SON DAKİKA NECDET ÜNÜVAR HABERLERİ

Son Dakika Necdet Ünüvar Haberleri

 • 09 Ekim 2018 09:56 Necdet Ünüvar, Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu'na Atandı Necdet Ünüvar, Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu'na Atandı TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu eski Başkanı, AK Parti 23, 24, 25 ve 26. Dönem Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu’na atandı.
 • 13 Haziran 2018 10:21 Ünüvar: Ünüvar: "Hastanesi Olmayan İlçemiz Kalmadı" TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı, AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, açılışı gerçekleştirilen Aladağ Devlet Hastanesi ile birlikte Adana’da hastanesi olmayan ilçe kalmadığını belirtti.
 • 11 Haziran 2018 11:00 Ünüvar: Ünüvar: "24 Haziran'da Yıkanlar Değil, Yapanlar Kazanacak" AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’nin 24 Haziran seçimlerinden daha güçlü çıkması halinde ülkenin ve milletin kazanacağını belirterek, “O yüzden ‘yıkacağım’ diyenlere prim vermeyin, geleceğinizi tehlikeye atmayın” dedi.
 • 08 Haziran 2018 10:48 Ünüvar'dan Şehitler Diyarı Saimbeyli'de Ünüvar'dan Şehitler Diyarı Saimbeyli'de AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, “Şehit ve gazilerimizin kanlarıyla, canlarıyla koruduğu bu vatanı, bizim de bilimde, sanayide, teknolojide, eğitimde, sağlıkta daha ileriye götürmemiz lazım” dedi.
 • 04 Haziran 2018 09:52 Ünüvar: Ünüvar: "Milletimiz Kendisine Ayar Değil, Değer Verilmesini İstiyor" AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dışındaki diğer tüm adayların, politikalarını yıkmak, satmak, kapatmak üzerine kurduğunu belirterek, “Milletimiz kendisine ayar değil, değer verilmesini istiyor” dedi.
 • 31 Mayıs 2018 10:46 Ünüvar: Ünüvar: "Türkiye Büyüdükçe Birilerinin Bize Karşı Kini Büyüyor" AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, Türkiye ekonomisinin, dünya genelindeki ekonomik gidişatın aksine ciddi bir şekilde büyüdüğünü belirterek, “Türkiye ekonomisi büyüdükçe birilerinin bize karşı kini büyüyor” dedi.
 • 29 Mayıs 2018 10:59 Ünüvar: Ünüvar: "Bu Ülkeye Borcumuz Var" AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, seçimin sadece sandığa oy atmaktan ibaret olmadığını belirterek, “Sandıktan çıkan memleket için ufuk açıcı olduğu gibi ufuk karartıcı da olabilir.
 • 21 Mayıs 2018 23:04 İşte AK Parti'de Liste Dışı Kalan 147 Milletvekili İşte AK Parti'de Liste Dışı Kalan 147 Milletvekili YENİDEN ADAY GÖSTERİLMEYEN VEKİLLLERFatma Güldemet SarıNecdet ÜnüvarÖmer ÇelikTalip KüçükcanAdnan BoynukaraSalih FıratHatice Dudu ÖzkalCesim GökçeHaluk İpekAhmet GündoğduAhmet İyimayaAli BabacanCemil ÇiçekErtan AydınMurat AlparslanVedat BilginGökçen Özdoğan EnçHüseyin Samaniİsrafil KışlaAbdurrahman ÖzMehmet ErdemAli AydınlıoğluKasım BostanlıMahmut PoyrazlıSema KırcıAtaullah HamidiNaci AğbalŞahap KavcıoğluEnver FehmioğluAli ErcoşkunReşat PetekBennur KaraburunCemalettin Kani TorunHüseyin Şahinİsmail AydınMehmet MüezzinoğluZekeriya BirkanAyhan GiderHüseyin FilizLütfiye İlksen Ceritoğlu KurtSalim UsluTufan KöseNihat ZeybekciSema RamazanoğluMehmet Galip EnsarioğluFaruk ÖzlüFevai ArslanRafet SezenEjder AçıkkapıÖmer SerdarTahir ÖztürkSebahattin KarakelleMustafa IlıcalıOrhan DeligözAbdülkadir Yüksel-vefat ettiCanan Candemir ÇelikMehmet ŞimşekŞamil TayyarAdem YeşildalFevzi ŞanverdiMehmet OntürkOrhan KarasayarNurettin ArasSaid YüceAbdullah BaşçıAyşe Nur BahçekapılıBurhan KuzuDurmuş Ali SarıkayaEkrem ErdemFatma BenliFeyzullah KıyıklıkHasan SertHaydar Ali Yıldızİsmail KahramanHüseyin BürgeMehmet MetinerMehmet Ali PulcuMetin KülünkNureddin NebatiFatma Seniha Nükhet HotarHüseyin Kocabıyıkİbrahim Mustafa TurhanKerem Ali SürekliNecip KalkanMehmet Uğur DilipakNursel ReyhanlıoğluVeysi KaynakBurhanettin UysalMehmet Ali ŞahinYusuf Selahattin BeyribeyAbdullah ÖztürkMehmet DemirMikail ArslanSalih ÇetinkayaReşit PolatZeki AygunAhmet DavutoğluHüsnüye ErdoğanMehmet BabaoğluMuhammet Uğur KaleliMustafa BaloğluÖmer ÜnalMustafa Şükrü NazlıVural KavuncuMustafa ŞahinNurettin YaşarTaha ÖzhanRecai BerberSelçuk ÖzdağOrhan MiroğluYılmaz TezcanHasan ÖzyerNihat ÖztürkEbubekir GizligiderMurat GöktürkAlpaslan KavaklıoğluErdoğan ÖzegenOktay ÇanakSuat ÖnalHasan KaralHikmet AyarAyhan Sefer ÜstünMustafa İsenŞaban DişliHasan Basri KurtYasin AktayHilmi BilginSelim DursunFaruk ÇelikKemalettin YılmaztekinMahmut AçarMehmet AkyürekAyşe DoğanMetin AkgünCelil GöçerCoşkun ÇakırZeyid AslanAyşe Sula KöseoğluAlim TunçBeşir AtalayBurhan KayatürkFikri DemirelAbdülkadir AkgülErtuğrul SoysalFaruk ÇaturoğluHüseyin ÖzbakırÖzcan Ulupınar##10872351## ##10872498## ##10872949## ##10872909####10872364####10861974##
 • 17 Mayıs 2018 11:22 Kmü'ye Engelsiz Üniversite Ödülü Kmü'ye Engelsiz Üniversite Ödülü Öğretim Üyesi Başkonak ödülünü Milletvekili Necdet Ünüvar'ın elinden aldı
 • 09 Mayıs 2018 12:44 Sincan'da 'Sağlık Bakım Hizmetleri Sempozyumu' Düzenlendi Sincan'da 'Sağlık Bakım Hizmetleri Sempozyumu' Düzenlendi Necdet Ünüvar, Ankara İl Sağlık Müdürü Prof
 • 09 Mayıs 2018 11:23 Çocuklara 'Hayır' Deme Becerisini Kazandırmamız Gerekiyor Çocuklara 'Hayır' Deme Becerisini Kazandırmamız Gerekiyor" TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, cinsel istismar suçlarının önlenmesine yönelik önemli çalışmalar yapıldığını belirterek, "Çocuklara 'hayır' deme becerisini kazandırmamız gerekiyor.
 • 09 Mayıs 2018 11:05 Çocuklara 'Hayır' Deme Becerisini Kazandırmamız Gerekiyor" TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, cinsel istismar suçlarının önlenmesine yönelik önemli çalışmalar yapıldığını belirterek, "Çocuklara 'hayır' deme becerisini kazandırmamız gerekiyor.
 • 05 Mayıs 2018 13:24 AK Parti Mersin'de Temayül Yoklaması Yapıldı AK Parti Mersin'de Temayül Yoklaması Yapıldı Yoklamaya, AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, Tekirdağ Milletvikili Metin Akgün, İl Başkanı Cesim Ercik ile partililer katıldı
 • 30 Nisan 2018 10:04 Ünüvar'dan Ceyhanlı Gençlere Ünüvar'dan Ceyhanlı Gençlere "Madde Bağımlılığı" Konferansı TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı, AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, gençleri bağımlılık tuzağından uzak tutmak için spor, egzersiz, toplumsal aktivite gibi gerçek hayattan oluşan düzenli bir repertuvar oluşturmak gerektiğini belirterek, “Bunu...
 • 26 Nisan 2018 15:16 Özbekistan Heyeti TBMM'de TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar, Özbekistan Parlamentosu Yasama ve Hukuk Komitesi Başkanı Tulkin Abdussattarov ve beraberindeki heyeti kabul etti.
 • 24 Nisan 2018 19:03 Tütünle Mücadeledeki Başarının Arkasında Erdoğan Var" TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar, "Türkiye'nin tütünle mücadelesindeki başarısının arkasındaki en önemli unsur, Erdoğan gibi güçlü bir lidere ve iradeye sahip olmasıdır.
 • 23 Nisan 2018 09:03 Ünüvar: Ünüvar: "Kritik Seçim Öncesi Çok Çalışacağız, Başaracağız" TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı, AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, millete hizmet etmek için yola çıkan AK Parti’nin, önüne çıkarılan bütün engelleri bir bir aşıp bugünlere geldiğini belirterek, “Kritik seçim öncesi çok çalışacağız ve başaracağız.
 • 17 Nisan 2018 20:11 Mali Heyeti, Mecliste Mali Heyeti, Mecliste TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar, Mali'de, FETÖ ile ilişkili 2002'de kurulan 5 okul varken, 12 Ağustos 2017'de Türkiye Maarif Vakfı ile yapılan anlaşma sonucu örgüt ile iltisaklı okulların kapatıldığını ve Maarif Vakfına devredildiğini söyledi.
 • 17 Nisan 2018 17:37 Mali Heyeti Mecliste TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar, Mali'de, FETÖ ile ilişkili 2002'de kurulan 5 okul varken, 12 Ağustos 2017'de Türkiye Maarif Vakfı ile yapılan anlaşma sonucu örgüt ile iltisaklı okulların kapatıldığını ve Maarif Vakfına devredildiğini söyledi.
 • 05 Nisan 2018 16:50 Dünya Türkiye'nin Cömertliğini Görmeli" TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, Türkiye'nin 3 milyon 567 bin 130 Suriyelinin barınma, eğitim, sağlık, sosyal ve diğer ihtiyaçlarını karşıladığını belirterek, "Dünya Sağlık Örgütü'nün sesini daha da yükseltmesini,...
 • 01 Nisan 2018 10:35 Ünüvar: Ünüvar: "Otizmde En Etkili Tedavi Eğitim" TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı, AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, otizmde erken tanı sonrası en etkili tedavi yönteminin, erken dönemde başlanan yoğun, kesintisiz ve nitelikli eğitim olduğunu bildirdi.
 • 30 Mart 2018 12:00 Torunu Nedeniyle Down Sendromunu Yakından Tanıyor Verdiği önergeyle TBMM'de down sendromluların ve otistiklerin sorunları için araştırma komisyonu kurulmasını sağlayan Meclis Sağlık Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar, 35 yıllık hekim olarak down sendromunu biliyor ancak down sendromlu torunu nedeniyle konuyu 5 yıldır daha yakından takip ediyor.
 • 30 Mart 2018 11:49 Ünüvar: Ünüvar: "Adanalı, Cumhurbaşkanımız Bağrına Basacak" TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı, AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, Adana halkının, 1 Nisan Pazar günü saat 12:00’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı bir kez daha bağrına basacağını söyledi.
 • 27 Mart 2018 10:17 Ünüvar: Ünüvar: "Kadın Eli Değen Her İş Bereketlenir, Neticeye Ulaşır" TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı, AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, siyasette, ticarette her alanda kadınların daha aktif olması gerektiğini belirterek, “Biz inanıyoruz ki kadın eli değen her iş bereketlenir, neticeye ulaşır” dedi.
 • 26 Mart 2018 23:55 Afrin'de Artık Terör Odakları Tamamen Yok Edildi Afrin'de Artık Terör Odakları Tamamen Yok Edildi" TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, "Afrin'de artık terör odakları tamamen yok edildi.
 • 26 Mart 2018 20:45 Afrin'de Artık Terör Odakları Tamamen Yok Edildi" TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, "Afrin'de artık terör odakları tamamen yok edildi.
 • 26 Mart 2018 18:16 2023'te Türkiye'yi Çok Daha İleriye Götüreceğiz 2023'te Türkiye'yi Çok Daha İleriye Götüreceğiz" TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, halkın sağlığı için bıkmadan, usanmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceklerini belirterek, "Çok büyük hedeflerimiz var. 2023'te Türkiye'yi çok daha ileriye götüreceğiz.
 • 26 Mart 2018 16:50 2023'te Türkiye'yi Çok Daha İleriye Götüreceğiz" TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, halkın sağlığı için bıkmadan, usanmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceklerini belirterek, "Çok büyük hedeflerimiz var. 2023'te Türkiye'yi çok daha ileriye götüreceğiz.
 • 26 Mart 2018 12:00 Ünüvar: Ünüvar: "Bizim Davamız İnsanlığa Hizmet Davası" TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı, AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, AK Parti davasının; ülkeye, ümmete, insanlığa hizmet davası olduğunu söyledi.
 • 21 Mart 2018 16:40 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar, down sendromlu ve otistik bireylerin sorunlarının araştırılması ve çözüm önerilerinin belirlenmesi amacıyla araştırma komisyonu kurulacağını söyledi.
 • 14 Mart 2018 10:00 14 Mart Tıp Bayramı TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı, AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, "Bu dönemde Türkiye, sağlık hizmetlerinde çağ atlamıştır.
 • 12 Mart 2018 22:56 Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı'nın Açılış Töreni Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı'nın Açılış Töreni TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar, 2002'de savunma sanayinin yüzde 18'i yerli iken bugün yüzde 68'inin yerli hale geldiğini belirtti.
 • 12 Mart 2018 21:04 Elazığ'da Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı'nın Açılış Töreni TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar, 2002'de savunma sanayinin yüzde 18'i yerli iken bugün yüzde 68'inin yerli hale geldiğini belirtti.
 • 06 Mart 2018 13:10 Ünüvar: "Madde Bağımlılığı ile Toplumsal Mücadele Şart" TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı, AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, madde bağımlılığı ile mücadelede başarının, toplumun mücadeleye tam dahil olmasıyla mümkün olduğunu bildirdi.
 • 01 Mart 2018 18:38 Kefek Toplantısı Komisyona, Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, 24
 • 27 Şubat 2018 09:45 Ayda 1200 Hasta Mr İçin Adana'ya Taşınıyordu Ama! Ayda 1200 Hasta Mr İçin Adana'ya Taşınıyordu Ama! Necdet Ünüvar, Adana Milletvekilleri Prof
 • 26 Şubat 2018 11:59 Ünüvar: Ünüvar: "Milli İttifaka 'Kirli' Diyenler Aynaya Baksın" "AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, milli ittifak ile ilgili ileri geri konuşan CHP'lilere, siyasi literatüre "Güneş Motel Modeli" olarak geçen kirli olayı hatırlatmak gerektiğini belirterek, şunları kaydetti: "Nedir Güneş Motel Modeli? 1977 yılı sonunda Adalet Partisi'nden 11 milletvekilini istifa ettirdiler, 11'ini de bakan yaptılar
 • 19 Şubat 2018 17:23 Uyuşturucuyla Mücadele Eğitim Toplantısı Uyuşturucuyla Mücadele Eğitim Toplantısı TBMM Sağlık Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, bir otelde düzenlenen eğitim toplantısının açılışında yaptığı konuşmada, ihtiyaçların ve imkanların arttığı bir çağda yaşanıldığını ve sürekli ruhunu, bedenini doyurmaya çalışan bir insanlıkla karşı karşıya olunduğunu söyledi
 • 19 Şubat 2018 13:05 Adana'da Uyuşturucuyla Mücadele Eğitim Toplantısı TBMM Sağlık Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, bir otelde düzenlenen eğitim toplantısının açılışında yaptığı konuşmada, ihtiyaçların ve imkanların arttığı bir çağda yaşanıldığını ve sürekli ruhunu, bedenini doyurmaya çalışan bir insanlıkla karşı karşıya olunduğunu söyledi
 • 14 Şubat 2018 09:34 Rektör Prof. Dr. Budak'tan Hızlı Çözüm Rektör Prof. Dr. Budak'tan Hızlı Çözüm Necdet Ünüvar ile görüştü
 • 12 Şubat 2018 12:03 AK Parti Milletvekili Ünüvar, AK Parti Milletvekili Ünüvar, "Sigara Kullanımı Uyuşturucu Madde Kullanımını Özendiriyor" Madde kullanımına dikkat çekmek amacıyla İstanbul Aydın Üniversitesi tarafından düzenlenen "Türkiye'de Madde Kullanımı ve Bağımlılığı; Toplumsal Kesimler-Çeşitlilik-Kapsam-Mücadele Yolları" adlı panelde bir konuşma yapan Ak Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, sigara kullananların uyuşturucu madde kullanım oranından yüzde 16 daha fazla olduğunu söyleyerek; "Sigara kullanımının uyuşturucu madde kullanımını özendiriyor" dedi
 • 12 Şubat 2018 11:58 AK Parti Milletvekili Ünüvar, AK Parti Milletvekili Ünüvar, "Sigara Kullanımı Uyuşturucu Madde Kullanımını Özendiriyor" Ak Parti Milletvekili Ünüvar, "Sigara kullanımı uyuşturucu madde kullanımını özendiriyor"İSTANBUL - Madde kullanımına dikkat çekmek amacıyla İstanbul Aydın Üniversitesi tarafından düzenlenen "Türkiye'de Madde Kullanımı ve Bağımlılığı; Toplumsal Kesimler-Çeşitlilik-Kapsam-Mücadele Yolları" adlı panelde bir konuşma yapan Ak Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, sigara kullananların uyuşturucu madde kullanım oranından yüzde 16 daha fazla olduğunu söyleyerek; "Sigara kullanımının uyuşturucu madde kullanımını özendiriyor" dedi
 • 10 Şubat 2018 19:39 Gazi Meclis'te 15 Temmuz Gecesi Yaşananlar Anlatıldı Gazi Meclis'te 15 Temmuz Gecesi Yaşananlar Anlatıldı Necdet Ünüvar katıldı
 • 04 Şubat 2018 11:36 Teröriste 'Terörist' Diyemeyenlere Bu Millet İktidar Vermez Teröriste 'Terörist' Diyemeyenlere Bu Millet İktidar Vermez" AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, YPG'ye terörist diyemeyen CHP'li Selin Sayek Böke'yi hedef alarak, "Teröriste 'terörist' diyemeyenlere bu millet iktidarı vermez" dedi.
 • 04 Şubat 2018 11:13 Ünüvar: "Teröriste 'Terörist' Diyemeyenlere Bu Millet İktidarı Vermez" TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı, AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili konuşan CHP’lilerin Türkiye’nin huzur ve güvenliğini tehdit eden teröristlere “terörist” diyemediğini belirterek,...
 • 03 Şubat 2018 14:08 4 Şubat Dünya Kanser Günü Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, Türkiye'de, yılda 163 bin 500 civarında yeni kanser vakasının teşhis edildiğini bildirdi.
 • 03 Şubat 2018 12:16 Ünüvar: "Kanserlerin En Az Üçte Biri Önlenebilir" TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı, AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, kanser ile mücadelenin, bütün dünya ülkelerinin üzerinde ortak çalışması gereken bir konu olduğunu belirtti.
 • 30 Ocak 2018 11:41 Ünüvar: Ünüvar: "Chp Her Milli Reflekste Su Kaynatıyor" TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı, AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, Afrin’de Mehmetçik ile omuz omuza çarpışan Özgür Suriye Ordusu’nu terör örgütleriyle aynı safta gösteren söylemlerin, başarıyla sürdürülen Zeytin Dalı Harekatı’na balta vurmaktan başka bir...
 • 29 Ocak 2018 10:06 Ünüvar: Ünüvar: "Ak Parti, Ülkeye Hizmetin Buluşma Noktası" TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı, AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, AK Parti’nin, ülkeye hizmet etmenin en önemli buluşma noktası olduğunu söyledi.
 • 07 Ocak 2018 12:00 Milletvekili Ünüvar ve Sarı Vatandaşlarla Buluştu AK Parti Adana Milletvekilleri Necdet Ünüvar ve Fatma Güldemet Sarı, Çukurova ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.