Antalyaspor'dan UEFA Kulüp Lisansı duyurusu - Son Dakika

Antalyaspor'dan UEFA Kulüp Lisansı duyurusu

23.05.2022 12:33
Antalyaspor'dan UEFA Kulüp Lisansı duyurusu

Antalyaspor Kulübü, UEFA Kulüp Lisansı talebinin kabul edildiğini duyurdu.

Antalyaspor Kulübü, UEFA Kulüp Lisansı talebinin kabul edildiğini duyurdu.

Kırmızı-beyazlı kulüpten, "Kulübümüz UEFA Kulüp Lisansı aldı" başlığıyla yapılan açıklamada, başvurunun oy birliğiyle kabul edildiği belirtildi.

Türkiye Futbol Federasyonunun da konuya ilişkin değerlendirmelerine yer verilen açıklamada, şu görüşler ifade edildi:

"Sunulan dosyaların ve uzman raporlarının incelenmesi sonucunda; lisans başvurusunda bulunan kulübün, TFF Kulüp Lisans ve Finansal Fair Play Talimatı'nda düzenlenen Sportif, Altyapı, Personel-İdari, Hukuki ve Mali kriterleri tam ve gerekli şekilde karşıladığı tespit edilerek; UEFA Kulüp Lisansı başvurusunda bulunan lisans adayı kulübün, TFF Kulüp Lisans ve Finansal Fair Play Talimatı'nın 18. maddesi uyarınca UEFA Kulüp Lisansı talebinin kabulüne oybirliği ile karar verilmiştir' denildi. Camiamıza hayırlı olsun."

YORUMLAR
500
Elektronik ticarete yönelik düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM'de (2) Elektronik ticarete yönelik düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM'de (2) Mezuniyet törenleri büyük bir coşkuyla kutlandı Mezuniyet törenleri büyük bir coşkuyla kutlandı Ek gösterge ve öğrenci affı düzenlemesini de içeren teklif TBMM Başkanlığına sunuldu (3) Ek gösterge ve öğrenci affı düzenlemesini de içeren teklif TBMM Başkanlığına sunuldu (3)
Kaynak: AA

Son Dakika Spor Antalyaspor'dan UEFA Kulüp Lisansı duyurusu - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement