Fenerbahçe'nin yeni transferi Emre Demir İstanbul'a geldi - Son Dakika

Fenerbahçe'nin yeni transferi Emre Demir İstanbul'a geldi

30.01.2023 19:21

- Fenerbahçe'nin yeni transferi Emre Demir İstanbul'a geldi Emre Demir: "Türkiye'nin en büyük takımına geldiğim için çok mutluyum" Emre Demir, Fenerbahçe ile transfer görüşmelerini sürdürmek üzere İstanbul'a geldi.

- Fenerbahçe'nin yeni transferi Emre Demir İstanbul'a geldi

Emre Demir: " Türkiye'nin en büyük takımına geldiğim için çok mutluyum"

İSTANBUL - Emre Demir, Fenerbahçe ile transfer görüşmelerini sürdürmek üzere İstanbul'a geldi. Genç oyuncu, "Türkiye'nin en büyük takımına geldiğim için çok mutluyum" dedi.

Barcelona forması giyen genç futbolcu, sarı-lacivertli kulüp ile görüşmelerini sürdürmek üzere İstanbul'a geldi. İstanbul Havalimanı'na iniş yapan Emre, transferi ile ilgili yaptığı ilk açıklamada, "Çok büyük takımdan Türkiye'nin en büyük takımına geldiğim için çok mutluyum. Şu anda çok heyecanlıyım" ifadelerini kullandı.

Pasaport kontrolünün ardından kendisini bekleyen araca binen Emre, havalimanından ayrıldı. Emre Demir'in önümüzdeki günlerde kendisini sarı-lacivertli renklere bağlayan imzayı atması bekleniyor.

Kaynak: İHA
YORUMLAR (1)
  • Talip Konyali: boş oyuncu...fırsat kaçtı tabi...eeeeee ispanya bu...kayseri pastırması değil Emre paşa Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Haftanın tarihine bakış Haftanın tarihine bakış Bisikletle dünya turu yapan Fransız çift, 'Hayatımda ilk defa bu kadar iyi niyetli insanlarla karşılaştım' Bisikletle dünya turu yapan Fransız çift, 'Hayatımda ilk defa bu kadar iyi niyetli insanlarla karşılaştım' Bisikletle dünya turu yapan Fransız çift, 'Hayatımda ilk defa bu kadar iyi niyetli insanlarla karşılaştım' Bisikletle dünya turu yapan Fransız çift, 'Hayatımda ilk defa bu kadar iyi niyetli insanlarla karşılaştım'

Son Dakika Spor Fenerbahçe'nin yeni transferi Emre Demir İstanbul'a geldi - Son Dakika


Advertisement