SON DAKİKA MUSTAFA BALBAY HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Balbay Haberleri

 • 20 Ocak 2018 14:50 CHP Spor Kurulu 1. Olağan Kongresi ""Spor kamuoyu için büyük bir adım"Kongre Divan Başkanı ve CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, spor kamuoyunun en önemli adımlarından birinin kongrede atıldığını söyledi
 • 05 Ocak 2018 21:34 İzmir CHP'li Balbay, İçişleri Bakanı Soylu'ya Yüklendi İzmir CHP'li Balbay, İçişleri Bakanı Soylu'ya Yüklendi CHP'li Balbay, İçişleri Bakanı Soylu'ya yüklendiSen suç işleri bakanı mısın yoksa hiç işleri bakanı mıCUMHURİYET Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, AK Parti Hükümeti'ne yüklenip, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu Bütün işini gücünü bırakıp, hedefini her şeyi ile...
 • 05 Ocak 2018 17:32 CHP'li Balbay: Sen Suç İşleri Bakanı Mısın Yoksa Hiç İşleri Bakanı Mı CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, AK Parti Hükümeti'ne yüklenip, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu "Bütün işini gücünü bırakıp, hedefini her şeyi ile CHP'li belediyelere saldırmak olarak belirlemiş bir bakan ile karşı karşıyayız.
 • 05 Ocak 2018 17:11 Dha Yurt - CHP'li Balbay, İçişleri Bakanı Soylu'ya Yüklendi "Sen suç işleri bakanı mısın yoksa hiç işleri bakanı mı"CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, AK Parti Hükümeti'ne yüklenip, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu "Bütün işini gücünü bırakıp, hedefini her şeyi ile CHP'li belediyelere saldırmak olarak belirlemiş bir bakan...
 • 05 Ocak 2018 16:51 CHP'li Balbay: Sen Suç İşleri Bakanı Mısın Yoksa Hiç İşleri Bakanı Mı CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, AK Parti Hükümeti'ne yüklenip, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu "Bütün işini gücünü bırakıp, hedefini her şeyi ile CHP'li belediyelere saldırmak olarak belirlemiş bir bakan ile karşı karşıyayız.
 • 04 Ocak 2018 19:23 Balbay'dan Başkanlık Sistemi Uyarısı CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, önümüzdeki dönemde parlamenter sisteminin sağlamlaştırılması için her şeyi yapacaklarını belirterek, "Başkanlık sisteminde bir kişiyi ikna ettin mi, her şeyi tamamlamış oluyorsun" dedi.
 • 27 Aralık 2017 12:14 696 Sayılı Khk'nın 121. Maddesiyle Getirilen Düzenleme CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname'nin (KHK) 121. maddesiyle getirilen düzenlemeye ilişkin, "Aklı başında herkes, akil adamlığını yapanlar dahi bu maddenin açıklamaya muhtaç olduğunu söylüyorlar.
 • 20 Aralık 2017 14:54 CHP'li Balbay'dan Lisedeki Pompalı Cinayetle İlgili Soru Önergesi CHP'li Balbay'dan Lisedeki Pompalı Cinayetle İlgili Soru Önergesi CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Ödemiş ilçesindeki Kaymakçı Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Ayhan Kökmen'in pompalı tüfekle iki öğrenci tarafından öldürülmesini TBMM gündemine taşıdı.
 • 09 Aralık 2017 18:38 CHP Aliağa İlçe Başkanlığı Kongresi Aliağa Belediyesine ait konferans salonunda yapılan kongreye CHP İzmir Milletvekilleri Mustafa Balbay, Atila Sertel ve CHP İzmir İl Başkanı Asuman Ali Güven de katıldı
 • 26 Kasım 2017 19:14 Mustafa Balbay ve Saygı Öztürk, Okuyucularıyla Buluştu Mustafa Balbay ve Saygı Öztürk, Okuyucularıyla Buluştu MERSİN Kitap Fuarı'na katılan CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay ve gazeteci yazar Saygı Öztürk, okuyucularıyla buluşup, okurlarının kitaplarını imzaladı.
 • 08 Kasım 2017 20:41 Torba Tasarı" TBMM Genel Kurulunda maddesi üzerinde partisinin önergesine ilişkin söz alan CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, halktan toplanan paralarda üç beş kuruşun hesabının yapıldığını söyledi
 • 07 Kasım 2017 12:29 Sözcü Gazetesi Sahibi ve 3 Çalışanının Yargılanmasına Başlandı Seyirciler arasında köşe yazarları Uğur Dündar, Yılmaz Özdil, İstanbul Barosu Başkanı Mehmet Durakoğlu, Organize Suçlarla Mücadele ve Kaçakçılık Şube Müdürü Adil Serdar Saçan ve Cumhuriyet Gazetesi İnternet Sitesi Genel Yayın Yönetmeni Oğuz Güven, CHP Milletvekilleri Barış Yarkadaş, Mustafa Balbay ve Umut Oran da yer aldı
 • 07 Kasım 2017 12:25 Sözcü Gazetesi Sahibi ve Çalışanları Hakkındaki Dava Duruşmaya, CHP Milletvekilleri Mustafa Balbay ve Barış Yarkadaş, İstanbul Barosu Başkanı Mehmet Durakoğlu, eski Emniyet Müdürü Adil Serdar Saçan, gazeteciler Uğur Dündar, Yılmaz Özdil ve Oğuz Güven de izleyici olarak geldi
 • 07 Kasım 2017 12:15 Sözcü Gazetesi Sahibi ve 3 Çalışanının Yargılanmasına Başlandı Sözcü Gazetesi Sahibi ve 3 Çalışanının Yargılanmasına Başlandı Seyirciler arasında köşe yazarları Uğur Dündar, Yılmaz Özdil, İstanbul Barosu Başkanı Mehmet Durakoğlu, Organize Suçlarla Mücadele ve Kaçakçılık Şube Müdürü Adil Serdar Saçan ve Cumhuriyet Gazetesi İnternet Sitesi Genel Yayın Yönetmeni Oğuz Güven, CHP Milletvekilleri Barış Yarkadaş, Mustafa Balbay ve Umut Oran da yer aldı
 • 03 Kasım 2017 17:01 CHP'li Özkan: Fakıbaba Aydın'a Gelsin, Ucuz Et Nasıl Satılıyor Öğrensin CHP İzmir milletvekilleri Tuncay Özkan ve Mustafa Balbay, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu ziyaret etti.
 • 03 Kasım 2017 16:02 CHP'li Özkan: Fakıbaba Aydın'a Gelsin, Ucuz Et Nasıl Satılıyor Öğrensin CHP'li Özkan: Fakıbaba Aydın'a Gelsin, Ucuz Et Nasıl Satılıyor Öğrensin CHP İzmir milletvekilleri Tuncay Özkan ve Mustafa Balbay, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu ziyaret etti.
 • 03 Kasım 2017 15:59 Aydın CHP'li Vekil Özkan, Ucuz Etin Adresini Gösterdi Aydın CHP'li Vekil Özkan, Ucuz Etin Adresini Gösterdi CHP'li Vekil Özkan, ucuz etin adresini gösterdiCHP İzmir milletvekilleri Tuncay Özkan ve Mustafa Balbay, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu ziyaret etti.
 • 03 Kasım 2017 14:59 CHP'li Balbay ve Özkan'dan Başkan Çerçioğlu'na Destek Ziyareti CHP'li Balbay ve Özkan'dan Başkan Çerçioğlu'na Destek Ziyareti CHP'li Balbay ve Özkan'dan Başkan Çerçioğlu'na destek ziyareti CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay: "Özlem Başkan bizim dört yapraklı yoncamızdır" Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu: "FETÖ başarılı olmayacak, çünkü burada bizler varız"AYDIN - CHP Genel Başkanı...
 • 03 Kasım 2017 14:16 CHP'li Balbay ve Özkan'dan Başkan Çerçioğlu'na Destek Ziyareti CHP'li Balbay ve Özkan'dan Başkan Çerçioğlu'na Destek Ziyareti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu 2019 Yerel Seçimlerinde Aydın’da yeniden aday göstermesinin ardından, CHP İzmir milletvekilleri Mustafa Balbay ve Tuncay Özkan, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na destek ziyaretinde bulundu.
 • 28 Ekim 2017 10:01 Karşıyaka'nın Efsaneleri, Bu Tesiste Yetişecek Karşıyaka'nın Efsaneleri, Bu Tesiste Yetişecek  Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar'ın ev sahipliğindeki törene; CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kadri Yatkın, Erol Baş'ın aile bireyleri, STK temsilcileri, meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı
 • 27 Ekim 2017 18:02 CHP'li Balbay'dan Gökmen Ulu'nun Ailesine Ziyaret CHP'li Balbay'dan Gökmen Ulu'nun Ailesine Ziyaret CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, geçen 19 Mayıs'ta gözaltına alınıp, bir hafta sonra tutuklanan ve 155 gündür Silivri Cezaevi'nde olan Sözcü Gazetesi Muhabiri Gökmen Ulu'nun İzmir'in Dikili İlçesi'ndeki ailesini ziyaret etti.
 • 11 Ekim 2017 18:30 CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay: CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay: "İstinaf ve Anayasa Mahkemesi Aynı Görüşte Ama Yerel Mahkeme... CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay: "İstinaf ve Anayasa Mahkemesi aynı görüşte ama yerel mahkeme Berberoğlu'nun tutukluluğunda ısrar ediyor" ANKARA - Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, "İstinaf ve Anayasa Mahkemesi aynı görüşte ama yerel mahkeme...
 • 11 Ekim 2017 17:20 Balbay'dan 'Berberoğlu' Tepkisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, "İstinaf ve Anayasa Mahkemesi aynı görüşte ama yerel mahkeme Berberoğlu’nun tutukluluğunda ısrar ediyor" dedi.
 • 11 Ekim 2017 12:15 CHP'li Balbay: Trump Her Yanıyla Kramp (3) CHP Milletvekili Mustafa Balbay, ABD'nin vize kararına yönelik 'ABD yönetimine baktığınıza Trump her yanıyla kramp. ABD'nin tutumuna karşı ülkenin onurunu koruruz ama ülke yönetiminin ilişkileri bu noktaya getirmemesi gerekir." dedi.
 • 11 Ekim 2017 12:13 CHP'li Balbay: Trump Her Yanıyla Kramp (2) CHP Milletvekili Mustafa Balbay, ABD'nin vize kararına yönelik 'ABD yönetimine baktığınıza Trump her yanıyla kramp. ABD'nin tutumuna karşı ülkenin onurunu koruruz ama ülke yönetiminin ilişkileri bu noktaya getirmemesi gerekir." dedi.
 • 11 Ekim 2017 12:12 CHP'li Balbay: Trump Her Yanıyla Kramp (1) CHP Milletvekili Mustafa Balbay, ABD'nin vize kararına yönelik 'ABD yönetimine baktığınıza Trump her yanıyla kramp. ABD'nin tutumuna karşı ülkenin onurunu koruruz ama ülke yönetiminin ilişkileri bu noktaya getirmemesi gerekir." dedi.
 • 11 Ekim 2017 12:02 CHP'li Balbay: Trump Her Yanıyla Kramp 3- CHP'li Balbay: Trump Her Yanıyla Kramp 3- CHP'li Baybal: Trump her yanıyla krampCHP Milletvekili Mustafa Balbay, ABD'nin vize kararına yönelik 'ABD yönetimine baktığınıza Trump her yanıyla kramp. ABD'nin tutumuna karşı ülkenin onurunu koruruz ama ülke yönetiminin ilişkileri bu noktaya getirmemesi gerekir." dedi.
 • 11 Ekim 2017 11:52 CHP'li Balbay: Trump Her Yanıyla Kramp 1- CHP'li Balbay: Trump Her Yanıyla Kramp 1- CHP'li Balbay: Trump her yanıyla kramp 1-CHP Milletvekili Mustafa Balbay, ABD'nin vize kararına yönelik 'ABD yönetimine baktığınıza Trump her yanıyla kramp. ABD'nin tutumuna karşı ülkenin onurunu koruruz ama ülke yönetiminin ilişkileri bu noktaya getirmemesi gerekir." dedi.
 • 11 Ekim 2017 11:52 CHP'li Balbay Trump Her Yanıyla Kramp 2 CHP'li Balbay Trump Her Yanıyla Kramp 2 CHP'li Baybal: Trump her yanıyla krampCHP Milletvekili Mustafa Balbay, ABD'nin vize kararına yönelik 'ABD yönetimine baktığınıza Trump her yanıyla kramp. ABD'nin tutumuna karşı ülkenin onurunu koruruz ama ülke yönetiminin ilişkileri bu noktaya getirmemesi gerekir." dedi.
 • 11 Ekim 2017 11:40 Dha Ankara -  Chp'li Baybal: Trump Her Yanıyla Kramp CHP Milletvekili Mustafa Balbay, ABD'nin vize kararına yönelik "ABD yönetimine baktığınıza Trump her yanıyla kramp. ABD'nin tutumuna karşı ülkenin onurunu koruruz ama ülke yönetiminin ilişkileri bu noktaya getirmemesi gerekir." dedi.
 • 11 Ekim 2017 11:34 CHP İzmir Milletvekili Balbay Açıklaması CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, partisinin İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun yargı sürecine ilişkin "Anayasa Mahkemesi daha önce casusluk suçu olmadığını söyledi.
 • 06 Ekim 2017 14:13 CHP'li Balbay: Gökçek Parsel Parsel Belediye Başkanlığından Alınıyor (2) CHP Milletvekili Mustafa Balbay Melih Gökçek'in istifa iddialarına ilişkin "Gökçek müze yapacakmış.
 • 06 Ekim 2017 14:12 CHP'li Balbay: Gökçek Parsel Parsel Belediye Başkanlığından Alınıyor (1) CHP Milletvekili Mustafa Balbay Melih Gökçek'in istifa iddialarına ilişkin "Gökçek müze yapacakmış.
 • 06 Ekim 2017 13:44 CHP'li Balbay Gökçek Parsel Parsel Belediye Başkanlığından Alınıyor 1 CHP'li Balbay Gökçek Parsel Parsel Belediye Başkanlığından Alınıyor 1 Dha ANKARA- CHP'li Balbay: Gökçek parsel parsel belediye başkanlığından alınıyorCHP Milletvekili Mustafa Balbay Melih Gökçek'in istifa iddialarına ilişkin "Gökçek müze yapacakmış.
 • 06 Ekim 2017 13:44 Nbsp;chp'li Balbay Gökçek Parsel Parsel Belediye Başkanlığından Alınıyor 2 Nbsp;chp'li Balbay Gökçek Parsel Parsel Belediye Başkanlığından Alınıyor 2 Dha ANKARA- CHP'li Balbay: Gökçek parsel parsel belediye başkanlığından alınıyorCHP Milletvekili Mustafa Balbay Melih Gökçek'in istifa iddialarına ilişkin "Gökçek müze yapacakmış.
 • 06 Ekim 2017 13:38 CHP'li Balbay: Gökçek Parsel Parsel Belediye Başkanlığından Alınıyor CHP Milletvekili Mustafa Balbay Melih Gökçek'in istifa iddialarına ilişkin "Gökçek müze yapacakmış.
 • 06 Ekim 2017 13:35 Dha Ankara-  Chp'li Balbay: Gökçek Parsel Parsel Belediye Başkanlığından Alınıyor CHP Milletvekili Mustafa Balbay Melih Gökçek'in istifa iddialarına ilişkin "Gökçek müze yapacakmış.
 • 06 Ekim 2017 12:57 CHP İzmir Milletvekili Balbay Açıklaması CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, "FETÖ'nün sözcüleri ile Sözcü gazetesini susturmak istiyorlar.
 • 10 Eylül 2017 16:38 Zafere Koştular Zafere Koştular 21 bin metrelik uluslararası AIMS sertifikalı 9 Eylül Yarı Maratonu'na katılan atletler arasında geçtiğimiz yıl olduğu gibi CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay da vardı
 • 07 Eylül 2017 12:55 CHP'li Balbay Maraton Koşacak CHP'li Balbay Maraton Koşacak CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, 9 Eylül yarı maratonuna bu yıl da katılacak.
 • 29 Ağustos 2017 15:24 Kurultay'da Medya ve Tarafsızlık Konuşuldu Kurultay'da Medya ve Tarafsızlık Konuşuldu CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay'ın yönettiği 'Yaygın Medya ve Tarafsızlık' konulu etkinliğe İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Misket Dikmen, gazeteci Haluk Şahin, Çağdaş Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Tevfik Kızgınkaya, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim görevlisi Gökhan Bulut, Araştırmacı- Yazar Muzaffer Ayhan Kara katıldı
 • 23 Ağustos 2017 16:41 CHP'li Balbay 'Adalet Yürüyüşü'nün Kitabını Yazdı CHP'li Balbay 'Adalet Yürüyüşü'nün Kitabını Yazdı CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 15 Haziran Perşembe günü Ankara Güvenpark'tan başlattığı, 9 Temmuz Pazar günü İstanbul Maltepe'de mitingle noktaladığı 'Adalet Yürüyüşü'nün kitabını yazdı.
 • 22 Ağustos 2017 13:56 Kuşadası'nda Ünlü Yazarlar Okurlarıyla Buluştu Kuşadası'nda Ünlü Yazarlar Okurlarıyla Buluştu Kuşadası Belediyesi 4’üncü Geleneksel Kitap ve Edebiyat Günleri kapsamında İzmir Milletvekili, gazeteci-yazar Mustafa Balbay, Prof. Dr. Emre Kongar, yazar Nihan Ertem, Ergün Poyraz ve anılarını kaleme alan Yeşilçam’ın usta oyuncusu Kemal İnci, Kuşadalı okurları ile buluştu.
 • 15 Ağustos 2017 14:59 Izmir CHP'li Balbay: "Akp Metal Yorgunu Değil Metal Yığınıdır" CHP'li Balbay: "AKP metal yorgunu değil metal yığınıdır"CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Ak Parti'nin kuruluş yıldönümünün bir anlamda yıkılış yıldönümü olduğunu öne sürdü.
 • 15 Ağustos 2017 14:55 CHP'li Balbay: AKP Metal Yorgunu Değil, Metal Yığınıdır CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Ak Parti'nin kuruluş yıldönümünün bir anlamda yıkılış yıldönümü olduğunu öne sürdü.
 • 15 Ağustos 2017 14:18 CHP'li Balbay: AKP Metal Yorgunu Değil, Metal Yığınıdır CHP'li Balbay: AKP Metal Yorgunu Değil, Metal Yığınıdır CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Ak Parti'nin kuruluş yıldönümünün bir anlamda yıkılış yıldönümü olduğunu öne sürdü.
 • 08 Ağustos 2017 16:49 CHP'li Balbay'dan İzmir Atatürk Lisesi ile İlgili Soru Önergesi CHP'li Balbay'dan İzmir Atatürk Lisesi ile İlgili Soru Önergesi CHP İzmir Milletvekili ve TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Üyesi Mustafa Ali Balbay, İzmir'in en köklü okullarından İzmir Atatürk Lisesi'nin dersliklerinin Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın yönetiminde yer aldığı Türkiye Gençlik Vakfı'na devredildiğini...
 • 02 Ağustos 2017 12:36 CHP'li Balbay: Fetö'nün Yerini Entö Alırsa Bunun Hesabı Nasıl Verilecek CHP'li Balbay: Fetö'nün Yerini Entö Alırsa Bunun Hesabı Nasıl Verilecek CHP İzmir Milletvekili ve TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Üyesi Mustafa Ali Balbay Milli Eğitim Bakanlığı ile Ensar Vakfı arasında imzalanan protokolü Meclis gündemine taşıdı.
 • 02 Ağustos 2017 12:35 Dha Ankara- CHP'li Balbay: Fetö'nün Yerini Entö Alırsa Bunun Hesabı Nasıl Verilecek "ENSAR VAKFI İLE BÖYLE BİR PROTOKOLÜN İMZALAMASI TAM ANLAMIYLA BİR AYMAZLIKTIR" CHP İzmir Milletvekili ve TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Üyesi Mustafa Ali Balbay Milli Eğitim Bakanlığı ile Ensar Vakfı arasında imzalanan protokolü Meclis gündemine taşıdı.
 • 01 Ağustos 2017 15:10 CHP Milletvekilleri İzmir'de Yanan Orman Alanlarını İnceledi CHP Milletvekilleri İzmir'de Yanan Orman Alanlarını İnceledi CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, milletvekilleri Mustafa Balbay, Musa Çam, Tacettin Bayır, Özcan Purçu, Atila Sertel, Aytun Çıray, Murat Bakan, Ali Yiğit, CHP İzmir İl Başkanı Asuman Ali Güven, CHP Bayındır İlçe Başkanı Behzat Aydilek'ten oluşan heyet, yarın Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun yapacağı incelemeden önce bölgeye gitti