Fenerbahçe'den Trabzonspor'a olay gönderme: Şampiyonun kupası müzesinde olur - Son Dakika

Fenerbahçe'den Trabzonspor'a olay gönderme: Şampiyonun kupası müzesinde olur

29.04.2022 21:02

Fenerbahçe, Gaziantep FK maçında 2010-2011 şampiyonluğuyla ilgili bir göndermede bulundu. Ülker Stadı'nda reklam panolarına "Şampiyonun kupası müzesinde olur" yazılırken, sarı-lacivertliler bu görüntüyü sosyal medya hesabından paylaştı.

Fenerbahçe ile Trabzonspor arasındaki 2010-2011 sezonu tartışması devam ediyor. Sarı-lacivertliler, Gaziantep FK maçında yaptıkları hamleyle bordo-mavililere bir kez daha göndermede bulundu.

"ŞAMPİYONUN KUPASI MÜZESİNDE OLUR"

Ülker Stadı'nda reklam panolarına "Şampiyonun kupası müzesinde olur" yazılırken, sarı-lacivertliler bu görüntüyü sosyal medya hesabından da paylaştı. Fenerbahçe yaptığı bir diğer paylaşımda ise, "Tarihimize kazılı 28 onurlu şampiyonluğumuz arasında en kıymetli, en özeli "2010-11 Şampiyonluğumuz" Yaşa Fenerbahçe!" ifadeleri kullanıldı.

Fenerbahçe'den Trabzonspor'a olay gönderme! İşte reklam panolarındaki o yazı
Fenerbahçe'den Trabzonspor'a olay gönderme! İşte reklam panolarındaki o yazı
YORUMLAR (1)
  • Mehmet Yavuz: Şikeciler doğru söylüyor. Alın teri ile almadıkları kupalarda müzelerinde duruyor. 4.yıldızı takamıyor. Aldıkları ah tan :) Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Süper Lig'de 2. hafta müsabakalarının ardından şampiyonluk oranları değişti Süper Lig'de 2. hafta müsabakalarının ardından şampiyonluk oranları değişti Futbol: Spor Toto Süper Lig'de görünüm Futbol: Spor Toto Süper Lig'de görünüm Alfons Groenendijk: 'Oynanan futboldan memnun değilim' Alfons Groenendijk: 'Oynanan futboldan memnun değilim'

Son Dakika Spor Fenerbahçe'den Trabzonspor'a olay gönderme: Şampiyonun kupası müzesinde olur - Son Dakika


Advertisement