35. Maddenin Değiştirilmesine Yönelik Tasarı Meclis'e Sunulacak - Son Dakika

35. Maddenin Değiştirilmesine Yönelik Tasarı Meclis'e Sunulacak

27.06.2013 11:37
35. Maddenin Değiştirilmesine Yönelik Tasarı Meclis'e Sunulacak

Darbelere dayanak olduğu iddia edilen Türk Silahlı Kuvvetleri İç Hizmetler Kanunu'nun 35.maddesini değiştirmek amacıyla hazırlanan kanun tasarısının bugün TBMM'ye sunulması bekleniyor.

Darbelere dayanak olduğu iddia edilen Türk Silahlı Kuvvetleri İç Hizmetler Kanunu'nun 35. maddesini değiştirmek amacıyla hazırlanan kanun tasarısının bugün TBMM'ye sunulması bekleniyor.

Değiştirilmek istenilen Türk Silahlı Kuvvetleri İç Hizmet Kanunu'nun 35. maddesi, "Silahlı Kuvvetlerin vazifesi; Türk yurdunu ve anayasa ile tayin edilmiş olan Türkiye Cumhuriyeti'ni kollamak ve korumaktır" ifadelerini içeriyor. - ANKARA

Kaynak: İHA
Siirt'te toplantı ve gösteri yürüyüşleri 15 gün yasaklandı Siirt'te toplantı ve gösteri yürüyüşleri 15 gün yasaklandı Siirt'te toplantı ve gösteri yürüyüşleri 15 gün yasaklandı Siirt'te toplantı ve gösteri yürüyüşleri 15 gün yasaklandı Bakan Akar ve beraberindeki TSK komuta kademesi MSÜ'de Bakan Akar ve beraberindeki TSK komuta kademesi MSÜ'de

Son Dakika Politika 35. Maddenin Değiştirilmesine Yönelik Tasarı Meclis'e Sunulacak - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement