AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Esnafı Ziyaret Etti - Son Dakika

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Esnafı Ziyaret Etti

03.01.2012 14:00
AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Esnafı Ziyaret Etti

K Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, yeni yılın ilk esnaf ziyaretlerini Selimpaşa'da gerçekleştirdi.

K Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, yeni yılın ilk esnaf ziyaretlerini Selimpaşa'da gerçekleştirdi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Silivri ve İBB Meclis Üyesi Yalçın Yönet, AK Parti Selimpaşa Mahalle Başkanı Mustafa Zorlu ve Mahalle Teşkilatı Yöneticileri ile birlikte Selimpaşa Yoğurthane Mevkii'ndeki işyerlerini ziyaret etti. Yeni yılın ilk esnaf ziyaretinde halkın dilek ve isteklerini dinleyen Kaynarca, hem vatandaşların yeni yılını kutladı hem de ülke ve ilçe gündemi hakkında değerlendirmelerdebulundu.

Milletvekillerinin seçim dönemi ziyaretlerine alışkın olan bazı vatandaşlar, AK Parti Milletvekili Tülay Kaynarca'nın ziyaretlerinde şaşkınlıklarını gizleyemedi. "5 ay önce seçim yapıldı. Yine seçim mi olacak?" şeklindeki sorularla karşılaşan Kaynarca, "Seçim dönemi her zaman sizin yanınızda olma sözü verdim. Ankara'da meclis çalışmalarından oluşan her boşlukta sizin yanınızda yer alıyorum. Biz seçimden seçime gelen siyasetçilerden değiliz" dedi.

Son dakika ekonomi: 3 senede kendini amorti edecek kazançlı yatırım, 5 milyon liraya kuruldu Son dakika ekonomi: 3 senede kendini amorti edecek kazançlı yatırım, 5 milyon liraya kuruldu Başkan Yıldırım genç dava arkadaşları ile bir araya geldi Başkan Yıldırım genç dava arkadaşları ile bir araya geldi Vali Yavuz: 'Bana, 'Türk kültürünün medeniyetini tek kelimede anlat' deseler ben 'Sevgi' derim' Vali Yavuz: 'Bana, 'Türk kültürünün medeniyetini tek kelimede anlat' deseler ben 'Sevgi' derim'
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Esnafı Ziyaret Etti - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement