Başkan Elmas, TFF'ye karşı ayaklanıyor - Son Dakika

Başkan Elmas, TFF'ye karşı ayaklanıyor

03.12.2021 00:29

Galatasaray'da başkan Burak Elmas, olağanüstü basın toplantısı gerçekleştirme kararı aldı. Kulüpten yapılan açıklamada, "Başkanımız Burak Elmas, son haftalarda verilen TFF Disiplin Kurulu cezaları ve MHK atamalarına yönelik, Kulübümüz Yönetim Kurulu ve değerlendirme kararlarını, 4 Aralık Cumartesi saat 14:00'te olağanüstü bir basın toplantısıyla kamuoyuyla paylaşacaktır" sözlerine yer verildi.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, TFF Disiplin Kurulu cezaları ve MHK atamalarına ilişkin 4 Aralık Cumartesi günü saat 14.00'te olağanüstü basın toplantısı düzenleyecek.

BURAK ELMAS, 4 ARALIK'TA KAMERALAR KARŞISINA ÇIKACAK

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, "Başkanımız Burak Elmas, son haftalarda verilen TFF Disiplin Kurulu cezaları ve MHK atamalarına yönelik, Kulübümüz Yönetim Kurulu ve değerlendirme kararlarını, 4 Aralık Cumartesi saat 14:00'te olağanüstü bir basın toplantısıyla kamuoyuyla paylaşacaktır" ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR (1)
  • Anar Farajov: hakemlerin sayesınde bu sene trabzon sporu şampıyon yapacaklar .boşuna maç izlıyoruz şampiyonu beli zaten . önceden belli ediliyor şampıyon başkan elmas farkına varmış Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Spor Başkan Elmas, TFF'ye karşı ayaklanıyor - Son Dakika Spor


Advertisement