Vatandaşın 'cumhurbaşkanım' diye seslenmesi Mansur Yavaş'ı memnun etmedi - Son Dakika

Vatandaşın 'cumhurbaşkanım' diye seslenmesi Mansur Yavaş'ı memnun etmedi

02.10.2022 11:52

'Büyükşehir Belediye Başkanları Buluşması' programı için Ordu'ya giden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a bir vatandaş, "Sayın cumhurbaşkanım hoş geldiniz" şeklinde seslendi. Yavaş ise vatandaşa dönüp, "Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı... Öyle diyeceğiz" diye yanıt verdi.

Son zamanlarda adı muhalefetin cumhurbaşkanı adaylığı için geçen isimlerden biri de Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş olmuştu. İYİ Parti lideri Meral Akşener'in "Yavaş'ın adaylığına itirazımız olmaz" sözleri sonrasında konu tekrar gündeme gelmişti. Yavaş'a yakın isimler ise söz konusu iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıklamıştı. Hatta Yavaş, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığını açıkladığı şekilde yorumlanan "Benimle misiniz?" çıkışı sonrasında "Sizinleyiz genel başkanım" paylaşımı yapmıştı.

SOKAKTA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Bu gelişmeler gündemdeki yerini korurken Yavaş, Ordu'da düzenlenen "Büyükşehir Belediye Başkanları Buluşması" programı için kente gitti. Yavaş'ın bir vatandaşla yaşadığı diyalog sosyal medyada gündem oldu. Ordu sokaklarında yürüyen belediye başkanına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

"SAYIN CUMHURBAŞKANIM" HİTABINA SESSİZ KALMADI

O anlarda Yavaş'ın yanına yaklaşan bir vatandaş, "Sayın cumhurbaşkanım hoş geldiniz" ifadelerini kullandı. Yavaş ise bir an duraksayıp vatandaşa "Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı... Öyle diyeceğiz" dedi.

YORUMLAR (8)
  • celil özen: Mansur yavaş seçimden önce eyt yi çözecektiniz sahi ne oldu seçmenini gizliden emeklimi ettin Yoksa chpli seçmenin istediği köpüğü mü oluşturdunuz Cevap Yaz 0 13 Yayından Kaldır
  • Ahmet Karadeniz: Adamı şisirmeyin boş yere hiç Cumhur başkanı görmedik sanki REİS TEN BAŞKA KİMSEYE YAKIŞMAZ BU MAKAM OKADARRRRRRRR Cevap Yaz 90 185 Yayından Kaldır
  • Salih Kamisli: Bülent Delik, sen evliyayı komik görebilirsin, ben de senin inandığım şeylerle dalga geçebilirim. Bu şekilde bir ayrışmaya gidilir ancak, Türkiye zayıflar. Herkes diğerini önemser, asgari müştereklerde buluşulursa bir değer kazanılır. Naçizane... Cevap Yaz 20 12 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Başkentli Kasım Ayında En Çok Mandalina, Domates ve Hamsi Tüketti Başkentli Kasım Ayında En Çok Mandalina, Domates ve Hamsi Tüketti Mansur Yavaş'tan 'Aday olacak mısınız?' sorusuna yanıt: 6'lı masa ne derse ona uyacağız Mansur Yavaş'tan 'Aday olacak mısınız?' sorusuna yanıt: 6'lı masa ne derse ona uyacağız Metropoll son anketini paylaştı! Erdoğan'ın kime karşı ne kadar oyu var? Metropoll son anketini paylaştı! Erdoğan'ın kime karşı ne kadar oyu var?

Son Dakika Politika Vatandaşın 'cumhurbaşkanım' diye seslenmesi Mansur Yavaş'ı memnun etmedi - Son Dakika


Advertisement