Cumhurbaşkanı Erdoğan resmi devlet yemeğine katıldı - Son Dakika
Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan resmi devlet yemeğine katıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan resmi devlet yemeğine katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gambiya Cumhurbaşkanı Adama Barrow'un ev sahipliğinde resmi devlet yemeğine katıldı.

27.01.2020 23:56  Güncelleme: 00:01
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gambiya Cumhurbaşkanı Adama Barrow'un ev sahipliğinde resmi devlet yemeğine katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gambiya Cumhurbaşkanı Adama Barrow'un daveti üzerine geldiği Gambiya'da gerçekleştirdiği temasların ardından, düzenlenen resmi devlet yemeğine katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Gambiya'da resmi temaslarını tamamlaması üzerine Afrika turunun 3. Durağı olan Dakar'a gitmesi bekleniyor. - BANJUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Cumhurbaşkanı Erdoğan resmi devlet yemeğine katıldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Bölgesel Mekanizmaların Rolü: Dijital Dünyada İşbirliği ve Sahiplenme
  17:49 Bölgesel Mekanizmaların Rolü: Dijital Dünyada İşbirliği ve Sahiplenme

  Antalya Diplomasi Forumu'nda düzenlenen panelde, bölgesel mekanizmaların dijital dünyada işbirliği ve sahiplenme konuları ele alındı. Panelde, ICGLR, ACD, RACVIAC ve Avrupa Konseyi temsilcileri bölgesel kalkınma, barış ve çatışma önleme konularında görüşlerini paylaştılar.

 • Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Antalya Şehir Hastanesi'nin açılışını yaptı
  17:48 Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Antalya Şehir Hastanesi'nin açılışını yaptı

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Antalya Şehir Hastanesi'nin açılış töreninde yaptığı konuşmada, Türkiye'nin 24. şehir hastanesi olan Antalya Şehir Hastanesi'nin 1500 yatak kapasitesine ve 285 bin metrekare kapalı alana sahip olduğunu belirtti. Koca, şehir hastanelerinin sağlık hizmetlerinin dörtte birini verdiğini söyledi. Ayrıca, Antalya'da 66 sağlık tesisi hizmete açıldığını ve sağlık çalışanı sayısının 4 kat arttığını ifade etti.

 • MHP'nin 14. Olağan Kurultayı Ankara'da Gerçekleştirilecek
  17:47 MHP'nin 14. Olağan Kurultayı Ankara'da Gerçekleştirilecek

  Milliyetçi Hareket Partisi'nin 14. Olağan Kurultay'ı, 17 Mart Pazar günü Ankara Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek. Kurultayda Genel Başkan ve Merkez Yönetim Kurulu seçilecek. Kurultayın slogan ve teması ise 'Ülke için var olduk, bir ülküye yar olduk. Ülkeye sevda, ülküye yemin' ve 'Ülkümüz ömür boyu candan öte' olarak belirlendi.

 • CHP Genel Başkanı Özgür Özel: Bursa Büyükşehir Belediyesi Bursalıların Olacak
  17:45 CHP Genel Başkanı Özgür Özel: Bursa Büyükşehir Belediyesi Bursalıların Olacak

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Bursa'da yaptığı açıklamada, Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Bursalılara ait olacağını belirtti. Özel, belediye başkanının partisine değil, tüm Bursa halkına hizmet edeceğini vurguladı.

 • Turgut Altınok: Gençlerimize ulaşım ücretsiz olacak
  17:45 Turgut Altınok: Gençlerimize ulaşım ücretsiz olacak

  Cumhur İttifakı ABB Başkan adayı Turgut Altınok, seçim çalışmaları kapsamında yaptığı konuşmada, 31 Mart'tan sonra gençlerin ulaşımının ücretsiz olacağını ve otobüs, minibüs esnafının mağdur edilmeyeceğini belirtti. Ayrıca, Ankara'da yapılacak olan Aquapark projesi, trafiğin rahatlatılması için yeni alternatif yollar ve metro ağlarının oluşturulması gibi vaatlerde bulundu.

 • Sanayi ve Teknoloji Bakanı Kacır: Milletimizin desteğiyle şehirleri geleceğe taşıyacağız
  17:43 Sanayi ve Teknoloji Bakanı Kacır: Milletimizin desteğiyle şehirleri geleceğe taşıyacağız

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Bahçelievler Şule Yüksel Şenler Bilim Merkezi ve Kütüphanesi açılış töreninde yaptığı konuşmada, milletin desteğiyle şehirleri güzelleştirmek ve geleceğe taşımak adına adaylara destek verilmesi gerektiğini vurguladı. Ayrıca, Türkiye'nin sanayileşme, bilim ve teknoloji alanında önemli adımlar attığını ve gençlerin potansiyelini ortaya çıkarmaya devam ettiklerini belirtti.

 • Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan adayı Belgin İba esnaf ziyaretlerine devam ediyor
  17:41 Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan adayı Belgin İba esnaf ziyaretlerine devam ediyor

  Belgin İba, Saraçlar Caddesi esnafını ziyaret ederek sorunları dinledi ve projelerini anlattı. İba, caddenin tarihine uygun bir görünüm kazandırma ve nostaljik bir tramvay ekleyerek kısa ulaşıma katkı sağlama planlarını açıkladı.

 • CHP Genel Başkanı Özgür Özel: Türkiye'yi sevenlerden oy istiyoruz
  17:41 CHP Genel Başkanı Özgür Özel: Türkiye'yi sevenlerden oy istiyoruz

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Manisa'nın Soma ilçesindeki mitingde yaptığı konuşmada, Türkiye'yi sevenlerden oy istediklerini belirterek, bedelli askerliğe kaçanlardan değil, gerekirse vatan için canını vermeye razı olanlardan oy istediklerini söyledi. Ayrıca, emekli ücretlerine değinen Özel, emekliyle çalışanı karşı karşıya getirmeye çalıştıklarını ifade etti.

 • Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Birol Aydın: İstanbul'da daha iyi bir yaşam mümkün
  17:35 Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Birol Aydın: İstanbul'da daha iyi bir yaşam mümkün

  Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Birol Aydın, İstanbul'da daha iyi bir yaşamın mümkün olduğunu belirterek, bugünkü keşmekeşliğin İstanbullulara büyük bir haksızlık olduğunu söyledi. Aydın, İstanbul'un sorunlarını anlatırken, diğer adayların projelerinin bugünkü durumu kanıksattığını ve İstanbulluları buna alıştırmaya çalıştığını ifade etti. Aydın, İstanbul'un daha iyi bir geleceğe sahip olabilmesi için İstanbulluların kendi İstanbul tasavvurlarını ortaya koyması gerektiğini vurguladı.

 • Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Çorum'u marka kent yapmak istiyor
  17:34 Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Çorum'u marka kent yapmak istiyor

  Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, yeni döneme ait projelerini tanıttı ve Çorum'u marka kent yapmayı hedeflediklerini söyledi. Aşgın, kongre ve kültür merkezi inşa edeceklerini ve kentsel dönüşüm çalışmalarını hızlandıracaklarını açıkladı.


Advertisement