Mustafa Cengiz'den, Fatih Terim hakkında çarpıcı sözler: Kendisini başkandan üstün görüyor - Son Dakika

Mustafa Cengiz'den, Fatih Terim hakkında çarpıcı sözler: Kendisini başkandan üstün görüyor

21.05.2021 15:55

Düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulunan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, teknik direktör Fatih Terim hakkında açıklamalarda bulundu. Terim'in kendisini başkandan üstün gördüğünü belirten Cengiz, "Konuştuklarımı kayda alıp öyle anlatın. Taşıyan adam yanlış taşıyor. Fatih Hoca ile konuşmadık. Onun bizi gördüğü pozisyon itibarıyla bize öyle bir bakış açısı yok, üst başkan gibi. Fatih Terim kendini başkan üstü görüyor, biz sadece tedarikçiyiz" ifadelerini kullandı.

Mustafa Cengiz, Fatih Terim hakkında aralarında 'uçak bileti' yüzünden gerginlik oluştuğu iddialarını doğrulamadı, bir söyleminin olmadığını belirtip barış çubuğu uzatacaktı ama sonunda sert sözler kullandı.

İşte Cengiz'in Terim hakkındaki sözleri:

"ÖYLE BİR ŞEY SÖYLEMEDİM"

"Bu deplasmanlar için de öyledir. Ben Fatih Terim için 'Bodrum'a giderken, Amerika'ya giderken bize ödetiyor' falan demedim. Onu söyleyeyim.

"KONUŞTUKLARIMI KAYDA ALIN"

Konuştuklarımı kayda alıp öyle anlatın. Taşıyan adam yanlış taşıyor. Fatih Hoca ile konuşmadık. Onun bizi gördüğü pozisyon itibariyle bize öyle bir bakış açısı yok, üst başkan gibi. Fatih Terim kendini başkan üstü görüyor, biz sadece tedarikçiyiz.

"KİMSEYE OY ATIN DEMEDİM"

Ben kimseye 'şuna oy atın, buna oy atın' demem. Ben kendim için de demedim. Her iki seçim döneminde de arayıp da bana oy atın dediğim insan yoktur.

"SANKİ MAAŞLARI HOCA ÖDEDİ"

Ünal Aysal'ın hakkını vereyim, çok başarılıydık. 28 kupa almıştık. Bizim dönemimizde ise 30 kupa alındı. Tabii birini Tudor'un takımıyla olduk, birini hoca yaptı bizimle ilgisi yok! Öyle diyorlar ya. Hoca cebinden ödedi sanki maaşları, ben ödemedim."

YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Galatasaray'da Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Necati Ateş'ten itiraf: Takımda kalsaydık Gedson'u, Elneny'i ve Olsen'i alacaktık Galatasaray'da Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Necati Ateş'ten itiraf: Takımda kalsaydık Gedson'u, Elneny'i ve Olsen'i alacaktık Bakan Karaismailoğlu: Hava yolunu seçenlerin sayısı yüzde 68,6 arttı Bakan Karaismailoğlu: Hava yolunu seçenlerin sayısı yüzde 68,6 arttı Didier Drogba, Galatasaray taraftarına ve Türk futbolseverlere seslendi: Fatih Terim'in heykelini dikmek için daha ne bekliyorsunuz? Didier Drogba, Galatasaray taraftarına ve Türk futbolseverlere seslendi: Fatih Terim'in heykelini dikmek için daha ne bekliyorsunuz?

Son Dakika Spor Mustafa Cengiz'den, Fatih Terim hakkında çarpıcı sözler: Kendisini başkandan üstün görüyor - Son Dakika


Advertisement