Çumra Durmuş Ali Çalık Şehir Stadyumu'nda Sona Gelindi - Son Dakika

Çumra Durmuş Ali Çalık Şehir Stadyumu'nda Sona Gelindi

12.07.2018 16:33
Çumra Durmuş Ali Çalık Şehir Stadyumu'nda Sona Gelindi

Çumra ilçesinde yapımı devam eden 3 bin kişilik stadyumun tribün inşaatı ve çevre düzenlemesinde sona gelindi.

Çumra ilçesinde yapımı devam eden 3 bin kişilik stadyumun tribün inşaatı ve çevre düzenlemesinde sona gelindi.

Çumra'da önceki dönem belediye başkanlarından Durmuş Ali Çalık döneminde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapımı tamamlanan ve Durmuş Ali Çalık ismini taşıyan Şehir Stadyumu tribün inşaatında ve çevre düzenlemesinde sona gelindi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz, "Önceki dönem belediye başkanlarımızdan Durmuş Ali Çalık döneminde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ilçemize kazandırılan Çumra Durmuş Ali Çalık Şehir Stadyumumuz ilçemize uzun yıllar hizmet etmiş ama artık ihtiyacı karşılayamayacak duruma gelmişti. Görev süremiz içerisinde bu alanı Spor Kompleksi haline getireceğiz diye söylemiştik. Şu anda 3 bin kişilik kapalı tribün, spor salonları ve çevre düzenleme çalışmalarımızda sona geldik." diye konuştu.

Gençliğe ve spora büyük önem verdiklerini ifade eden Başkan Oğuz, Çumra Çatalhöyük Belediyespor Kulübü bünyesinde, futbol, bisiklet, okçuluk, karate, taekwondo, güreş ve yüzme dallarına ait 500'den fazla lisanslı sporcu bulunduğunu söyledi.

Oğuz, "Bu tesislerin ilçeye kazandırılmasında desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Gençlik ve Spor Bakanlığımıza ve Bakanlık Müsteşarımız Faruk Özçelik'e teşekkür ederiz." dedi.

Şehir Stadyumu 29 Ekim'e yetiştirilecek Şehir Stadyumu 29 Ekim'e yetiştirilecek Paketleme ve üretim tesisinde sona gelindi Paketleme ve üretim tesisinde sona gelindi Şehir şehir gezerek engelli bireylerin diş tedavisini yapıyorlar Şehir şehir gezerek engelli bireylerin diş tedavisini yapıyorlar
Kaynak: AA

Son Dakika Spor Çumra Durmuş Ali Çalık Şehir Stadyumu'nda Sona Gelindi - Son Dakika


Advertisement