Avrupa basını, iç çamaşırı giymeyen spor sunucusuna sansür uyguladı - Son Dakika

Avrupa basını, iç çamaşırı giymeyen spor sunucusuna sansür uyguladı

20.06.2021 17:29

İtalya'da EURO 2020 için yapılan programda spor sunucusu Paola Ferrari'nin canlı yayında bacak bacak üstüne atarken iç çamaşırı giymediği görülürken o sırada kanal zor anlar yaşadı. Ferrari'nin görüntüsü ise hemen sosyal medyaya düştü. Avrupa basınının, sansürleyerek vermek zorunda kaldığı görüntülerle ilgili konuşan Ferrari, "İnsanlar şampiyonadaki VAR skandallarıyla ilgilenmesi gerekirken iç çamaşırıma kafayı taktı" ifadelerini kullandı.

İtalya'da EURO 2020 için yapılan programda spor sunucusu Paola Ferrari'nin, canlı yayında bir bacağını diğerinin üstüne attığı sırada iç çamaşırı giymediği görüldü ve bu hemen gündem oldu. Olaydan sonra izleyiciler, Paola'yı Sharon Stone'a özenmekle suçladı.

"CİDDİYE ALMIYORUM"

Paola bu konuyla ilgili, "Hiç ciddiye almıyorum. İnsanlar şampiyonadaki VAR skandallarıyla ilgileneceğine benim iç çamaşırımı konuşuyor. Ben iç çamaşırı giydim" diye konuştu. Sosyal medyada sunucunun bacağına yaptırdığı dövmeyi gösterme amacında olduğuyla ilgili suçlamalar da yapıldı.

YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Zlatan Ibrahimovic'in kariyeri bitebilir! 7-8 ay sahalardan uzak kalacak Zlatan Ibrahimovic'in kariyeri bitebilir! 7-8 ay sahalardan uzak kalacak Cezayir Cumhurbaşkanı Abdulmecid Tebbun, İtalya'da Cezayir Cumhurbaşkanı Abdulmecid Tebbun, İtalya'da Tunus açıklarında göçmen botu battı: 1 ölü, 75 kayıp Tunus açıklarında göçmen botu battı: 1 ölü, 75 kayıp

Son Dakika Spor Avrupa basını, iç çamaşırı giymeyen spor sunucusuna sansür uyguladı - Son Dakika


Advertisement