AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram Açıklaması - Son Dakika

AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram Açıklaması

21.05.2019 18:44
AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram Açıklaması

AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram, "Daha işe başlamadan vatandaş ile mahkemelik olan başkan adayını aziz milletimizin takdirlerine sunuyorum.

AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram, "Daha işe başlamadan vatandaş ile mahkemelik olan başkan adayını aziz milletimizin takdirlerine sunuyorum. Bunlarla uğraşacağına soy ismini niye değiştirmiş, onu açıklasın. Kaç defa Yunanistan'a gitmiş onu açıklasın" dedi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram, TBMM'de basın toplantısı düzenledi,. Bayram, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'nun kendisi hakkında 22 Nisan 2019 tarihinde sosyal medya sitesi Twitter üzerinden "Bir tarafta vatanı için can veren Trabzonlu şehidimizi Eren Bülbül, diğer taraftan terörist cenazesine giden Trabzonlu Sayın Ekrem İmamoğlu'nu Trabzonlu hemşehrilerimin ve aziz milletimizin dikkatine ve taktirlerine sunuyorum" paylaşımından dolayı dava açtığını belirterek, Dicle Deli'nin teröristleri övdüğünü belirtti. Bayram, İmamoğlu'nun yüzlerce kişiye dava açtığını aktararak, "Daha işe başlamadan vatandaş ile mahkemelik olan başkan adayını aziz milletimizin takdirlerine sunuyorum. Bunlarla uğraşacağına soy ismini niye değiştirmiş, onu açıklasın. Kaç defa Yunanistan'a gitmiş onu açıklasın. Son dönemde ülkemizde özellikle İstanbul'da seçim arifesindeyiz. 23 Haziran'da yapılacak seçimler. Bir nakarattır gidiyor. Her şey çok güzel olacak. Nazan Öncel'in bir şarkısı vardı: Hep aynı nakarat. Şimdi de 'Her şey güzel olacak' diye nakarat şeklinde bir söylem var" dedi. - ANKARA

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram Açıklaması - Son Dakika


Son Dakika

Kılıçdaroğlu'nun Meclis'teki el hareketine tepkiler çığ gibi büyüyor 20:53 Kılıçdaroğlu'nun Meclis'teki el hareketine tepkiler çığ gibi büyüyor
Doktorlar, gördükleri diş karşısında acil toplantı kararı aldı 18:15 Doktorlar, gördükleri diş karşısında acil toplantı kararı aldı Meteoroloji uyardı! Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz bölgeleri için fırtına alarmı 17:59 Meteoroloji uyardı! Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz bölgeleri için fırtına alarmı Sıvı yağ fiyatı yükseldi, çekirdekçi ustanın işleri arttı! 16:17 Sıvı yağ fiyatı yükseldi, çekirdekçi ustanın işleri arttı! Cinnet getiren baba, oğlunu öldürdü, eşi ve kızını ağır yaraladı 14:35 Cinnet getiren baba, oğlunu öldürdü, eşi ve kızını ağır yaraladı Erdoğan, asgari ücret sorusunu yönelten muhabire sitem etti: Beni sıkıştırıyorsun 12:24 Erdoğan, asgari ücret sorusunu yönelten muhabire sitem etti: Beni sıkıştırıyorsun İstanbullular bu habere dikkat! 30 gün boyunca trafiği kilitleyecek çalışma başladı 12:11 İstanbullular bu habere dikkat! 30 gün boyunca trafiği kilitleyecek çalışma başladı Emekliler bu haberi bekliyor! Maaş zammı ne kadar olacak? 11:37 Emekliler bu haberi bekliyor! Maaş zammı ne kadar olacak?
Advertisement