Saadet Partisi'nin İstanbul, Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Adayı Bilal Ay Kimdir? - Son Dakika
Politika

Saadet Partisi'nin İstanbul, Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Adayı Bilal Ay Kimdir?

Saadet Partisi\'nin İstanbul, Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Adayı Bilal Ay Kimdir?

Saadet Partisi'den 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde İstanbul, Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Adayı olan Bilal Ay kimdir? kaç yaşındadır? Nerelidir?

05.02.2019 11:54  Güncelleme: 11:55

Saadet Partisi'nin İstanbul, Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Adayı Bilal Ay oldu. Peki, Saadet Partisi'nin 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde İstanbul, Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Adayı olan Bilal Ay kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? Hayatı ve kariyeri hakkında tüm merak edilenler haberimizde...

BİLAL AY KİMDİR?

Bilal Ay, 1980 yılında Gaziosmanpaşa'da dünyaya geldi. İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nü bitirdi. Refah Partisi, Fazilet Partisi, Saadet Partisi'nin çeşitli kademelerinde görev yaptı. 3 yıl Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı, 24-25-26. Dönem milletvekili adaylığı, 2014 Gaziosmanpaşa Belediye Başkan adaylığı yapan Bilal Ay, reklam ve danışmanlık alanlarında hizmet veren bir ajansın yönetim kurulu başkanıdır. Aynı zamanda Temiz Toplum Derneği Genel Başkanı ve Çankırı Dernekler Federasyonu Yüksek İstişare Kurulu Üyesi olan Ay, evli ve 3 çocuk babasıdır. 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde, Saadet Partisi İstanbul 2. Bölge, 4'ncü sıradan milletvekili adayı oldu. Bilal Ay, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Saadet Partisi'nden İstanbul, Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Adayı oldu.

Son Dakika Politika Saadet Partisi'nin İstanbul, Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Adayı Bilal Ay Kimdir? - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement