Kayaklı Koşu Olimpik Takımı Erzurum'da kampa girdi - Son Dakika

Kayaklı Koşu Olimpik Takımı Erzurum'da kampa girdi

29.01.2023 23:43
Kayaklı Koşu Olimpik Takımı Erzurum'da kampa girdi

Kayaklı Koşu Olimpik Takımı Erzurum'da kampa girdi.

Kayaklı Koşu Olimpik Takımı Erzurum'da kampa girdi.

Türkiye Kayak Federasyonundan yapılan açıklamaya göre milli takım, FIS, Balkan Kupası ve Dünya Şampiyonası hazırlıklarına devam ediyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen federasyonun sportif genel koordinatörü Harun Akyol, iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirterek, "Bu yıl kar yağışının gecikmesi tüm dünyayı etkilediği kadar bizi de antrenman ve yarışmalar yönünden olumsuz etkiledi. Ancak biz çalışmalarımızı hiç bırakmadık elimizden geldiği kadar en iyisini yapacağız. Bize bu imkanları sunan federasyon başkanımız Ali Oto ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz." ifadelerini kullandı.

Kampta şu sporcular bulunuyor:

Amed Oğlago, Yusuf Emre Fırat, Hamit Tarık Aydın, Yusuf Talay, Abdullah Yılmaz.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Aydınlı Nefise, Türkiye'yi Dünya Şampiyonası'nda temsil edecek Aydınlı Nefise, Türkiye'yi Dünya Şampiyonası'nda temsil edecek Gürcistanlı doktorlar sağlık turizmi için Erzurum Şehir Hastanesini gezdi Gürcistanlı doktorlar sağlık turizmi için Erzurum Şehir Hastanesini gezdi Erzurum'da iklim değişikliğinin oluşturabileceği olumsuzluklar hakkında çalıştay düzenlendi Erzurum'da iklim değişikliğinin oluşturabileceği olumsuzluklar hakkında çalıştay düzenlendi

Son Dakika Spor Kayaklı Koşu Olimpik Takımı Erzurum'da kampa girdi - Son Dakika


Advertisement