G.Saray Divan Başkanı İrfan Aktar: Eşref Hamamcıoğlu kazandı gibi, fark zor kapanır - Son Dakika

G.Saray Divan Başkanı İrfan Aktar: Eşref Hamamcıoğlu kazandı gibi, fark zor kapanır

20.06.2021 10:05

Galatasaray'da oy sayım sonuçlarını duyuran Sandık Başkanı İrfan Aktar, kısa molada kulüp televizyonuna seçimin seyri hakkında iddialı bir açıklamada bulundu. Açılan 10. sandıktan sonra Aktar, "Eşref kazandı gibi. Fark zor kapanır. Ama belli de olmaz tabii ki" ifadelerini kullandı. Aktar, görevini yeni seçilen başkan Aykutalp Derkan'a devredecek.

Galatasaray'da açılan ilk 10 sandıkta Eşref Hamamcıoğlu rakiplerine büyük fark attı. GS TV'den aktarılan bilgiye göre Hamamcıoğlu 610, Burak Elmas 378, Metin Öztürk 313, Yiğit Şardan 171, İbrahim Özdemir 41 oy aldı.

"EŞREF KAZANDI"

Eski Divan Kurulu başkanı ve Sandık Başkanı İrfan Aktar, 10. açılan sandıktan sonra çarpıcı yorumda bulundu. G. Saray Lisesi'nden arkadaşı olan Hamamcıoğlu hakkında Aktar, "Eşref kazandı gibi. Fark zor kapanır gibi duruyor. Ama belli de olmaz tabii ki" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
Galatasaray, 25 yaşındaki Jesse Sekidika'nın sözleşmesini feshetti Galatasaray, 25 yaşındaki Jesse Sekidika'nın sözleşmesini feshetti Galatasaray'da HangiKredi Ümraniyespor maçı hazırlıkları Galatasaray'da HangiKredi Ümraniyespor maçı hazırlıkları Galatasaray: 'Profesyonel futbolcumuz Jesse Tamunobaraboye Sekidika'nın sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir.' Galatasaray: 'Profesyonel futbolcumuz Jesse Tamunobaraboye Sekidika'nın sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir.'

Son Dakika Spor G.Saray Divan Başkanı İrfan Aktar: Eşref Hamamcıoğlu kazandı gibi, fark zor kapanır - Son Dakika


Advertisement