İYİ Parti seçim kampanyasını başlattı - Son Dakika

İYİ Parti seçim kampanyasını başlattı

17.03.2023 16:47
İYİ Parti seçim kampanyasını başlattı

İYİ Partinin Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28.Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne yönelik kampanyası başladı.

İYİ Partinin Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28.Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne yönelik kampanyası başladı.

Partiden yapılan açıklamaya göre, 2023 seçimlerine yönelik kampanyada İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile fotoğrafı, "Tarih Yazacağız" sloganıyla, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile fotoğrafı da "Birlikte Kazanacağız" sloganıyla kullanılıyor.

Televizyon kanallarında yayımlanan ve resmi sosyal medya hesaplarından paylaşılan kampanya videolarında ise İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in "millet iradesi" vurgusu yer alıyor.

Videoda ayrıca, Akşener'in 31 Mart 2019'daki Mahalli İdareler Genel Seçimi'ndeki şehir ziyaretleri, 2020'den itibaren yürüttüğü esnaf gezileri, Saraçhane konuşması, İmamoğlu ve Yavaş'la yaptığı deprem bölgesi ziyaretleri ile Millet İttifakı'ndaki diğer siyasi partilerin genel başkanlarıyla görüntülerine de yer veriliyor.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Kavuncu'dan İYİ Parti binasının kurşunlanmasıyla ilgili dikkat çeken sözler: 2 yerde de ne tesadüf ki genel başkanımızın fotoğrafı var Kavuncu'dan İYİ Parti binasının kurşunlanmasıyla ilgili dikkat çeken sözler: 2 yerde de ne tesadüf ki genel başkanımızın fotoğrafı var İYİ Partili Zorlu: Ciddi bir adaletsizlik daha meydana gelmiştir İYİ Partili Zorlu: Ciddi bir adaletsizlik daha meydana gelmiştir Meral Akşener: 'Kimse Cayamaz. İstanbul Sözleşmesi Yaşatır. En Ufak Bir Tereddüt Yaşanmasın' Meral Akşener: 'Kimse Cayamaz. İstanbul Sözleşmesi Yaşatır. En Ufak Bir Tereddüt Yaşanmasın'

Son Dakika Politika İYİ Parti seçim kampanyasını başlattı - Son Dakika


Advertisement