Brezilyalı efsane futbolcu Pele ameliyat edildi - Son Dakika

Brezilyalı efsane futbolcu Pele ameliyat edildi

06.09.2021 23:16
Brezilyalı efsane futbolcu Pele ameliyat edildi

Brezilyalı efsane futbolcu Pele, kolon bölgesindeki şüpheli tümörün ameliyatla alındığını duyurdu.

Brezilyalı efsane futbolcu Pele, kolon bölgesindeki şüpheli tümörün ameliyatla alındığını duyurdu.

Sosyal paylaşım sitesi Instagram hesabından sağlık durumuna ilişkin bilgi veren 80 yaşındaki Pele, geçen hafta yaptırdığı testlerde sağ kolonunda şüpheli bir lezyonun fark edildiğini belirterek, "Tümörün alınması için geçen cumartesi ameliyata alındım. Doktorlarımın başarılı müdahalesi sayesinde şu an kendimi çok iyi hissediyorum. Sevenlerimle harika zaferler yaşamaya alışkınım." ifadelerini kullandı.

Yaşamaktan keyif aldığını ve büyük bir iyimserliğe sahip olduğunu vurgulayan Pele, sosyal medyadan gelen destek mesajları için hayranlarına teşekkür etti.

Brezilyalı eski yıldız futbolcu, böbreklerinde yaşadığı sorunlar ve prostat nedeniyle son yıllarda birçok kez hastaneye kaldırılmıştı.

YORUMLAR
500
Madonna'ya Instagram'da canlı yayın yasağı geldi! Ünlü şarkıcı küplere bindi Madonna'ya Instagram'da canlı yayın yasağı geldi! Ünlü şarkıcı küplere bindi Çin, Sel Yardımları İçin 500 Milyon Yuan Ayırdı Çin, Sel Yardımları İçin 500 Milyon Yuan Ayırdı Rize-Artvin Havalimanı bir haftada yaklaşık 9 bin yolcuyu ağırladı Rize-Artvin Havalimanı bir haftada yaklaşık 9 bin yolcuyu ağırladı
Kaynak: AA

Son Dakika Spor Brezilyalı efsane futbolcu Pele ameliyat edildi - Son Dakika


Advertisement