Rıdvan Dilmen, yurt dışına çıkan Başkan Ali Koç'a seslendi: Aman aman, hemen vazgeçin - Son Dakika

Rıdvan Dilmen, yurt dışına çıkan Başkan Ali Koç'a seslendi: Aman aman, hemen vazgeçin

15.01.2022 22:24

Rıdvan Dilmen, teknik direktör görüşmeleri için yurt dışına çıkan Başkan Ali Koç'a seslendi. Joachim Löw'ün "Yazın gelmek" istiyorum cevabı Dilmen'i çok kızdırdı. Ali Koç'a seslenen duayen yorumcu, "Aman aman, hemen vazgeçin" dedi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, teknik direktör görüşmeleri için yurt dışına çıktı. Başkan Koç, son olarak Londra'da bir restoranda görüldü. Rıdvan Dilmen, Joachim Löw'ün naza çekmesine hayli sinirlendi. Başkan Ali Koç'a, "Löw şimdi gelmiyorsa hemen vazgeçin" mesajı yolladı.

Rıdvan Dilmen, yurt dışına çıkan Başkan Ali Koç'a seslendi: Aman aman, hemen vazgeçin

İşte Rıdvan Dilmen'in açıklamaları:

"KABUL EDELİM, BAŞARISIZLIK VAR"

"4 senenin sonunda kabul edelim başarısızlık var. Gelmiş geçmiş en önemli başkanlardan Aziz Yıldırım yaşasa bu dönemi neler olurdu. Ali Koç ismi, Fenerbahçe ismi. Löw'e, Jesus'a mı kaldı? Geliyorsa hemen havalimanında karşılayayım. Yok yazın geleyim, falan, aman aman gelmesin, istemez. Hemen vazgeçin."

YORUMLAR (1)
  • Şahap : Yazık oldu fb ye hemde çok yazık atı alan Üsküdarı geçerken fb yi alan çoktan batırdı şimdi kime yıkacaklar bu harabeyi onu düşünüyor lar nedenmi yeni gelecek kişinin vay haline sonuçta elinde bir enkaz kalmış olacak Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Rasim Ozan Kütahyalı, Ali Koç'a sosyal medyadan yüklendi: Benim anneme kasten küfrettiriyorsun! Her şeyi planlı yaptın Rasim Ozan Kütahyalı, Ali Koç'a sosyal medyadan yüklendi: Benim anneme kasten küfrettiriyorsun! Her şeyi planlı yaptın Milli Eğitim Bakanı Özer Dünya Eğitim Forumu'nda konuştu Milli Eğitim Bakanı Özer Dünya Eğitim Forumu'nda konuştu UEFA Avrupa Ligi'nde sezonun golü Fenerbahçeli Berisha'dan UEFA Avrupa Ligi'nde sezonun golü Fenerbahçeli Berisha'dan

Son Dakika Spor Rıdvan Dilmen, yurt dışına çıkan Başkan Ali Koç'a seslendi: Aman aman, hemen vazgeçin - Son Dakika


Advertisement