Ersun Yanal'ın film önerisine takipçilerinden beğeni yağdı - Son Dakika

Ersun Yanal'ın film önerisine takipçilerinden beğeni yağdı

29.06.2022 18:02

Teknik direktör Ersun Yanal, sosyal medya hesabından film tavsiyesinde bulundu. Yanal paylaşımında, "Yıldızlar her yerde, yeter ki vazgeçme... Küçük bir film tavsiyesi, 'Hustle'" ifadelerini kullandı. Deneyimli ismin bu paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Türkiye'nin en deneyimli teknik direktörlerinden olan Ersun Yanal, Antalyaspor'da koltuğu Nuri Şahin'e devrettikten sonra başka bir takım çalıştırmadı. Zaman zaman sosyal medyayı etkin kullanan hoca, son paylaşımında takipçilerine film önerdi.

"YILDIZLAR HER YERDE"

Hustle filmini takipçilerine tavsiye eden Ersun Yanal paylaşımında, "Yıldızlar her yerde, yeter ki vazgeçme... Küçük bir film tavsiyesi, 'Hustle'" ifadelerini kullandı. Bir yetenek avcısı ve onun keşfettiği genç bir basketbolcuya odaklanan film, son zamanlarda sinema ve sporseverlerin ilgi odağı haline geldi.

Ersun Yanal'ın film önerdiği sosyal medya paylaşımına beğeni yağıyor
YORUMLAR (1)
  • Halilibrahim Uysal: Turk iş doğru söylüyor ama kendi sendikalarina hiç bakmiyor eski sendikalarıni aratıyorlar işçilere enflasyon yüzde seksene yaklastiysa kendi sendikalari da bu orana anlassin yüzde 10 veya 15 e değil devlet zam yapıyor onda sıkıntı yok siz kendinize bakın sendikalariniz ocakta yüzde kaç zam vermisler Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Trabzonspor kafilesi Antalya'ya geldi Trabzonspor kafilesi Antalya'ya geldi Trabzonspor'un yeni transferi Lahtimi Antalyaspor kafilesinde Trabzonspor'un yeni transferi Lahtimi Antalyaspor kafilesinde Trabzonspor Antalya'ya gitti Trabzonspor Antalya'ya gitti

Son Dakika Spor Ersun Yanal'ın film önerisine takipçilerinden beğeni yağdı - Son Dakika


Advertisement