Cüneyt Dumlupınar: "Kaybettiğimiz için çok üzgünüz" - Son Dakika

Cüneyt Dumlupınar: "Kaybettiğimiz için çok üzgünüz"

23.01.2021 23:13

- Cüneyt Dumlupınar: "Kaybettiğimiz için çok üzgünüz" Adana Demirspor'un Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar, 2-1 kaybettikleri Bursaspor maçı sonrası, "Böyle bir maçı kendi sahamızda kaybettiğimiz için çok üzgünüz" dedi.

- Cüneyt Dumlupınar: "Kaybettiğimiz için çok üzgünüz"

ADANA - Adana Demirspor'un Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar, 2-1 kaybettikleri Bursaspor maçı sonrası, "Böyle bir maçı kendi sahamızda kaybettiğimiz için çok üzgünüz" dedi.

Adana Demirspor, TFF 1. Lig'in 18. haftasında evinde Bursaspor'a 2-1 mağlup oldu. Maç sonu basın toplantısında açıklamalarda bulunan Adana Demirspor'un Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar, "Böyle bir maçı kendi sahamızda kaybettiğimiz için çok üzgünüz. Maça iyi başladığımızı düşünüyoruz. Pozisyonlarımızı gole çevirsek ilk yarı kazanabilirdik. İkinci yarı da pozisyonlarımız oldu ama kendi hatamızla 1-0 geriye düştük. Oyunun kırılma noktalarında bizim yüzümüz gülmedi. Çok üzgünüz. Bu maç üzerine analiz yapıp almamız gereken dersleri alacağız. Yarından itibaren önümüzdeki Boluspor maçının hazırlıklarına başlayacağız" diye konuştu.

Cüneyt Dumlupınar: Kaybettiğimiz için çok üzgünüz
Cüneyt Dumlupınar: Kaybettiğimiz için çok üzgünüz
Cüneyt Dumlupınar: Kaybettiğimiz için çok üzgünüz
Cüneyt Dumlupınar: Kaybettiğimiz için çok üzgünüz

YORUMLAR
500
Adana Demirspor'un en istikrarlısı Svensson oldu Adana Demirspor'un en istikrarlısı Svensson oldu İsmail Yüksek: 'Bursaspor hak ettiği yerlere ulaşacaktır' İsmail Yüksek: 'Bursaspor hak ettiği yerlere ulaşacaktır' Bursaspor'u deplasman performansı yaktı! Bursaspor'u deplasman performansı yaktı!
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Cüneyt Dumlupınar: 'Kaybettiğimiz için çok üzgünüz' - Son Dakika


Advertisement