Atakum Belediye Başkanı Samsunspor Taraftarına Jest Yaptı - Son Dakika
Politika

Atakum Belediye Başkanı Samsunspor Taraftarına Jest Yaptı

Atakum Belediye Başkanı Samsunspor Taraftarına Jest Yaptı

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Samsunspor'un Süper Lig'e çıkması sebebiyle gerçekleştireceği kupa töreni ve şampiyonluk şöleni için taraftara 1000 bilet hediye etti. Başkan Deveci, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı çağrıyla iş insanlarına ve Samsun sevdalılarına da dayanışma çağrısı yaptı.

04.05.2023 14:51

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Süper Lig'e çıkarak şehri sevince boğan Samsunspor'un 7 Mayıs'ta gerçekleştireceği kupa töreni ve şampiyonluk şöleni için taraftara 1000 bilet hediye ederek jest yaptı.

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, 11 yıl aradan sonra Süper Lig'e yükselen Samsunspor'un, 7 Mayıs 2023 Pazar günü 19 Mayıs Stadyumu'nda yapacağı kupa töreni ve şampiyonluk şöleni için 1000 biletle taraftarın sevincine destek oldu. Başkan Deveci, sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı videoyla iş insanlarına ve Samsun sevdalılarına da seslenerek taraftarla dayanışma çağrısı yaptı. Biletler ise Samsunspor yönetiminin ve taraftar gruplarının öncülüğüyle Samsunsporlulara ulaştırılmaya başlandı.

Dayanışmaya davet

Başkan Deveci yayınladığı sosyal medya videosunda, "Sevgili Samsunlular, beklediğimiz gün geldi. Samsunspor'umuz şampiyon oldu ve Süper Lig'e çıktı. 7 Mayıs Pazar günü bu olağanüstü günü kutlayacağız. Bunu en çok hak edenlerden birisi de Samsunspor taraftar grupları. Samsunspor taraftarlarının 7 Mayıs'ta yapılacak kupa töreni ve şampiyonluk şöleninde stadyuma gelebilmeleri için Samsunspor taraftarlarıyla dayanışmaya davet ediyorum. Ben Cemil Deveci olarak 1000 biletle bu kampanyaya katılıyorum. Samsunlu tüm iş insanlarımızı, Samsun sevdalılarını bu kampanyaya katılmaya çağırıyorum" dedi. - SAMSUN

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Atakum Belediye Başkanı Samsunspor Taraftarına Jest Yaptı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement