AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Esnafı Ziyaret Etti - Son Dakika

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Esnafı Ziyaret Etti

03.01.2012 14:00
AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Esnafı Ziyaret Etti

K Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, yeni yılın ilk esnaf ziyaretlerini Selimpaşa'da gerçekleştirdi.

K Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, yeni yılın ilk esnaf ziyaretlerini Selimpaşa'da gerçekleştirdi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Silivri ve İBB Meclis Üyesi Yalçın Yönet, AK Parti Selimpaşa Mahalle Başkanı Mustafa Zorlu ve Mahalle Teşkilatı Yöneticileri ile birlikte Selimpaşa Yoğurthane Mevkii'ndeki işyerlerini ziyaret etti. Yeni yılın ilk esnaf ziyaretinde halkın dilek ve isteklerini dinleyen Kaynarca, hem vatandaşların yeni yılını kutladı hem de ülke ve ilçe gündemi hakkında değerlendirmelerdebulundu.

Milletvekillerinin seçim dönemi ziyaretlerine alışkın olan bazı vatandaşlar, AK Parti Milletvekili Tülay Kaynarca'nın ziyaretlerinde şaşkınlıklarını gizleyemedi. "5 ay önce seçim yapıldı. Yine seçim mi olacak?" şeklindeki sorularla karşılaşan Kaynarca, "Seçim dönemi her zaman sizin yanınızda olma sözü verdim. Ankara'da meclis çalışmalarından oluşan her boşlukta sizin yanınızda yer alıyorum. Biz seçimden seçime gelen siyasetçilerden değiliz" dedi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu ziyaret eden AK Partili üniversite öğrencisi görevden alındı! CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu ziyaret eden AK Partili üniversite öğrencisi görevden alındı! AK Parti'li Dağ, İzmir'de mera otlatma sezonu açılışında konuştu Açıklaması AK Parti'li Dağ, İzmir'de mera otlatma sezonu açılışında konuştu Açıklaması AK Parti Grup Başkanvekili Özkan'dan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı mesajı Açıklaması AK Parti Grup Başkanvekili Özkan'dan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı mesajı Açıklaması
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Esnafı Ziyaret Etti - Son Dakika


Advertisement