İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Seçim Koordinasyon Merkezi açılışını gerçekleştirdi - Son Dakika
Politika

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Seçim Koordinasyon Merkezi açılışını gerçekleştirdi

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Seçim Koordinasyon Merkezi açılışını gerçekleştirdi

İlkadım Belediye Başkanı ve Adayı Necattin Demirtaş, İlyasköy Mahallesi'nde ilk Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışını yaptı. Demirtaş, başarılı çalışmalara imza attıklarını ve ilçenin daha iyi projelerle hak ettiği konuma geleceğini belirtti.

01.03.2024 18:20  Güncelleme: 18:25
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

İlkadım Belediye Başkanı ve Adayı Necattin Demirtaş, 31 Mart seçimlerinden önce ilk Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışını İlyasköy Mahallesi'nde yaptı. Demirtaş, "Kısa bir süre içinde başarılı çalışmalara imza attık. Biz birlikte bu işi başaracağız. Kazandığımız zaman ilçemiz daha iyi projeler ile hak ettiği konuma gelecek" dedi.

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde saha çalışmalarını sürdüren İlkadım Belediye Başkanı ve Adayı Necattin Demirtaş, ilk merkez seçim ofisi açılışını yoğun katılımla gerçekleştirdi. Açılışta İYİ Parti il, ilçe başkanları, yöneticileri, meclis üyesi adayları ve vatandaşlar katıldı. Açılışta konuşan Başkan Demirtaş, "Bugün, yeniden doğan bir umut için büyük bir adım attık. Seçim Koordinasyon Merkezimizin coşkulu açılışını gerçekleştirdik ve ardından bu coşkuyu, bu heyecanı şehrin kalbinde hissettik. Gördüğümüz kalabalık, sadece bir seçim değil, aynı zamanda bir geleceğe olan inancın ve birliğin bir göstergesidir. Bu yerel seçimlerde bana destek veren herkese teşekkür ediyorum. Bugün bizim için önemli bir gün. Buraya gelerek bizlere moral verdiniz. Kısa bir süre içinde başarılı çalışmalara imza attık. Biz birlikte bu işi başaracağız. Kazandığımız zaman ilçemiz daha iyi projeler ile hak ettiği konuma gelecek. Yolumuza devam edeceğiz" diye konuştu.

Konuşmaların ardından yapılan dualar eşliğinde seçim ofisinin açılışı yapıldı. - SAMSUN

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Seçim Koordinasyon Merkezi açılışını gerçekleştirdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Siyasal İletişimci Evren Barış Yavuz Gözaltına Alındı
  12:05 Siyasal İletişimci Evren Barış Yavuz Gözaltına Alındı

  Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın damadı Selçuk Bayraktar'ın ağabeyi Haluk Bayraktar'ın tepki göstermesinin ardından hakkında soruşturma başlatılan siyasal iletişimci Evren Barış Yavuz sabah saatlerinde evinden gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Yavuz, gözaltına alınmadan önce yaptığı açıklamada, İBB’nin herhangi bir biriminde hiç çalışmadığını, aleyhindeki suçlamalarla ilgili dava açacağını belirterek, kazanacağı tazminatı ise Gazzeli çocuklara ve ÇYDD'ye bağışlayacağını açıkladı.

 • Söğüt Belediye Başkanı Ferhat Durgut, kızından büyük destek aldı
  11:53 Söğüt Belediye Başkanı Ferhat Durgut, kızından büyük destek aldı

  Mazbatasını alan Söğüt Belediye Başkanı Ferhat Durgut, kızı Ecrin Durgut'un desteğini en büyük motivasyon kaynağı olarak gördüğünü belirtti. Ecrin Durgut ise babasını makamında ziyaret ederek tebrik etti ve başarılar diledi.

 • Edirne Emniyet Müdürü Onur Karaburun, şehit ailelerini ziyaret etti
  11:47 Edirne Emniyet Müdürü Onur Karaburun, şehit ailelerini ziyaret etti

  Edirne Emniyet Müdürü Onur Karaburun, Ramazan Bayramı dolayısıyla şehit polis memurları Nefize Çetin Özsoy, Serhan Alışkan, Gökmen Şimşek ile şehit komiser Cem Kerman'ın ailelerini ziyaret etti. Karaburun, ailelerin bayramlarını tebrik ederek her zaman şehit ailelerinin yanında olduklarını belirtti. Ziyaretlerinde Karaburun'a eşi Aynur Karaburun ve kızları da eşlik etti.

 • İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, Kınık'ın ilk kadın belediye başkanı Sema Bodur'u ziyaret etti
  11:39 İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, Kınık'ın ilk kadın belediye başkanı Sema Bodur'u ziyaret etti

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, Kınık'ın ilk kadın belediye başkanı Sema Bodur ile ilçe esnafını ziyaret etti. İki başkanı gören kimi yurttaşlar, sevincini gizleyemeyerek 'Bu bayrağı aşağı düşürmeyin' dedi. Başkan Tugay da önce Atatürk'e sonra da yurttaşlara borcunun olduğunu belirterek, 'Artık sizi bırakmam. Tüm çabam İzmir'i bulunduğu yerden daha iyi bir konuma getirmek' dedi.

 • CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi oturumuna katılacak
  11:34 CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi oturumuna katılacak

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, AKPM Sosyalistler, Demokratlar Yeşiller Grubu (SOC) Genel Başkanı Frank Schwabe tarafından gelen davet üzerine, 17 Nisan'da Fransa'nın Strazburg kentine gidecek. Özel'in oturumda bir konuşma yapması bekleniyor ve ayrıca siyasilerle ikili temaslarda da bulunacak.

 • Boşanma aşamasında olduğu eşine tehdit mesajları yağdıran şüpheli elektronik kelepçeyi kırdı
  11:30 Boşanma aşamasında olduğu eşine tehdit mesajları yağdıran şüpheli elektronik kelepçeyi kırdı

  Zeytinburnu'nda 4 yıl önce eşini yaralayan şüpheli, boşanma aşamasında olduğu eşine tehdit ve hakaret mesajları atmaya devam ediyor. Elektronik kelepçe takılan şüpheli, kelepçeyi kırarak tehditlerine devam etti. Mağdur kadın, korkudan dışarı çıkamadığını ve can güvenliğinin olmadığını belirtiyor.


Advertisement