"Maviden Beyaza Antalya" yarışlarının ödül töreni yapıldı - Son Dakika

"Maviden Beyaza Antalya" yarışlarının ödül töreni yapıldı

08.02.2020 17:32

"Maviden Beyaza Antalya" kış sporları organizasyonunda aynı gün Konyaaltı Plajı'nda yüzen, bisikletle Beydağları'nı tırmanan, Saklıkent'te kayak yarışında mücadele eden sporculardan dereceye girenlere ödülleri verildi.

"Maviden Beyaza Antalya" kış sporları organizasyonunda aynı gün Konyaaltı Plajı'nda yüzen, bisikletle Beydağları'nı tırmanan, Saklıkent'te kayak yarışında mücadele eden sporculardan dereceye girenlere ödülleri verildi.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odasının (ATSO) düzenlediği ve 90 sporcunun katıldığı organizasyonun yüzme etabı 400 metre, bisiklet etabı 50 kilometre, kayak mücadelesi 2,5 kilometrelik parkurda gerçekleşti.

Etkinlik, dereceye giren sporculara ve takımlara madalya, kupa ile diğer ödüllerinin verilmesiyle sona erdi.

Saklıkent Kayak Merkezi'nde düzenlenen ödül töreninde konuşan Antalya Valisi Münir Karaloğlu, kentin nitelikli etkinliklere ihtiyacı olduğunu söyledi.

Karaloğlu, organizasyonun gelecek yıllarda uluslararası nitelik kazanmasını temenni ettiklerini belirterek, şöyle konuştu:

"Antalya bu. Sabah güneşli bir havada denize girersiniz, sonra Saklıkent zirvesine çıkar üşürsünüz. Antalya'nın bu güzelliklerini hem kendi insanımızla hem de dünyayla paylaşmak için farklı etkinliklere ihtiyacımız var. Bu şehirde 365 gün etkinlik yaparsak, 365 gün turizm yaparız. Turizmi sadece 5-6 aya sıkıştırmamış oluruz."

Organizasyonda dereceye giren sporcular şöyle:

Yüzme etabı

Kadınlar:

1- Sıla Özdemir

2- Sibel Levent

3- Cemre Can

Erkekler:

1- Muhammed Bertuğ Polatçı

2- Soner Oral Kasım

3- Yavuz Fatih Can

Bisiklet etabı

1- Mustafa Tekin

2- Alper Köroğlu

3- Osman Koç

Kayak etabı

Kadınlar:

1- Su Yalın

2- Duru Egeli

3- Elif Başer

Erkekler:

1- Osman Özaydın

2- Ahmet Özaydın

3- Mehmet Kayışlı

Takım (Genel klasman)

1- Soner Oral Kasım/ Furkan Gürler/ Mehmet Kayışlı

2- Sıla Özdemir/ Osman Koç/ Su Yalın

3- Sibel Levent/ Mustafa Tekin/ Fikret Yıldız

Kaynak: AA

Son Dakika Spor 'Maviden Beyaza Antalya' yarışlarının ödül töreni yapıldı - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Messi durdu durdu Manchester City'e patladı! İşte Şampiyonlar Ligi'nde gecenin sonuçları 00:34 Messi durdu durdu Manchester City'e patladı! İşte Şampiyonlar Ligi'nde gecenin sonuçları Aslan ile köpeği aynı kafese bıraktılar! Sonrasında olanlara kimse inanamadı 00:04 Aslan ile köpeği aynı kafese bıraktılar! Sonrasında olanlara kimse inanamadı Kendi ölüm tarihini bilen kahin Nostradamus, dünyanın sonu için de gün vermiş 23:13 Kendi ölüm tarihini bilen kahin Nostradamus, dünyanın sonu için de gün vermiş
Prof. Akçalı, Sinovac ve Biontech aşısının karşılaştırmalı araştırma sonuçlarını açıkladı 22:54 Prof. Akçalı, Sinovac ve Biontech aşısının karşılaştırmalı araştırma sonuçlarını açıkladı İlk kez görüntülendiler! Bilal Yiğit Koçak, milli atletle aşk yaşıyor 20:54 İlk kez görüntülendiler! Bilal Yiğit Koçak, milli atletle aşk yaşıyor Parkta korku dolu anlar! Çocuğun burnundan giren amip, beynini yedi 20:38 Parkta korku dolu anlar! Çocuğun burnundan giren amip, beynini yedi
170 bin TL'lik birikimini kripto parada kaybeden elektrik işçisi bodrumda kendini astı 20:05 170 bin TL'lik birikimini kripto parada kaybeden elektrik işçisi bodrumda kendini astı Kadın, kocasının gönderdiği fotoğraf ile kendisini aldattığını anladı 18:05 Kadın, kocasının gönderdiği fotoğraf ile kendisini aldattığını anladı
Advertisement