AK Parti'de istişare ve değerlendirme toplantısı - Son Dakika
Politika

AK Parti'de istişare ve değerlendirme toplantısı

AK Parti\'de istişare ve değerlendirme toplantısı

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, AK Parti İlçe Başkanları ve AK Parti İlçe Belediye Başkanları ile olağan aylık istişare toplantısı gerçekleştirdi.

21.11.2021 12:14  Güncelleme: 12:18
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, AK Parti İlçe Başkanları ve AK Parti İlçe Belediye Başkanları ile olağan aylık istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Her ay farklı ilçelerde düzenlenen AK Parti ilçe belediye başkanları ve AK Parti İlçe Başkanları toplantısı, bu ay Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın'ın ev sahipliğinde Çorumlu Gençlik Obasında yapıldı.

AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Bülent Yağmur ve ilçe belediye başkanları, AK Parti İlçe Başkanları ile gerçekleştirilen istişare toplantısında açılış konuşmasını yapan AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, teşkilatın her bir mensubu ile inanç ve aşkla çalışmalara devam ettiklerini söyledi.

İl Başkanı Ahlatcı, "2023 yolunda yapacağımız çalışmalarımızı ve ilçelerimize gerçekleştireceğimiz yatırımlarımızı ele alacağımız toplantımız hayırlara vesile olsun" dedi.

Toplanma amaçlarının istişare yapmak olduğuna vurgu yapan Ahlatcı, "İstişarenin faydasını bugüne kadar çok gördük. Şimdi de şehrimizin ve ilçelerimizin problemleri, dertleri neyse dinleyip çözüm bulmaya çalışacağız. Birbirimizden öğreneceğimiz çok şey var. Bu anlamda da istişare yapmaya her zaman devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

İlçelerin genel durumu, ilçelere yapılan yatırım ve hizmetlerin yanı sıra hayata geçirilen projeler ile belediye başkanlarının ilçelerinde yaptıkları çalışmalarla kazandıkları tecrübeler hakkında istişareler yapıldı. 2022 yılında İlçelere yapılacak olan çalışmalar da masaya yatırıldı.

Yaklaşık olarak iki saat süren toplantıda ilçe başkanları, yapılan teşkilat çalışmaları ve ilçelerin sorunları hakkında bilgiler verdi.

Toplantı sonunda Ahlatcı, Belediyelerin yapmış olduğu hizmetlerden ve toplantıya katılımlarından dolayı Belediye Başkanlarına ve İlçe Başkanlarına teşekkür etti. - ÇORUM

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika AK Parti'de istişare ve değerlendirme toplantısı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret etti
  13:06 Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret etti

  Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, CHP lideri Özgür Özel'i ziyaret ederek, destekleri için teşekkür etti ve Marmaris'i daha güçlü bir hale getirmek için çalışacaklarını söyledi.

 • Espiye Kaymakamı ve Müftü, Espiye Belediye Başkanı'nı ziyaret etti
  13:03 Espiye Kaymakamı ve Müftü, Espiye Belediye Başkanı'nı ziyaret etti

  Espiye Kaymakamı Taner Tengir, Espiye Belediye Başkanı Erol Karadere'yi makamında ziyaret etti. Tengir, Karadere'ye yeni görevinde başarılar dileyerek ilçedeki diğer görevlilere de başarılar temennisinde bulundu. Ayrıca Espiye Müftüsü Osman Gülbe ve beraberindeki heyet de Karadere'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 • Nevşehir'de Helikopter Destekli Operasyon: 57 Şahıs Gözaltına Alındı
  12:55 Nevşehir'de Helikopter Destekli Operasyon: 57 Şahıs Gözaltına Alındı

  Nevşehir'de uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti yapan şahıslara yönelik gerçekleştirilen Narko-Çelik operasyonunda 57 kişi gözaltına alındı. Operasyonda 240 polis, 1 helikopter, 2 İHA, 1 Operasyon Timi ve 4 detektör köpeği görev aldı. Operasyon sonucunda uyuşturucu maddeler, madde yapımında kullanılan aparatlar, bir ruhsatsız tabanca ve fişekler ile dijital materyallere el konuldu. İfadeleri alınan 27 kişi serbest bırakılırken, 30 şüphelinin işlemleri devam ediyor. Firari olan 2 şüphelinin yakalanması için çalışmalar sürüyor.

 • Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu: 'Bizim tuttuğumuz şeye oruç denir mi?'
  12:54 Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu: 'Bizim tuttuğumuz şeye oruç denir mi?'

  Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Saadet-Gelecek Partisi ortak grup toplantısında yaptığı konuşmada, Gazze'deki açlık ve Türkiye'deki ekonomik sıkıntılara değinerek, iktidarı eleştirdi. Davutoğlu, ayrıca uluslararası hukuk suçu işleyenlerin hesap sorulacağını belirtti ve Anayasa meselesinde her türlü katkıya hazır olduklarını ifade etti.

 • İstanbul Valiliği'nden lüks restoranda asker üniforması giyen garson açıklaması
  12:44 İstanbul Valiliği'nden lüks restoranda asker üniforması giyen garson açıklaması

  İstanbul Valiliği, sosyal medyada paylaşılan ve lüks bir restoranda asker üniforması giyen bir garsonun yabancı müşterilere servis yaptığı görüntülerle ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, işletme sahibi, işletme müdürü ve askeri üniforma giyen yabancı uyruklu kişi hakkında adli işlem başlatıldığı belirtildi. Şüphelilerin oturum izinleri olmadığı, sigortasız çalıştıkları ve sınırdışı edilecekleri bildirildi.

 • YSK Başkanı Ahmet Yener: CHP'nin Hatay ve İYİ Parti'nin Ordu seçimleri için yapılan itirazlar bugün görüşülecek
  12:44 YSK Başkanı Ahmet Yener: CHP'nin Hatay ve İYİ Parti'nin Ordu seçimleri için yapılan itirazlar bugün görüşülecek

  Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, CHP'nin Hatay ve İYİ Parti'nin Ordu seçimleri için yaptığı itirazlara ilişkin, 'Bugün muhtemelen görüşülür' dedi. YSK, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri çerçevesinde siyasi partilerin yaptığı itirazları değerlendirmeye devam ediyor. Bugün saat 14.00'da toplanacak kurul, siyasi partilerin yapmış olduğu itirazlarla ilgili kararları verecek.

 • Samsun Çarşambalılar Derneği Başkanı Samsun'un Gelişimi İçin Çalışmalara Devam Ediyor
  12:43 Samsun Çarşambalılar Derneği Başkanı Samsun'un Gelişimi İçin Çalışmalara Devam Ediyor

  Samsun Çarşambalılar Derneği Başkanı Hüseyin Avni Özdemir, Samsun'un önemli bir ihracat merkezi olduğunu belirterek, kentin gelişimi için tüm güçleriyle çalışacaklarını söyledi. Dernek üyeleri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Halit Doğan'ı ziyaret ederek, sorun ve çözüm önerilerini aktardı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan parti grubunu ayağa kaldıran sözler
  12:43 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan parti grubunu ayağa kaldıran sözler

  Partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Beyler, bayanlar, şunu herkes bilsin. Biz bitti demeden hiçbir şey bitmedi, bitmeyecek" diyerek yaptığı coşkulu konuşma parti grubundakiler tarafından ayakta alkışlandı. Erdoğan'ın sözleri sık sık alkışlarla ve sloganlarla kesildi.


Advertisement