 17:54 Nüfus Hizmetleri Kanunu'nda Değişiklik Yapılıyor (3) Türk vatandaşlığını kaybedenler, milli güvenlik bakımından engel teşkil edecek hali bulunmaması halinde, ülkede ikamet etme şartı aranmaksızın yeniden vatandaşlığa alınabilecek.
 • 09 Mayıs 2017 12:34 Bahçeli TBMM Grup Toplantısında Konuştu Bahçeli TBMM Grup Toplantısında Konuştu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Amerikan askerlerinin Haseke’de, Suriye Demokratik Güçleri’nin eğitim gördüğü kampta düzenlenen törene katılmasına ilişkin, “Bu pervasızlık, bu hasımlık, bu meydan okuyan bayağılık, sorarım sizlere; dostluk ve müttefiklik hukukuyla nasıl bağdaşacaktır?
 • 08 Mayıs 2017 14:05 Osmangazi'den Prof. Dr. Mustafa Kara'ya Vefa Gecesi Osmangazi Belediyesi ve Türkiye Yazarlar Birliği Bursa Şubesi işbirliğinde düzenlenen 'Bir Vefadır Yaşamak' adlı program kapsamında Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Kara, anıldı.
 • 02 Mart 2017 15:29 Öztrak: Öztrak: "Türkiye'ye Birinci Sınıf Demokrasiyi, Birinci Sınıf Hukuk Devletini Getireceğiz" - Istanbul CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, " 'Hayır' diyeceğiz ve insan haklarına dayanan, hukuk devletini güçlendiren, demokratik parlamenter rejimi geliştiren yepyeni bir sosyal sözleşmeyi kendi aramızda yapacağız." dedi.
 • 02 Mart 2017 14:51 Düzeltme "Chp Genel Başkan Yardımcısı Öztrak" Başlıklı Haberimizde, Tekirdağ Milletvekili Faik... CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, " 'Hayır' diyeceğiz ve insan haklarına dayanan, hukuk devletini güçlendiren, demokratik parlamenter rejimi geliştiren yepyeni bir sosyal sözleşmeyi kendi aramızda yapacağız." dedi.
 • 02 Mart 2017 13:18 CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, " 'Hayır' diyeceğiz ve insan haklarına dayanan, hukuk devletini güçlendiren, demokratik parlamenter rejimi geliştiren yepyeni bir sosyal sözleşmeyi kendi aramızda yapacağız." dedi.
 • 11 Şubat 2017 17:08 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu Ülkeyi Bölmek Parçalamak İsteyenler 'Hayır' Diyor (2) Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu Ülkeyi Bölmek Parçalamak İsteyenler 'Hayır' Diyor (2) "BELLİ BİR KESİMİN TEK PARTİ DÖNEMİNE OLAN ÖZLEMİ" Cumhurbaşkanlığı Sistemi Sempozyumu'ndaki konuşmasında CHP'nin anayasa değişikliği tutumunu eleştiren Erdoğan, "Ey ana muhalefet önce kendini bir sigaya çek. Tek parti yönetimi.
 • 11 Şubat 2017 17:05 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu Ülkeyi Bölmek Parçalama İsteyenler 'Hayır' Diyor (2) Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu Ülkeyi Bölmek Parçalama İsteyenler 'Hayır' Diyor (2) "BELLİ BİR KESİMİN TEK PARTİ DÖNEMİNE OLAN ÖZLEMİ" Cumhurbaşkanlığı Sistemi Sempozyumu'ndaki konuşmasında CHP'nin anayasa değişikliği tutumunu eleştiren Erdoğan, "Ey ana muhalefet önce kendini bir sigaya çek. Tek parti yönetimi.
 • 11 Şubat 2017 16:57 Dha İstanbul Bülteni - 4 Dha İstanbul Bülteni - 4 1- REİNA SALDIRGANINA TUTUKLAMA İSTEMİHaber: Yüksel KOÇ - İSTANBUL DHAYılbaşı gecesi Reina'daki katliamı gerçekleştiren saldırgan Abdulkadir Masharipov tutuklama talebiyle mahkemeye sevkedildi.
 • 11 Şubat 2017 16:56 Dha İstanbul- Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu Ülkeyi Bölmek Parçalamak İsteyenler 'Hayır' Diyor (2) Dha İstanbul- Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu Ülkeyi Bölmek Parçalamak İsteyenler 'Hayır' Diyor (2) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,"İnsan bilmediğinin düşmanıdır.
 • 11 Şubat 2017 16:10 Cumhurbaşkanlığı Sistemi Sempozyumu Cumhurbaşkanlığı Sistemi Sempozyumu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bu sisteme şahsımın değil, ülkemizin, milletimizin ihtiyacı var. Bir başka ifadeyle şahsım için değil, şahsımın desteği ve katkısıyla ülkemiz için, bu yiğit milletin geleceği için cumhurbaşkanlığı sistemine geçiyoruz.
 • 11 Şubat 2017 15:47 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Gensoru Parlamentoyu Çalıştırmama Mekanizmasıdır" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı sistemi ile gensorunun kalktığı yönündeki eleştirileri yanıtlayarak, "Bazıları diyor ki ‘gensoru kalkıyor’ Hayırlı olsun. Çünkü bu gensorudan bu ülkede hükümetler çok çekti.
 • 12 Kasım 2016 11:39 Organ Bağışı Bekleyenlerin Meleği Oldu Organ Bağışı Bekleyenlerin Meleği Oldu TÜRKİYE'de Sağlık Bakanlığı'na bağlı kurumları tarafından yürütülen organ ve doku bağışı kampanyasında, bağışçı sayısı açısından 3 kez Türkiye birincisi olan Ordu'nun Ünye ilçesindeki Devlet Hastanesi Organ Nakil Merkezi Koordinatörü Songül Cumur Baykal, organ bağışı bekleyenlerin meleği oldu.
 • 12 Kasım 2016 10:42 Beü'den Beü'den "Organ Bağışı Bir Yaşam Bağışıdır" Konulu Konferans BEÜ Tıp Fakültesi’nde başhekimlik, öğretim üyeleri ve görevlileri, hemşire ve öğrencilerin katılımı ile "Organ Bağışı ve Beyin Ölümü" konulu konferans gerçekleştirildi.
 • 06 Kasım 2016 09:24 Organ Bekleyen Hasta Sayısı Bağıştan Hızlı Artıyor Organ Bekleyen Hasta Sayısı Bağıştan Hızlı Artıyor Başkent Üniversitesi Adana Dr. Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi Organ Nakli Koordinatörü Dr. Ferit Erdoğan, organ bekleyen hasta sayısının, organ bağışı sayısından hızlı arttığını söyledi.
 • 27 Mayıs 2016 20:07 Erdoğan: Erdoğan: "Bu Millet,kendi Anayasasını Yapacak, Yönetim Sistemine Karar Verecek Salahiyete, Güce ve... GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Erdoğan'a fahri doktora unvanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamaları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hediye verilmesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çıkışı ve vatandaşlar ile muhabbet etmesi Erdoğan'a fahri doktora unvanı Cumhurbaşkanı Erdoğan: (3) "TBMM'de bir siyasetçi konuşmasını yapıyor ve haftalık konuşmasında oraya topladığı kendi tabanına, orada cumhurbaşkanına açık ve net küfrettiriyor.
 • 27 Mayıs 2016 19:02 Erdoğan'a Fahri Doktora Unvanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "TBMM'de bir siyasetçi konuşmasını yapıyor ve haftalık konuşmasında oraya topladığı kendi tabanına, orada cumhurbaşkanına açık ve net küfrettiriyor.
 • 20 Şubat 2016 14:34 Komek Bahar Dönemi Açılış Programı Yapıldı Komek Bahar Dönemi Açılış Programı Yapıldı Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları’nın (KOMEK), Bahar Dönemi Eğitim Öğretim Yılı Açılış Programı ve Eğitim Çalıştayı Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’in katılımı ile yapıldı.
 • 22 Ocak 2016 21:17 Yaşayan Hatıralar" İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul Şubesi'nde gerçekleştirilen "Yaşayan Hatıralar" programında Mahir İz konuşuldu.
 • 27 Aralık 2015 01:52 Cumhurbaşkanı Erdoğan Cumhurbaşkanı Erdoğan "Asım'ın Neslinden Bir Usta Recep Tayyip Erdoğan" Programında Konuştu Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan, "Asım'ın Neslinden Bir Usta Recep Tayyip Erdoğan Programı"nda katıldı.
 • 26 Aralık 2015 23:09 Erdoğan: (Odtü'lü Yöneticiler) Gereği Neyse YÖK Tarafından Yapılması Gerekir Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen 'Asım'ın Neslinden Bir Usta Recep Tayyip Erdoğan' programında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ''ODTÜ'de namaz kılan gençlerin üzerine saldırıyorlar.
 • 26 Aralık 2015 23:01 Asım'ın Neslinden Bir Usta Recep Tayyip Erdoğan Programı" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Güneydoğu'da bir kültür merkezinin, okulların, camilerin yakıldığını belirterek, "Şimdi bir de bu ülkede topraklarımızı bölmekten, böleceklerinden bahsediyorlar.
 • 17 Aralık 2015 22:24 Konya'da Şeb-i Arus Töreni Konya'da Şeb-i Arus Töreni Konya’da Şeb-i Arus törenine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İslam aleminin başına musallat olan örgütlerin Hz. Mevlana’nın en önemli temsilcilerinden biri olduğu sevgi medeniyetinin de düşmanı olduklarını vurgulayarak, “DAEŞ, Boko Haram, El Şebab, El Kaide gibi örgütlerin İslam’a ve Müslümanlara verdiği zararı, tarih boyunca pek az düşman gerçekleştirebilmiştir” dedi.
 • 17 Aralık 2015 21:36 Hz. Mevlana'nın 742. Vuslat Yıl Dönümü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bugün, İslam aleminin başına musallat olan örgütlere baktığımızda hepsinin de Mevlana'nın en önemli temsilcilerinden biri olduğu sevgi medeniyetimizin düşmanları olduğunu görürüz. DEAŞ, Boko Haram, Eş-Şebab, El Kaide gibi örgütlerin İslam'a ve Müslümanlara verdiği zararı tarih boyunca pek az düşman gerçekleştirebilmiştir" dedi.
 • 17 Aralık 2015 21:16 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sema'nın Uygun Şekil ve Yerlerde İcrasını Önemsiyorum Curbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Hz. Mevlana'nın aşkının cezbesinin vecdinin bir tezahürü olan Sema'nın ifade ettiği anlama uygun şekilde ve uygun yerlerde icra edilmesini doğrusu önemli görüyorum.
 • 09 Aralık 2015 17:19 Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri Verildi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2015 Yılı Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri Töreni’ne katıldı.
 • 09 Aralık 2015 17:00 2015 Yılı Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri 2015 Yılı Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri" - Erdoğan (3) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması- Ödül töreninin gerçekleşmesi Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri Töreni- Cumhurbaşkanı Erdoğan: (1)- "Bu isimlerin hepsinin ortak özelliği, şahsımın her zaman ifade ettiği 'yerli ve milli' diyerek, ısrarla vurgulamaya çalıştığım çizginin kendi alanlarındaki en mümeyyiz temsilcileri olmalarıdır"- "Bizi biz yapan, diğer toplumlardan farklı kılan ve yaşadığımız bunca badireye rağmen ayakta tutan gücü çok iyi anlamalı, çok iyi kavramalıyız. Kültür ve sanat alanı işte bu bakımdan çok önemlidir"- "Türkiye Cumhuriyeti devletini tarihsel sürekliliğimiz içerisinde son devletimiz olarak görüyoruz.
 • 09 Aralık 2015 16:03 Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri Töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri'ne layık görülenlerin ortak özelliğini, "yerli ve milli çizgisinin kendi alanlarındaki en mümeyyiz temsilcileri" şeklinde tanımladı.
 • 09 Aralık 2015 15:41 Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri Töreni Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri Töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ülke ve millet olarak bizim için ne siyasi, ne ekonomik krizler yıkıcı bir tehdittir.
 • 04 Kasım 2015 15:04 Organ Bağışı Haftası Kırklareli Sağlık Müdürü Ali Fatih Selvi, Türkiye'de organ yetmezliğine bağlı olarak, organ nakli bekleyen hasta sayısının her geçen gün artış gösterdiğini bildirdi.
 • 10 Mart 2015 10:55 Abdullah Gül, Bu Saatten Sonra Siyasete Döner mi Biraz Zor Görünüyor" 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e en yakın isimlerden biri olan Kayseri Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı ve AK Parti milletvekili aday adayı Mehmet Özhaseki, Gül’ün siyasete dönmesiyle ilgili, “Sayın Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül, bu saatten sonra siyasete döner mi? Olsa hangi şartlarda olur.
 • 26 Şubat 2015 11:41 Davutoğlu: Türkiye'nin Afganistan'daki Barış Koruyucu Rolü Devam Edecek Başbakan Ahmet Davutoğlu, Afganistan’da bir Türk Büyükelçiliği çalışanının hayatını kaybettiği saldırıya ilişkin ilk değerlendirmesinde “Türkiye’nin Afganistan’daki ve dost ülkelerdeki barış ve istikrar kurucu, koruyucu rolü şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir.