İmamoğlu, AKP çadırında esprili bir şekilde karşılık verdi - Son Dakika
Politika

İmamoğlu, AKP çadırında esprili bir şekilde karşılık verdi

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, AK Parti çadırını ziyareti sırasında görevlilerden AK Parti'ye üye olma teklifi aldı. İmamoğlu, teklife "Ne kadar çok istiyorsunuz beni" yanıtını verdi. İmamoğlu, seçim sürecinin barış içinde tamamlanmasını dileyerek "1 Nisan'da hepimiz komşuyuz, arkadaşız, akrabayız." dedi.

23.02.2024 16:59  Güncelleme: 17:34
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlere az bir zaman kala adayların seçim gezi ve ziyaretleri sürüyor. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sancaktepe'deki esnaf gezisi sırasında AK Parti çadırını da ziyaret etti. Görevlilerin "Başkan'ım buyurun, üye yapalım sizi." sözlerine İmamoğlu'ndan "Ne kadar çok istiyorsunuz beni." karşılığı geldi.

GÖREVLİYE "NE KADAR ÇOK İSTİYORSUNUZ" DEYİP SARILDI

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Halk Buluşması'nın ardından Sancaktepe Meydanı'nda esnaf ziyareti yaptı ve vatandaşlarla bir araya geldi. İmamoğlu, esnaf ziyareti sonrası meydanda kurulu, seçim çalışması yapan partilerin çadırlarını da ziyaret etti.

AK Parti'nin çadırını da ziyaret eden İmamoğlu görevlilerle tek tek tokalaştı ve sohbet etti. Sohbet sırasında AK Partililerin İmamoğlu'nu partilerine üye yapma önerisinde bulunması gülüşmelere neden oldu. İmamoğlu öneriye "Beni mi üye yapacaksın? Ne kadar istiyorsunuz beni ya!" diye yanıt verip, teklifte bulunan görevliye sarıldı.

"1 NİSAN'DA HEPİMİZ KOMŞUYUZ, ARKADAŞIZ"

İmamoğlu "Her şeyin ötesinde sulh içinde bir seçim ortamı olsun. Kimsenin burnu kanamasın, kimsenin gönlü kırılmasın. Fikirler yarışsın. İnsanlar birbiri hakkında eleştiri yapabilir ama günün sonunda 1 Nisan'da hepimiz komşuyuz, arkadaşız, akrabayız. Aynı ailede farklı oylar veren insanlar var. Allah herkesin yardımcısı olsun. Allah utandırmasın" dedi.

İmamoğlu, AKP çadırında esprili bir şekilde karşılık verdi
Kaynak: ANKA

Son Dakika Politika İmamoğlu, AKP çadırında esprili bir şekilde karşılık verdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (20)

  • Görkem Altuntas: Akp yazarak saffını belli etmişsin gazeteci görünümlü ak parti düşmanı 182 161 Yanıtla XYZ: Görkem şekil bu kadar önemliyse Adalet Ve Kalkinma partisi diyelim ama o sizi bozar; çünkü ne adalet var, ne kalkınma değil mi? Ak deyince temiz bir mazi gibi bir hoş oluyor çünkü. 115 42 Muhammed Denİz: Makarnayı azaltmanizi öneririm hocam 4 4
  • XYZ: Biz bunları istiyoruz, it dalaşını değil! 271 58 Yanıtla
  • Önder Kutlu: Hep beraberliğe ihtiyacımız ulkemiz için 251 36 Yanıtla Can Vatan: İşde Böyle Birbirine Saygılı Kalp kırmayan Güleryüzlü Seçim Ortamı İstiyor Halkımız Bıktık Artık ötekilişdirmekden Zaten Zor Hayat Şartları Perişan Etmiş Geçim Derdinde Olanları 80 11
  • Oooo: Kazanır veya kazanmaz ama HELÂL OLSUN 231 25 Yanıtla
  • Selami Karagülle: XYZ Aynen nasılki chp deyince cumhuriyetle ve halk la uzaktan yakından bir alakalarının olmadığı gibi 149 65 Yanıtla Görkem Altuntas: X boş konuşmuşsun şu muhalefet ağzıyla ayrıştırmayın insanları şu hazımsızlığı bırakın artık hazmetmesini bi öğrenemediniz.şu yerel seçimler bitsin sonuçlarını görünce belki o zaman hazmetmeyi öğreneceksiniz.az sabret.birde korkma adını yaz x le mix le kendini saklama cesur ol biraz 20 31 Beşiktaş 1903: Selam sen kimsin de bu kararı veriyorsun akp tam dediğine uyuyor tabi sen ve senin gibi seçmeni de 4 3
  • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement