Son dakika Yüksek İstişare Kurulu haberleri, Yüksek İstişare Kurulu son dakika, son dakika Yüksek İstişare Kurulu

Son Dakika Yüksek İstişare Kurulu Haberleri

Son dakika Yüksek İstişare Kurulu haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son yüksek istişare kurulu haberleri anında burada.


 • 31.05.2023 31 May 11:49 GTB Başkanı Mehmet Akıncı'ya Hizmet Şeref Belgesi verildi GTB Başkanı Mehmet Akıncı'ya Hizmet Şeref Belgesi verildi

  TOBB 79. Genel Kurulu çerçevesinde gerçekleştirilen törende, Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı'ya 'Hizmet Şeref Belgesi' verildi.

 • 27.05.2023 27 May 15:48 Amedspor Teknik Direktörü Bülent Akan Takımdan Ayrıldı Amedspor Teknik Direktörü Bülent Akan Takımdan Ayrıldı

  TFF 2. Lig Beyaz Gurupta mücadele eden Amedspor'un teknik direktörü Bülent Akan, sözleşmesinin sona ermesiyle takımdan ayrıldı. Sezonu Play-Off'ta tamamlayan ekip, Play-Off'ta elendi.

 • 26.05.2023 26 May 14:00 Karşıyaka'da Olağanüstü Genel Kurul Talebi Karşıyaka'da Olağanüstü Genel Kurul Talebi

  Karşıyaka Spor Kulübü'nde Eski Basketbol Şube Başkanı İlker Ergüllü öncülüğünde camianın önemli isimleri, olağanüstü genel kurul talebi için seçim baskısı yapıyor. Ergüllü ve aday yönetimi, Karşıyaka sevdalısı iş insanları ile birlikte kulüp tarihini yeniden yazmayı hedefliyor.

 • 24.05.2023 24 May 19:25 Şahin: 'Önümüzdeki birçok işleri yapabilmemiz için istikrara ihtiyacımız var' Şahin: "Önümüzdeki birçok işleri yapabilmemiz için istikrara ihtiyacımız var"

  Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) üyesi Mehmet Ali Şahin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seçimlerde destek isteyerek "Önümüzde yapmamız gereken birçok işimiz var. Bu işleri yapabilmemiz için istikrara ihtiyacımız var" dedi.

 • 24.05.2023 24 May 17:35 Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Şahin, Karabük'te konuştu Açıklaması Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Şahin, Karabük'te konuştu Açıklaması

  Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Mehmet Ali Şahin, "Önümüzde yapmamız gereken birçok işimiz var. Bu işleri yapabilmemiz için mutlaka istikrara ihtiyacımız var, güvene ihtiyacımız var, birlikte hemfikir olarak dayanışma içerisinde yürümeye ihtiyacımız var." dedi.

 • 22.05.2023 22 May 23:59 Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Şahin, Karabük'te konuştu Açıklaması Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Şahin, Karabük'te konuştu Açıklaması

  Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Mehmet Ali Şahin, "Tabii bu seçimlerde milletimiz dersler de vermiştir.

 • 22.05.2023 22 May 23:11 Muhalefeti kalem örneği ile anlatan Şahin, 28 Mayıs seçiminin önemine dikkat çekti Muhalefeti kalem örneği ile anlatan Şahin, 28 Mayıs seçiminin önemine dikkat çekti

  Muhalefeti kalem örneği ile anlatan Şahin, 28 Mayıs seçiminin önemine dikkat çekti YİK Üyesi Mehmet Ali Şahin, "Milletimiz muhalefetle iş birliği yaparak sandıkla indireceğiz diyen ABD Başkanı Biden'a ders vermiştir" "Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığını kazanmasının ülkeye kayıptan başka bir...

 • 22.05.2023 22 May 23:05 Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Şahin: 'Milletimiz 'muhalefetle iş birliği yaparak sandıkla indireceğiz' diyen ABD Başkanı Biden'a ders vermiştir' Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Şahin: "Milletimiz 'muhalefetle iş birliği yaparak sandıkla indireceğiz' diyen ABD Başkanı Biden'a ders vermiştir"

  Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Ali Şahin, "Milletimiz 'muhalefetle iş birliği yaparak sandıkla indireceğiz' diyen ABD Başkanı Biden'a ders vermiştir" dedi.

 • 17.05.2023 17 May 13:09 Şampiyon güreşçiler yemekte bir araya geldi Şampiyon güreşçiler yemekte bir araya geldi

  Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Dr. Şeref Eroğlu ve yönetim kurulu üyeleri, şampiyon güreşçiler Rıza Kayaalp, Taha Akgül, sporcular ve teknik ekip ile şampiyonluk kutlamasında bir araya geldi.

 • 08.05.2023 08 May 10:15 Uluslararası Yetenek Avcıları Futbol Akademisi Başkanlık Görevini Devretti Uluslararası Yetenek Avcıları Futbol Akademisi Başkanlık Görevini Devretti

  Uluslararası Yetenek Avcıları Futbol Akademisi (UYAFA) Başkanı Özcan Şimşek, başkan vekili Necati Alçıka görevini devretti. UYAFA, genç yetenekleri keşfetmeyi amaçlayan bir akademi olarak faaliyet gösteriyor. Özcan Şimşek, UYAFA Yüksek İstişare Kurulu başkanı olarak görevine devam edeceğini belirtti. Necati Alçık ise Özcan Şimşek'in başlattığı projeleri devam ettirmek ve yeni projelerle UYAFA'yı daha ileriye götürmek için çalışacağını ifade etti.

 • 06.05.2023 06 May 12:41 Uluslararası Vuslat Platformu Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Cumhur İttifakını destekleyecek Uluslararası Vuslat Platformu Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Cumhur İttifakını destekleyecek

  Uluslararası Vuslat Platformu, Türkiye Yüzyılı vizyonundan yana duruş sergileyeceklerini ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Cumhur İttifakını destekleyeceklerini açıkladı. Platform tarafından düzenlenen değerlendirme toplantısında seçimlerin önemi vurgulanırken, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'nin Türkiye'yi bağımsız ve güçlü bir ülke haline getirdiği belirtildi.

 • 03.05.2023 03 May 18:45 Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin Rize mitinginde konuştu: (4) Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin Rize mitinginde konuştu: (4)

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "'Fabrikası bile yok' dedikleri ilk yerli ve milli aracımız TOGG'un dağıtımına başladık.

 • 28.04.2023 28 Nis 11:42 Başkan Büyüksimitci, 'Ülkemizin savunma sanayiinde geldiği nokta hepimizin göğsünü kabartıyor' Başkan Büyüksimitci, "Ülkemizin savunma sanayiinde geldiği nokta hepimizin göğsünü kabartıyor"

  Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın katılımı ile gerçekleştirildi.

 • 26.04.2023 26 Nis 22:42 Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ankara-Sivas YHT Hattı Açılış Töreni'nde konuştu Açıklaması Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ankara-Sivas YHT Hattı Açılış Töreni'nde konuştu Açıklaması

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ankara-Kırıkkale-Yozgat-Sivas Yüksek Hızlı Tren (YHT) Hattı'nın, Erzincan, Erzurum ve Kars'a kadar uzanacağını bildirdi.

 • 26.04.2023 26 Nis 18:22 Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Yozgat'ta toplu açılış töreninde konuştu Açıklaması Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Yozgat'ta toplu açılış töreninde konuştu Açıklaması

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Kurdukları yedili masa koalisyonuyla, eski Türkiye'nin kavgasını, dövüşünü, krizini geri getirmenin peşindeler.

 • 26.04.2023 26 Nis 16:10 Ankara-Sivas Yüksek Hızlı Treni Kırıkkale'de coşkuyla karşılandı Ankara-Sivas Yüksek Hızlı Treni Kırıkkale'de coşkuyla karşılandı

  Ankara-Sivas Yüksek Hızlı Treni Kırıkkale'de coşkuyla karşılandı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu: "Dünyanın en hızlı büyüyen ülkelerinin arasına girdik" Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan: "Büyük Türkiye olmanın ilk adımlarından bir tanesi de ulaşımın hızlı ve...

 • 26.04.2023 26 Nis 15:11 Ankara-Sivas YHT ile Kırıkkale Garı açıldı Ankara-Sivas YHT ile Kırıkkale Garı açıldı

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun katıldığı törenle Ankara-Sivas Yüksek Hızlı Treni ile Kırıkkale Yüksek Hızlı Tren Garı açıldı. Törene birçok siyasi isim ve vatandaş katıldı. Bakan Karaismailoğlu, ülkenin geliştiğini ve dünyanın en büyük ihracat rekorlarını kırdıklarını belirtti. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ve Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici de törende konuştu.

 • 22.04.2023 22 Nis 00:11 Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Şahin, Karabük'te konuştu Açıklaması Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Şahin, Karabük'te konuştu Açıklaması

  Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Mehmet Ali Şahin, Kahramanmaraş merkezli depremlerin üzerinden 2,5 ay geçtiğini belirterek "Şu ana kadar 100 bin konutun temeli atıldı, büyük bir başarıyla devam ediyor.

 • 21.04.2023 21 Nis 20:55 AKP Artvin Milletvekili Adayı Faruk Çelik, Artvin'de Vatandaşın Tepkisiyle Karşılaştı AKP Artvin Milletvekili Adayı Faruk Çelik, Artvin'de Vatandaşın Tepkisiyle Karşılaştı

  AKP Artvin Milletvekili adayı Faruk Çelik, seçim çalışmaları için Artvin'e geldi. Ardanuçlu vatandaşın ormanların tahrip edilmesiyle ilgili sitemiyle karşılaşan Çelik, vatandaşın tepkisiyle karşılaştı. Çelik, daha önce Tarım Bakanı ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır.

 • 16.04.2023 16 Nis 18:22 Emitt Turizm Fuarı'na Manavgat damgası Emitt Turizm Fuarı'na Manavgat damgası

  26. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na (EMITT) Manavgat standı damga vurdu.

 • 11.04.2023 11 Nis 17:37 İBB, TÜGVA'ya açtığı 'otopark' davasını kazandı: İşgale son verilmesi için gereken başvuruyu yaptık İBB, TÜGVA'ya açtığı "otopark" davasını kazandı: İşgale son verilmesi için gereken başvuruyu yaptık

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın Yüksek İstişare Kurulu Üyesi olduğu Türkiye Gençlik Vakfı'nın Genel Merkezi'nin yanında bulunan, bin metrekarelik İBB arazisini otopark olarak kullanmasını mahkeme hukuka aykırı buldu. İBB Genel Sekreter Yardımcısı Buğra Gökçe, "Mahkeme belediyemizi haklı bulmuş, tahliye işleminin yapılması gerektiğini de ortaya koymuştur. Dün bir kez daha TÜGVA tarafından sürdürülen işgale son verilmesi için kaymakamlığımıza gereken başvuruyu yaptık" dedi.

 • 11.04.2023 11 Nis 17:37 Mahkeme Tügva Konusunda İbb'yi Haklı Buldu. Buğra Gökce: 'Tügva Tarafından Sürdürülen İşgale Son Verilmesi İçin Gereken Başvuruyu Yaptık' Mahkeme Tügva Konusunda İbb'yi Haklı Buldu. Buğra Gökce: "Tügva Tarafından Sürdürülen İşgale Son Verilmesi İçin Gereken Başvuruyu Yaptık"

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan’ın Yüksek İstişare Kurulu Üyesi olduğu Türkiye Gençlik Vakfı’nın (TÜGVA) Genel Merkezi’nin yanında bulunan, bin metrekarelik İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) arazisini işgal edip, otopark olarak kullanması mahkeme tarafından hukuka aykırı bulundu. İBB Genel Sekreter Yardımcısı Buğra Gökçe, “Mahkeme belediyemizi haklı bulmuş, tahliye işleminin yapılması gerektiğini de ortaya koymuştur. Dün bir kez daha TÜGVA tarafından sürdürülen işgale son verilmesi için kaymakamlığımıza gereken başvuruyu yaptık” dedi.

 • 09.04.2023 09 Nis 09:58 Haftanın tarihine bakış Haftanın tarihine bakış

  Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni getiren Anayasa değişikliğini oylamak için 16 Nisan 2017'de gerçekleştirilen halk oylamasında Türkiye genelinde sandıklardan yüzde 51,41 "evet", yüzde 48,59 "hayır" oyu çıktı.

 • 09.04.2023 09 Nis 09:48 Ankara Karabüklüler Vakfı'nda başkanlığa yeniden Nizamettin Yücel seçildi Ankara Karabüklüler Vakfı'nda başkanlığa yeniden Nizamettin Yücel seçildi

  Mütevelli heyeti başkanlığını Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Mehmet Ali Şahin'in yaptığı Ankara Karabüklüler Vakfı'nda olağan genel kurul gerçekleştirildi.

 • 05.04.2023 05 Nis 16:30 Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Şahin, AA'nın 103'üncü kuruluş yıl dönümünü kutladı Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Şahin, AA'nın 103'üncü kuruluş yıl dönümünü kutladı

  Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Mehmet Ali Şahin, Anadolu Ajansının (AA) 103'üncü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

 • 04.04.2023 04 Nis 15:53 Grekoromen Güreş Milli Takımı belli oldu Grekoromen Güreş Milli Takımı belli oldu

  Hırvatistan'ın Zagreb kentinde 17-23 Nisan 2023 tarihlerinde düzenlenecek Büyükler Avrupa Şampiyonası'nda mücadele edecek Grekoromen Güreş Milli Takımı kadrosu belli oldu.

 • 02.04.2023 02 Nis 15:25 Dünya Sağlık Turizmi Konseyi Dönem Başkanlığı KKTC'ye geçti Dünya Sağlık Turizmi Konseyi Dönem Başkanlığı KKTC'ye geçti

  Türkiye'nin kurucu başkanlığında Monako'da kurulan ve bugün 56 ülkenin yer aldığı Dünya Sağlık Turizmi Konseyi Dönem başkanlığı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) geçti.

 • 30.03.2023 30 Mar 23:06 Serbest Stil Milli Takım Avrupa Şampiyonası kadrosu belli oldu Serbest Stil Milli Takım Avrupa Şampiyonası kadrosu belli oldu

  Hırvatistan'ın Zagreb kentinde 17-23 Nisan tarihlerinde düzenlenecek Büyükler Avrupa Şampiyonası'nda serbest stilde mücadele edecek milli sporcular belli oldu.

 • 26.03.2023 26 Mar 17:45 Trabzonspor'un yeni başkanı Ertuğrul Doğan oldu Trabzonspor'un yeni başkanı Ertuğrul Doğan oldu

  - Trabzonspor'un yeni başkanı Ertuğrul Doğan oldu Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan: "Trabzonspor'un yeni başkanı olmaktan büyük onur ve gurur duyuyorum" "Beraber aydınlık yarınlara yürüyeceğiz" Trabzonspor'da olağanüstü genel kurulda seçime tek aday olarak giren Ertuğrul Doğan 1129 geçerli...

 • 21.03.2023 21 Mar 20:09 İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi sona erdi İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi sona erdi

  İzmir Büyükşehir Belediyesince "yeniliğe davet" sloganıyla düzenlenen İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi tamamlandı.

 • 21.03.2023 21 Mar 20:07 İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi, Tamamlandı. İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi, Tamamlandı.

  İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi, 7 günün ardından bugün tamamlandı. Çiftçi, işçi, esnaf, tüccar, sanayiciler tarafından alınan kararların tümü yine kendilerinin oylarına sunuldu. Oylamaların sonucunda kararlar kabul edildi. Başkan Tunç Soyer, "Bu çalışmalar bize hem umudu hem bu memleketin geleceğine dair her birimizin özgüvenini yenilememize imkân verdi. Aynı atalarımız yaptığı gibi barış içinde, huzurla, sağlıkla bir arada yaşayacağımız kentler ve yepyeni bir Türkiye inşa etmek mümkün. Çok önemli kararlar alındı. Ama alınan kararların önemi kadar önemli yöntemimizdi. Gerçek anlamda bir demokrasi inşa edildi. Bu demokrasiyle de herkesin farklı çıkar grupları olarak tarif ettiği işçiler, çiftçiler, sanayiciler, esnaf, tüccarlar ortak bir gelecek tasavvuru kurdular. Belki de içerik kadar önemli olan bu biçimdi. Bu gelecek tasavvuru bir gelecek inşası anlamına geliyor. Bu kararların takipçisi olacağız" dedi.

 • 21.03.2023 21 Mar 15:35 Arzu Çerkezoğlu: 'Ülkemizin Tüm Değerlerini ve Güzelliklerini Üreten İşçi Sınıfı Olmadan Cumhuriyet Olmaz, Demokratik Bir Cumhuriyet Hiç Olmaz' Arzu Çerkezoğlu: "Ülkemizin Tüm Değerlerini ve Güzelliklerini Üreten İşçi Sınıfı Olmadan Cumhuriyet Olmaz, Demokratik Bir Cumhuriyet Hiç Olmaz"

  Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nde; "Maalesef bugün benim ülkem, Uluslararası Sendikalar Konfederasyonu’nun küresel işçi hakları endeksinde tüm dünyada işçilerin haklarının en kötü olduğu 10 ülkeden bir tanesi. Ülkemizin tüm değerlerini ve güzelliklerini üreten işçi sınıfı olmadan cumhuriyet olmaz, demokratik bir cumhuriyet hiç olmaz" dedi. DİSK Başkanlar Kurulu Sonuç Bildirgesi'ne atıf yapan Çerkezoğlu, "14 Mayıs’a kadar işyeri işyeri, meydan meydan, sokak sokak anlatacağımız hakikat ve yapacağımız çağrı nettir: Başkanlık düzeni işçiye zararlıdır, halka zararlıdır, memlekete zararlıdır ve bu nedenle başta işçi sınıfı olmak üzere halkımızın iradesiyle değiştirilmek zorundadır; değiştirilecektir" açıklamasını yaptı.

 • 19.03.2023 19 Mar 14:23 Tunç Soyer: İktisat Kongresi'nin Her Yıl Gözden Geçirme, Yeniden Değerlendirme Toplantısını Yapacağız Tunç Soyer: İktisat Kongresi'nin Her Yıl Gözden Geçirme, Yeniden Değerlendirme Toplantısını Yapacağız

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nde alınan kararların yaşama geçirilip geçirilmediğini takip etmek için her yıl gözden geçirme toplantıları yapacaklarını söyledi. Soyer, “Bu kongreyi biz, burada sonlandırmak niyetinde değiliz. Her sene, bir tür ilerleme raporu değerlendirmesi gibi alınan kararların akıbetini görmek isteyeceğimiz toplantılar yapacağız. Hangi kararlar nerede takıldı, hangilerinde yol alındı, hangilerinde yol alınamadı, hangilerinde ne tür engeller var, aşmak için ne yapmak gerekiyor? Bunları konuşmaya devam edeceğiz. Dolayısıyla da İktisat Kongresi’nin her yıl bir gözden geçirme, yeniden değerlendirme toplantısını yapıyor olacağız” dedi.

 • 18.03.2023 18 Mar 20:24 İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer: 'Geleceği inşa etmek için çok sebep var' İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer: "Geleceği inşa etmek için çok sebep var"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer: "Geleceği inşa etmek için çok sebep var" İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi çerçevesinde paydaş buluşmalarına ilişkin süreci değerlendirdi.

 • 18.03.2023 18 Mar 19:21 İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi İzmir'de. İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi İzmir'de.

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nde işçiler, çiftçiler, sanayiciler, esnaf ve tüccarlardan oluşan paydaş grupların toplantılarını tamamladığını belirterek, “Yüksek İstişare Kurulu bir yandan bunları değerlendirecek bir yandan da İktisat Kongresi’nin manifestosunun dibacesini yani giriş bölümünü çalışacaklar. Ondan sonra önümüzde üç gün var. Bu üç gün içinde öncelikle Millet İttifakı’nın genel başkanlarını dinleyeceğiz. Onlardan da ilham alacağımız birçok konuşma yapılacağını tahmin ediyoruz” dedi.

 • 17.03.2023 17 Mar 10:56 Ankara Meclisi İYİ Parti Grup Başkanvekili Beker, milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etti Ankara Meclisi İYİ Parti Grup Başkanvekili Beker, milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etti

  Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Meclisi İYİ Parti Grup Başkanvekili Adnan Beker, milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etti.

 • 11.03.2023 11 Mar 14:08 İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nde Depremin Ana Gündem Maddelerinden Biri Olduğunu Belirten Tunç Soyer: 'Deprem Bölgelerinde CHP'li Belediyelerin... İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nde Depremin Ana Gündem Maddelerinden Biri Olduğunu Belirten Tunç Soyer: "Deprem Bölgelerinde CHP'li Belediyelerin...

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 15-21 Mart'ta yapılacak İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nin detaylarını açıkladı. Kongrenin önemli gündem maddelerinden birinin deprem olduğunu belirten Soyer, Japonya başta olmak üzere dünyanın her yerinden mimar ve şehir plancılarını kongreye davet ettiklerini söyledi. Deprem bölgelerinde CHP’li belediyelerin yaptığı çalışmaları yok sayıldığını kaydeden Soyer, “Yani ‘onlar yapmıyor sadece biz yapıyoruz’ demem ne kadar absürt ne kadar saçma ne kadar ayıp olursa onların da bunu yapmaya devam etmesi o kadar ayıp. Biz bu ayıbı yapmayacağız” diye konuştu.

 • 11.03.2023 11 Mar 14:08 İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nde Depremin Ana Gündem Maddelerinden Biri Olduğunu Belirten Tunç Soyer: 'Deprem Bölgelerinde CHP'li Belediyelerin... İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nde Depremin Ana Gündem Maddelerinden Biri Olduğunu Belirten Tunç Soyer: "Deprem Bölgelerinde CHP'li Belediyelerin...

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 15-21 Mart'ta yapılacak İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nin detaylarını açıkladı. Kongrenin önemli gündem maddelerinden birinin deprem olduğunu belirten Soyer, Japonya başta olmak üzere dünyanın her yerinden mimar ve şehir plancılarını kongreye davet ettiklerini söyledi. Deprem bölgelerinde CHP’li belediyelerin yaptığı çalışmaları yok sayıldığını kaydeden Soyer, “Yani ‘onlar yapmıyor sadece biz yapıyoruz’ demem ne kadar absürt ne kadar saçma ne kadar ayıp olursa onların da bunu yapmaya devam etmesi o kadar ayıp. Biz bu ayıbı yapmayacağız” diye konuştu.

 • 09.03.2023 09 Mar 15:49 Amedspor ile Afyonspor arasındaki maç seyircisiz oynanacak Amedspor ile Afyonspor arasındaki maç seyircisiz oynanacak

  Diyarbakır'da oynanan Şanlıurfa maçı sonrasında çıkan saha olayları nedeniyle 1 maç seyircisiz oynama ceza alan Amed Sportif Faaliyetler, bu hafta evinde oynayacağı Afyonspor maçına seyircisiz çıkacak.

 • 09.03.2023 09 Mar 15:49 Amed Sportif Faaliyetler Afyonspor maçı seyircisiz oynanacak Amed Sportif Faaliyetler Afyonspor maçı seyircisiz oynanacak

  Diyarbakır'da oynanan Şanlıurfa maçı sonrasında çıkan saha olayları nedeniyle 1 maç seyircisiz oynama ceza alan Amed Sportif Faaliyetler, bu hafta evinde oynayacağı Afyonspor maçına seyircisiz çıkacak.

 • 24.02.2023 24 Şub 17:22 Faik Öztrak: 21 Yıldır Ülkenin Başında, Şimdi Çıkmış, Hiç Sıkılmadan, '1 Yıl Daha Bana Görev Verin' Diyerek Kendini Acındırmaya Çalışıyor. Faik Öztrak: 21 Yıldır Ülkenin Başında, Şimdi Çıkmış, Hiç Sıkılmadan, '1 Yıl Daha Bana Görev Verin' Diyerek Kendini Acındırmaya Çalışıyor.

  CHP Sözcüsü Faik Öztrak, 10 ilde büyük yıkıma ve çok sayıda can kaybına neren olan Kahramanmaraşlı merkezli depremler nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı eleştirdi. Öztrak, “Kalbi betonlaşmış Erdoğan, bir an evvel acıların üstüne beton dökme hazırlığında. 21 yıldır ülkenin başında, şimdi çıkmış, hiç sıkılmadan, ‘Bir yıl daha bana görev verin’ diyerek kendini acındırmaya çalışıyor. Teşbihte hata olmaz. Apartmanınızı 20 yıldır aynı yönetici yönetiyor. 20 yıl boyunca ‘Asansör bozuk’ diyerek tüm apartmandan para topluyor, ama bir türlü asansörü tamir ettirmiyor ve bir gün asansörün halatı kopuyor. İçindekiler hayatını kaybediyor. Yönetici, yitirilen insanların hesabını vermek yerine, ‘Bana bir yıl daha müsaade edin, vallahi size söz, asansörü tamir ettireceğim’ diyor. Ne cevap verirsin aziz milletim? Hadi oradan. Artık çek git Erdoğan” dedi.

 • 20.02.2023 20 Şub 17:49 Faik Öztrak: '20 Yıllık Hükümet Eğer Ar Damarı Çatlamamışsa, Sebebi Olduğu Böyle Bir Yıkım Karşısında Ne Yapar? İstifa Eder' Faik Öztrak: "20 Yıllık Hükümet Eğer Ar Damarı Çatlamamışsa, Sebebi Olduğu Böyle Bir Yıkım Karşısında Ne Yapar? İstifa Eder"

  CHP Sözcüsü Faik Öztrak, “Son 20 yıldır da ülkemizi aynı kişi yönetiyor. 20 yılda başka depremleri de gördük ama bu kafa depreme hazırlık yerine, sadece algıyı yönetti. Bilim insanları, namuslu bürokratlar uyardı. Şahsım hükümetleri sadece seyretti. Sonuç büyük bir yıkım oldu. 20 yıllık hükümet, eğer ar damarı çatlamamışsa, sebebi olduğu böyle bir yıkım karşısında ne yapar? İstifa eder. Bu felaketlerin nihayet bulması için, artık her şey değişmek zorunda" dedi.

 • 18.02.2023 18 Şub 14:19 Deprem bölgesinde arama kurtarma çalışmalarına katılan Hasene ekibi Köln'e geri döndü Deprem bölgesinde arama kurtarma çalışmalarına katılan Hasene ekibi Köln'e geri döndü

  Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Türkiye'deki arama kurtarma çalışmalarına katılan Hasene Sosyal Yardımlaşma Derneği kurtarma ekibinden bir grup Almanya'nın Köln kentine geri döndü.

 • 08.02.2023 08 Şub 23:26 Almanya'daki DİTİB camilerinde, depremden etkilenenler için cuma günü Kur'an-ı Kerim okunacak Almanya'daki DİTİB camilerinde, depremden etkilenenler için cuma günü Kur'an-ı Kerim okunacak

  Almanya'da Diyanet İşleri Türk İslam Birliğine (DİTİB) bağlı 900'den fazla camide, merkez üssü Kahramanmaraş olan ve toplamda 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerden etkilenenler için cuma namazı öncesi Kur'an-ı Kerim okunup dua edilecek.

 • 01.02.2023 01 Şub 09:57 İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nin Programı Açıklandı… Millet İttifakı Liderleri, 19 Şubat'ta İzmir'de Buluşacak İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nin Programı Açıklandı… Millet İttifakı Liderleri, 19 Şubat'ta İzmir'de Buluşacak

  İzmir’de 15-21 Şubat 2023 tarihleri arasında düzenlenecek İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nin programı açıklandı. 19 Şubat 2023 tarihinde gerçekleştirilecek “Millet İttifakı Genel Başkanlar Buluşması” kapsamında liderler İzmir’de bir araya gelecek.

 • 27.01.2023 27 Oca 15:45 Başkan Soyer: Biz, Sadece Geçmişi Değil, İyi Tasarlanmış Bir Geleceği, Gelecek Kuşaklara Bırakmak İstiyoruz Başkan Soyer: Biz, Sadece Geçmişi Değil, İyi Tasarlanmış Bir Geleceği, Gelecek Kuşaklara Bırakmak İstiyoruz

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin düzenleyeceği İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi hazırlıkları kapsamında Yüksek İstişare Kurulu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in ev sahipliğinde ikinci kez toplandı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun da katılarak destek verdiği toplantıda konuşan Başkan Soyer, “Bugün herkes günü kurtarmakla meşgul. Biz, sadece geçmişi değil, iyi tasarlanmış bir geleceği, gelecek kuşaklara bırakmak istiyoruz” dedi.

 • 25.01.2023 25 Oca 13:36 UMAD, İsveç ve Hollanda'da Kur'an-ı Kerim'e yönelik saldırıyı kınadı UMAD, İsveç ve Hollanda'da Kur'an-ı Kerim'e yönelik saldırıyı kınadı

  Uluslararası Müslüman Alimler Dayanışma Derneği (UMAD) Yönetim Kurulu Başkanı Abdülvahap Ekinci, İsveç ve Hollanda'da Kur'an yakılması ve yırtılması eylemlerine tepki göstererek, "Bu kitabı yakmaya kalkışan aslında barışı, kardeşliği, huzuru, adaleti, birliği ve saadeti yakmaya kalkışmıştır.

 • 25.01.2023 25 Oca 13:36 UMAD, İsveç ve Hollanda'da Kur'an-ı Kerim'e yönelik saldırıyı kınadı UMAD, İsveç ve Hollanda'da Kur'an-ı Kerim'e yönelik saldırıyı kınadı

  Uluslararası Müslüman Alimler Dayanışma Derneği (UMAD) Yönetim Kurulu Başkanı Abdülvahap Ekinci, İsveç ve Hollanda'da Kur'an yakılması ve yırtılması eylemlerine tepki göstererek, "Bu kitabı yakmaya kalkışan aslında barışı, kardeşliği, huzuru, adaleti, birliği ve saadeti yakmaya kalkışmıştır.

 • 20.01.2023 20 Oca 17:58 Yenice ilçesi doğalgaza kavuşuyor Yenice ilçesi doğalgaza kavuşuyor

  AK Parti Yenice İlçe Başkanı Erdal Yirmibeş, ilçeye doğalgaz getirilmesi için Yenice Belediyesi ve KARGAZ arasında işbirliği protokolü imzalandığını bildirdi.

 • 19.01.2023 19 Oca 16:41 Başkan Yılmaz: 'Basın mensuplarımıza destek olmaya devam edeceğiz' Başkan Yılmaz: "Basın mensuplarımıza destek olmaya devam edeceğiz"

  Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, basının milletimizin müşterek sesi, gözü ve kulağı olduğunu belirterek, "Toroslar Belediyesi olarak her zaman olduğu gibi meslek ilkeleri ve değerlerini ön planda tutarak kamuoyunu doğru bilgilendiren, görevlerini büyük bir emek ve hassasiyetle...

Advertisement