Elazığ'da pedallar bağımlılıktan uzak nesiller için çevrildi - Son Dakika

Elazığ'da pedallar bağımlılıktan uzak nesiller için çevrildi

23.05.2022 12:09
Elazığ'da pedallar bağımlılıktan uzak nesiller için çevrildi

Bisikletliler Derneği Elazığ ve Yeşilay Cemiyeti Elazığ temsilciliği tarafından düzenlenen bisiklet turu renkli görüntülere sahne oldu.

Bisikletliler Derneği Elazığ ve Yeşilay Cemiyeti Elazığ temsilciliği tarafından düzenlenen bisiklet turu renkli görüntülere sahne oldu. Bu yıl pedallar ise bağımlılıktan uzak nesiller için döndü.

Yeşilay, bağımlılıklardan uzak sağlıklı bir yaşam hedefiyle sürdürdüğü çalışmalardan biri olan bisiklet turunun 10. gerçekleştirdi. Türkiye'nin ve dünyanın birçok noktasında aynı gün düzenlenen geleneksel Yeşilay Bisiklet Turu Elazığ'da da yapıldı. Yaklaşık 40 kişilik bisiklet ekibi sırasıyla Malatya Caddesi, Çaydaçıra Kavşağı, Orman Kavşağı, Zübeyde Hanım Caddesi, Vali Fahri bey Caddesi ve Gazi Caddesi'nden geçerek Öğretmen Evi önünde turu tamamladı.

Yeşilay Elazığ Şube Başkanı Ahmet Evliyaoğlu, "Yeşilay bağımlıkla mücadele çerçevesinde gerçekleştirmiş etkinliklerden biridir. Bu programa katılım sağlayan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Farkındalık ve toplumda bir duyarlılık oluşturmak için bu etkinlikleri devam ettireceğiz" dedi.

Yaşam kalitesinin arttırılması için herkesi bisiklet sürmeye davet eden Bisikletliler Derneği Elazığ İl Başkanı Atakan Özdal da "Bağımlılıkla mücadele için bisiklet sürmek sizlere çok daha iyi gelecek. Herkese iyi ve keyifli pedallamalar" diye konuştu. - ELAZIĞ

YORUMLAR
500
Elazığ'da şifa deposu olarak bilinen 'ışkın otu' kökü tezgahtaki yerini aldı Elazığ'da şifa deposu olarak bilinen 'ışkın otu' kökü tezgahtaki yerini aldı Erkan Petekkaya Kalp Krizi Geçirdi! İşte Son Durumu... Erkan Petekkaya Kalp Krizi Geçirdi! İşte Son Durumu... Yeşilay Genel Başkanı Öztürk uyuşturucu konusunda ailelere çağrıda bulundu Açıklaması Yeşilay Genel Başkanı Öztürk uyuşturucu konusunda ailelere çağrıda bulundu Açıklaması
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Elazığ'da pedallar bağımlılıktan uzak nesiller için çevrildi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement